zdravim chcem si kupit vidlu rs reba 100mm 2009 rok vyrobi a chcem vediet vase zazory na nu skusenosti a hlavne plusi minusi viem je toho na nete vela o nej aj na tomto fore som kukal ale hlavne tieto tri veci ma zaujmaju ak mate cas a skusenosti budem vdacny dakujem.
20.01.2010 - 17:03:45
00
Nasledujúci text napísaný kurzívou skopíruj a následne ho vlož namiesto tvojho pôvodného textu (mal by sa dať upraviť), tým sa vyhneš oprávneným OT komentérom ohľadom tvojho pravopisu.


Zdravím,

chcel by som si kúpiť vidlicu RS Reba rok výroby 2009 a tak by som ocenil vaše názory na ňu, aké má plusy, aké mínusy a hlavne aké s ňou máte skúsenosti. Viem že je toho po nete popísané mnoho, no bohužiaľ nemám dostatok času aby som prehľadával každé vlákno kde sa práve táto vidlica spomenula.

Ďakujem


odpoveď : ja mám staršiu rebu, bazárovku už takmer rok a zatiaľ som s ňou spokojný. Som schopný si ju zoservisovať i sám (napumpovať, doliať či vymeniť olej, vymeniť tesnenia ...). Neviem ako je to pri novších ročníkoch ale na starších dosť často praskali či prestávali tesniť o-krúžky/tesnenia. Nie je ale problém zohnať nové.
I neupravená vidlica je dostatočne citlivá, bohužiaľ ale i progresívna ... mne ale vyhovuje. Osobne som ju už dal niekoľko krát absolútne na doraz, v jednom prípade som pravdepodobne týmto spôsobom ohol jeden kovový o-krúžok následkom čoho som nasledujúci deň odrovnal Lock (pri zamknutej vidlici v šprinte do kopca niečo puklo a vidlica sa nedala zamknúť) ... stačilo ale vidlicu rozobrať a krúžok narovnať a ďalej všetko funguje ako má.
Pokiaľ nebudeš jazdiť extra agresívne tak ti bude stačiť občas skontrolovať tlak v komorách či hladinu oleja a jediný problém s ktorým sa stretneš budú len netesniace tesnenia.
20.01.2010 - 18:05:42
00
tu mas toho o rebe dost
post359014.html#p359014
jazdim ju uz rok ,kupil som ju jazdenu a si 3000km.. zatial ziadny problem..na doraz som ju neoprel ,kontrolujem pravidelne tlaky.menil som akurat o kruzok na pieste ....
20.01.2010 - 18:31:18
00
ok diki to staci
20.01.2010 - 20:59:15
00
TrencinBIKE k pravopisu sa nevyjadrujem :tmi: :n: :envy: a co sa tyka tej tvojej temy, jedna presne taka ista uz tu je a celkovo k rebe je tu 815 prispevkov. Co takto pouzit tlacitko HLADAŤ ale vzhladom k pravopisu chcem po tebe asi prilis :rock:
21.01.2010 - 18:33:29
00
jaj no sry za pravopis pisem na rychlo .
21.01.2010 - 21:21:26
00
Kazdy z tvojich 36 prispevkov je na rychlo ? :lol: :rofl: Pocet hrubiek na jeden riadok by odrovnal aj Komenskeho :n: miesto hrania na PC sa venuj pravopisu a o rok sa tu vrat :P ako novy clovek :lol: :hai:
21.01.2010 - 21:48:30
00
Si na dôchodku, že nemáš čas? Podľa mňa ani pri pomalom písaní by sa veľa vecí nezmenilo.

Drotár bol rýchlejší...
21.01.2010 - 21:49:16
00
ako co nechapete mojmu textu? chapete tak co hrubky alebo nie podstata rovnaka a komensky nech ide spat
21.01.2010 - 22:24:25
00
Existuje na to nejaký devypatlátor ?

V tvojych vetach sa totiz clovek pri citani straca pri kazdom druhom slove sa musy vracat naspat a citat vetu ozdnova a stale nevje co si to vobec chcel povedat

a pritom je to také jednoduché, dokonca ani netreba používať interpunkčné znamienka :

v tvojich vetach sa totiz clovek pri citani straca, pri kazdom druhom slove sa musi vracat naspat a citat vetu odznova ... a stale nevie co si to chcel vobec povedat

či :

V tvojich vetách sa totiž človek stráca, pri každom druhom slove sa musí vracať naspäť a čítať vetu odznova, ... a stále nevie čo si to vôbec chcel povedať.


Ktorá veta sa číta najľahšie ? ... A práve preto treba brať ohľad i na ľudí ktorý budú text čítať a ktorým je vlastne určený. Jednak o tebe vypatlaný text veľa napovie ale zároveň ti naň odpovie minimálne o polovicu menej ľudí ako na text ktorý má hlavu, pätu a zároveň sa dá i čítať.
21.01.2010 - 23:30:26
00
ako co nechapete mojmu textu? chapete tak co hrubky alebo nie podstata rovnaka a komensky nech ide spat
Verim, ze nam to prepacis, ze nechapeme, ako moze normalny clovek pisat takymto stylom. Ale beriem to tak, ze slovne spojenia a vybrane slova sa deti ucia az v 3 - 4 triede. Snad dorasties :lol:
Kedze tato tema je duplicitna kludne by som ju celu vymazal
22.01.2010 - 09:46:06
00
z mojich skúseností , ja osobne preferujem vydlice ktoré sú čisto vzduch/olej napríklad taká cenovo najdostupnejšia santour raidon,, :D :D :D :D :D :D
24.01.2010 - 20:10:26
00
no len jediny problem Radiona a Epicona je ten,ze v zime tuhne ;( netyka sa to Milanovych vidiel samozrejme ;)
24.01.2010 - 20:11:28
00
tiez jazdim rebu len treba sa onu pekne po 3000km lesom starať tesnenia a pod....
24.01.2010 - 20:33:18
00
sak este mam za tie iste prachy ponuku tu sr soutour raidon 130mm takze zvazujem co radsej tuto alebo rebu?
24.01.2010 - 22:09:17
00
keyboard_arrow_up