Caute mam diskove rafky kore 24 dratove. mne sa zda ze to je na mtb malo, hlavne pri mojich 80kg. vcera som siel na biku prudko som zabrzdil a praskol mi na zadnom kolede 1 drat z vypletu. co vy na to? ja si myslim ze niesu tie kola pre kotucovky, alebo moze byt iny problem? poradte
02.02.2005 - 11:48:17
00
Myslím že to nebude o tom koľko máš špicov, ale mohol by si prosím presnejšie napísať aké sú to vlastne kolesá? Ráfky Kore je dosť málo na posúdenie.
02.02.2005 - 14:11:31
00
No su to zapletene kolesa s nabojmi pre diskove brzdy znacky KORE speed rim XCO.
brzdy mam shimano hydraulicke, typ si nepamatam, kotuc shimano 160mm.
02.02.2005 - 15:45:18
00
No zrejme myslíš KORE Speed XCD. Pozrel som si pár amerických fórumov, lebo s tymito kolesami nemám skúsenosti, ale chvália ich že sú silné z každej stránky, môj názor je taký, že by si sa mal naučiť brzdiť prednou brzdou a zadnou si len pomáhať pribrzďovať a asi s podobnou teóriou rátal aj výrobca kolies. Ale to je len môj názor. Ozaj máš to koleso už opravené?
02.02.2005 - 16:57:06
00
Mam ho uz opravene, ale mal som este 20km domov, tak mi tam ostal maly hrbol, ktory nesiel vycentrovat, ale nic to nieje.
bola to asi moja chyba, ze som trhol brzdou moc prudko a v podstate stred zastal ale samotny raf mal tendenciu ist dalej, tak sa to natialho a ten drat to nevydrzal.
No uvidim ze ako sa to bude chovat dalej, lebo aj mojich 80kg asi spravi svoje, a az sa to bude opakovat, tak ich vymenim. zatial dik
03.02.2005 - 12:18:35
00
Caute, tak zas mi rupla dalsia. tentokrat to bolo ked som isiel asi krokom pred domom a zabrzdil som aby som zosadol z biku. Opet bol vlhky kotuc. brzdy piskaju. co mam s tym robit? za sucha na jesen som jazdil jak drak agresivne a bolo dobre.
Este tie spice sa mi pretrhnu pri nipli jak zacina zavit
28.02.2005 - 16:23:07
00
keyboard_arrow_up