Dnes mi prisla brzda hayes mag... na kotuc ... ked mi prisli tak som ich dal na bajk... siel som sa previest... ako skusobnu jazdu... potom ked som prisel som na nete cosi cital.... preco mi to nebrzdi dobre... ze ked to nebrzdi dobre a su dobre platne.... tak staci prebehnut smirglom.. platne... tak som to urobil.. a chcel som tam dat platnicky ale nedal lebo to neslo :( lebo piesty sa dali k sebe a nesli od seba :( a nejdu mi tam dat platnicky ... tak nemozem brzdu dat na bajk... a takze mam po jazdeni :( tak poradte plss dakujem moc
02.04.2009 - 20:55:57
00
zober šrobovak a roztiahni piesty od seba, ale pekne rovnomerne...nič nepokazíš...a nabudúce nestláčaj moc páku, keď máš vonku platničky...
02.04.2009 - 21:04:31
00
oki dik skusim to... dakujem moccc... :):) skusim zajtra lebo dnes sa mi uz stim niako nechce robit uz je vela hodin a nemam na to dnes ani naladu.. zajtra ked pridem zo skoly tak sa na to pozrem...
02.04.2009 - 21:08:13
00
Presne ako pise katko, nic sa tomu nestane. Nabuduce ked das dole koleso (ked napr. prevazas bike) tak tam vopchaj taku plastovu hovadinu presne na to (ak teda mas). A este jedna vec - nove brzdy nikdy dobre nebrzdia, az ked sa zabehnu.
02.04.2009 - 21:08:31
00
ok dik... neni nova... to som kupil pouzivanu... ale nic jej neni iba je trochu doskrabana a tak.... ale inac parada.... skusim hento a potom poviem ako som dopadnul lebo keby som to niako dototo... tak by som to asi doniesom do servisu alebo keby nwm co stim ...
02.04.2009 - 21:11:59
00
hlavne to rob s citom, po obvode piestu, a nie ostrou hranou skrutkovaca, lebo uz som ich videl niekolko polamanych.............. pozor na ten cuplik v prostriedku, ten sluzi len na zachytenie pruzinky, od neho radsej dalej :)

ak mas kamarata s MAG-ami alebo HFX-9-kami, popytaj od neho zodrate platnicky, zaloz ich na piesty, ak teda nenisu uplne pri sebe, a potom medzi ne mozes smelsie so srobovakom vliezt..........
vela stastia.
02.04.2009 - 23:46:10
00
hlavne to rob s citom, po obvode piestu, a nie ostrou hranou skrutkovaca, lebo uz som ich videl niekolko polamanych.............. pozor na ten cuplik v prostriedku, ten sluzi len na zachytenie pruzinky, od neho radsej dalej :)

ak mas kamarata s MAG-ami alebo HFX-9-kami, popytaj od neho zodrate platnicky, zaloz ich na piesty, ak teda nenisu uplne pri sebe, a potom medzi ne mozes smelsie so srobovakom vliezt..........
vela stastia.


presne ako pise JA?NO! s tymi starymi doskami by to bolo najistejsie. Pozor najme po obvode piestikov s tym srobovakom, odlomis okraj a mozes ich zahodit, nie su kovove.
02.04.2009 - 23:53:10
00
najlepsia rada k hayesom je: ZAHOD TO!
03.04.2009 - 02:45:57
00
Najlepšie sa roztláčajú platničky vložkou, čo sa dáva medzi platničky, aby sa pri náhodnom stlačení páky nevysúvali piestiky. Samozrejme ak je tam dostatočný priestor. Najviac sa mi osvedčila tá, čo sa pridáva k Avidom Juicynám.
03.04.2009 - 18:36:42
00
uz to mam hotove.... som zobral 14-ku kluc a zatlacil priest na jednej strane a na druhej...potom uz mi tam isli dat platnicky.... a potom som zobral tenky srobovak a po platnickach som behal a roztahoval som priestiky... a podarilo sa mi to :) a funguje vsetko ako ma:) dakujem vam vsetkym moc:):):)
03.04.2009 - 20:41:59
00
a chcem sa vas opitat je do to dobra brzda ? ta moja co mam tu hayes mag(hydrauliku)??
03.04.2009 - 21:05:50
00
keyboard_arrow_up