mam rapcaka pro s duro fr20.. pri prudsom pribrzdeni prednou brzdou nieco praska v hlavovom.. uz je aj hlavove vymenene, pretoze na povodnom bolo rozsypane lozisko a take som nezohnal.. nedavno som to rozobral, premastil vazelinou a po oskusani to stale praska.. nieje tam ziaden vakel ani nic, iba ten nechutny zvuk..ak s tym vie niekto pomoct, tak budem vdacny :)
11.07.2009 - 23:15:26
00
neviem, mne to robilo na tom istom rame akurat ze som tam mal rst titan, aj kamosovy ktory tam mal tu istu vidlu a ako som tam dal macochu to prestalo... co na tom biku robis? moze to byt vo vidle vcera mi to vysvetloval technik ze preskanie moze byt medzi vnutornymi nohami a korunkou, jak je to tam vlisovane... a ze to neni nejaka velka funkcna vada a nic sa nestane, akurat to robi ten zvuk...
12.07.2009 - 12:55:14
00
ta co s tym robim.. ja viem :) taky mensi freeride niekedy downhill jemnejsi.. som ju aj skusal dat do sveraka a pohybat tym ale vtedy to nepraskalo.. este pri rozoberani som si vsimol ze tam bolo prasknuta gulicka v lozisku.. vymenil som cele lozisko a stale.. :( ale co som jej aj daval zabrat tak vsetko drzi ako ma tak mozno to fakt nevadi :)
12.07.2009 - 13:05:49
00
zakial drzi, neni puknuta, netecie, pruzi/tlmi tak je to v pohode... neviem, hovoril si ze ked prudsie zabrzdis to praskne- mozno si vo zveraku nevyvinul dost sily/tlaku...ale moze to byt este aj naboj :idea:
12.07.2009 - 22:15:00
00
tak som skusal otocit bicykel, chytil vonkajsie nohy a skusal som tahat ku sebe, od seba a praskalo.. potom som chytil vnutorne nohy a stale to praskalo.. mozno si mal pravdu ze to moze pukat iba tam kde su zlisovane vnutorne nohy a mostik.. no boh ju zna :-D... uvidime ako to podrzi.. este ju vyskusam prehodit na iny bike ;)
12.07.2009 - 23:11:15
00
ked ti to puka v vidle tak to da rozum ze to bude pukat potom aj na inom bike...... sak ak nas bajk v zaruke alebo vidlu nwm ako si to kupoval.... tak to reklamuj a mas... to by ti mali reklamovat....
12.07.2009 - 23:20:09
00
tak reklamovat :) uz tam mam nejake nove veci.. reklamuju upravenu seriovku?? myslim ze ci im nebude vadit napr nove hlavove.. iny napinak a tak.. a zase ta ich reklamacna lehota.. to by bolo stratene leto :-D
12.07.2009 - 23:45:57
00
sak skus :D
13.07.2009 - 22:48:24
00
keyboard_arrow_up