ma niekto nejake skusenosti s tymto ramom? Myslim realne, nie teoreticke. Nevyzera zle, a Da Bomb pokial viem nieje zla znacka.. vopred dik
31.05.2007 - 16:39:36
00
vidim ze to tu zije... :cry:
01.06.2007 - 16:18:43
00
kebyze tak pouvazujes, tak asi prides na to, ze tych na ramov bude na slovensku asi dost malo(ak vobec nejake budu)...alebo je to podla teba masovka a la Spesl BigHit???

navyse toto je viac XC ako DH/FR forum...taku istu temu mas zalozenu na BM, tak cakaj. alebo chces, aby ti sem napisal niekto blbost, hlavne nech mas odpoved, nie?

btw existuju aj zahranicne fora, kde najdes o podobnych bikoch viac skusenosti ako na slovenskej scene.
01.06.2007 - 16:23:06
00
ja by som ti o tom rame nieco aj napisal...ale ty chces vediet nieco od cloveka ktory na nom jazdi, tak preto som ticho...
01.06.2007 - 18:17:25
00
RE: PaliG: uvazuje, preto viem ze je ich v SK malo. preto som dal otazku na obe stranky... Dalej, viem ze toto je XC forum a BM je viac FR/DH forum. Len nerozumiem preco sa do mna navazas?! Preco sa nenavazas to ludi ktory na tomto fore pisu o drop off-kach, dirtjumperkach, a vseobecne o fulloch, cize vo vseobecnosti o komponentoch, ktore niesu primarne XC?!

a este jeden detail... ak by si si pozrel stranku da bomb, tak by si si urcite vsimol, ze cherry bomb je oznacene ako XC :wink:

nic v zlom.

ale aj tak som uz da bomb zavrhol. takze PaliG a jemu podobny mozu pokojne spavat, pripadne zavriet tuto temu...
04.06.2007 - 09:21:24
00
ja sa do teba nenavazam, len reagujem na komentar typu "vidim, ze to tu zije..." hadam si cakal, ze sa topic rozbehne a do rana bude mat 10 stran o skusenostiach s tym ramom? btw dropoffky, dirtjumperky, fully vo vseobecnosti su niekolko nasobne viac rozsirene ako dabomb cherry bomb...a viem, ze uz sem chodi par ludi, co napr tie dirtjumperky vlastnia.

trochu dost nerozumiem tvojmu uvazovaniu

PS spavam pokojnejsie ako si myslis...
04.06.2007 - 15:33:13
00
ok, neries, nechcem ziaden flamewar. ale aj tak dik za respons :wink:
04.06.2007 - 16:16:02
00
keyboard_arrow_up