Nazdar v obchode mi povedali ze na XC je lepsia vidla duke ako psylo. je to pravda? dik
11.04.2005 - 21:58:00
00
Pokial viem tak ani duke (je zancena ako allmountain) nie je vydla na ciste XC, ale tiez si myslym ze duke ma blizsie k xc ako psylo.
Take typicke xc je napr SIDa ta je ale dost draha, alebo potom od manitou scareb.

Ak zvazujes medzi duke a psylo daj do tvojho vyberu aj manitou back vrelo odporucam, sam ju jazdim uz 3-tim rokom je to super vydla a to ju mam s tym najednoduchsim tlmenim a aj tak mi pride lepsia ako kamosova duke xc, no v konecnom dosledku je to na tebe inac v bazare niekto predava blacka elite
http://the.mtbiker.sk/index.php?modul=b ... =ncas+desc
11.04.2005 - 22:37:04
00
pravdaze na citokrvne xc je ty vidiel podstatne viac nechcel som urazit znacky ako Fox, alebo Marzocchi, napisal som len nad ktorimi by som uvazol ja, tych moznosti je tam ozaj vela treba si len vybrat, z vlastnych skusenosti odporucam manitou :)
11.04.2005 - 22:43:23
00
Psylo je jednoznačne Enduro vidla,Duke moc nepoznam.Ak chceš Rock Shox tak mne sa osvedčila Judy XC,vyšší model je potom SL.Alebo skús novú Rebu,je vraj výborná.A ako písal Ondro,dá sa vybrať aj z iných značiek.Len Manitou Black sa mi skor pozdáva na Enduro,keď XC Manitou tak potom Skareb.
12.04.2005 - 18:18:13
00
duke som skusal je to cudna vidla aspon pri jazde cez technicke veci ako korene stisla sa a potom chodila tak 2 cm neviem divna ale psylo som este neskusal
12.04.2005 - 21:03:45
00
keyboard_arrow_up