Nic podobne som na fore nenasiel tak zakladma tu to temu, ide o to ze na dart 2 co ma najazdene ledva 1200 mi sa na LAVEJ vnutornej nohe objavuje akoby nejaka vazelina alebo olej alebo ine mazivo cele cierne spinave. Som to zbadal ked som sa vratil z lesa kukol som to utrel a isiel som znova a to iste este vo vacsom tak som isiel do odbchodu na druhy den reklamovat lenze mi povedali ze som mal dojst s vidlou na garancnu prehliadku nejaku inu okrem tej co som bol s celym bikom po zabehnuti co mi vtedy vobec nepovedali a ze tym padom som prisiel o zaruku a len to ze mi ju rozoberu a kuknu sa dnu ma bude stat 35 euro plus cas ktory nad tym stravia a nove diely (tesnenia su tusim v tych 35 ). Mam otazku co s tym moze byt, ci sa mi to oplatil doma rozoberat, ci dostanem kupit chybne suciastky a ci to rozoberem s beznym naradim. Diky
17.11.2010 - 14:34:39
00
No ..tečie ti olej ale neni to tragické ...
Škoda že neuvádzaš ktorý to bol konkrétne servis alebo predajňa ..., no v každom prípade by som sa tam vrátil a dožadoval sa reklamácie z dôvodu že na garančke s bicyklom si bol a vidlica je súčasť bicykla, bola kúpená s bicyklom takže ti mali vykonať garančnú prehliadku aj vidlice, resp. ak prezreli bicykel, tak pravdepodobne prezreli aj vidlicu, inak ti totiž nemohli dať garančnú prehliadku na polovicu bicykla .... proste ta osierajú, takže sa tam vráť a vysvetli im že vidlica je súčasťou bicykla a ak prídem na kontrolu bicykla predpokladám že preveria aj vidlicu ...ak nie mali ťa o tom vtedy informovať a nie teraz odpinkať ... skús sa odvolať na obchodnú inšpekciu a na to že ti neposkytli potrebné informácie ...
Pokiaľ na to nemáš nervy a naozaj sa to zdá že to tečenie oleja je neúnosné tak podstúp opravu ale radšej v autorizovanom servise, kde ti dajú doklad o vykonanej oprave a záruku ...
17.11.2010 - 17:00:54
00
diky :y: ked budem mat cas sa tam vratim mozno zajtra a skusim
stalo sa mi to v kaktuse a tam som mal s nimi zatial dobre skusenosti... |(
17.11.2010 - 21:01:32
00
keyboard_arrow_up