Zdravim...
Chcel by som vas poziadat o radu. Chcem si kupit novy ram na rekreacne jazdenie s kamosmi, na kondicku a niekedy aj taky mensi zjazdik horskymi cestickami...
Do teraz som robil cyklotrial a zrazu som zistil ze ked sa chce ist clovek len tak povozit nema sa ne com :-D
Mam doma aj dost veci zo starsich bikov takze som sa asi preto rozhodol pre kupu ramu a nie celeho biku aj ked je to asi vyhodnejsie a aj tu moznost zvazujem no nepoznam lepsi pocit ako poskladat si svoj bicykel :-)
Bol som popozerat po shopoch a padol mi do oka sice dost stary model ramu ale mne sa fest lubi a chcel by som poziadat o zhodnotenie a pripadne navrhy na iny ram alebo pripadne cely bike.
Vyhliadnuty ram je to Merida Nighthawk ak sa na neho este pamatate...Fotku alebo link hadam nemusim davat bo Ctrl+C a Ctrl+V do Googlu spravi za okamih svoje ;-)
Takze uvitam kazdy jeden napad...
Este aby som nezabudol urcite nechcem kupovat ram za viac ako 10 000 Sk bo planujem aj odpruzenu vydlu do predu...
Toje asi vsetko...Este raz dik ;-)
16.06.2009 - 22:01:48
00
A este by som chcel dodat, ze do tej ceny sa zmestim asi len s hardtail ramom co mi vobec nevadi ale ten nighthowk maju v zlave za 8 000 Sk tak preto ma tak oslovil...
16.06.2009 - 22:12:22
00
keyboard_arrow_up