No tak chcel by som nejaky sporttester, co sa da vyuzit na bike: to znamena rychlost, prejdene km a prevysenie ale chcel by som to vyuvidat aj na ine sporty tak ne aby to bolo len nejake na bike na zavesenie. Cena je neobmedzena, ale tak krotte sa. Najlepsie take nieco co by sa dalo z ameriky doviest. DIkes
30.07.2008 - 10:47:49
00
na ine sporty hlavne pulz a prejdene km teda ak tae existuju....tym myslim behanie, plavanie, kanoistika atd. :P dik
30.07.2008 - 10:48:54
00
Na prejdene kilometre mimo biku sa da pouzit asi len GPSko. Napr nejake edge od garminu.
30.07.2008 - 11:24:40
00
pozri si Polar.fi alebo Suunto.fi
30.07.2008 - 11:28:34
00
no precital som cosi a zatial mi ajiac vyhovuje http://www.xcr.cz/shop/produkt-45-4400- ... ition.html ale stale tam neni povedzme ta dlzka pri plavani asi co? alebo behani(to by som si musle dokupit ten krokometer a to sa mi nechce behat s niecim na nohe) Tak ak mate skusenoosti s niecim tak wisp. DIk
30.07.2008 - 12:56:31
00
Mimo biku sú 3 možnosti merania, a to pod na nohu alebo GPS. Takže kanoe - jedine GPS. Niečo robí Suunto, niečo Polar a hlavne Garmin. Pokiaľ by tam nezáležalo na veľkosti tak za úvahu stojí použitie Colorada s pulzmetrom a prípadne CAD/SPD senzorom, ak záleží, tak ich fitness rad.
Tá tretia možnosť je radar. RDS II k Ciclosport HAC-5.
Kanoe v pohode, plávanie bude problém.
30.07.2008 - 18:19:31
00
no precital som cosi a zatial mi ajiac vyhovuje http://www.xcr.cz/shop/produkt-45-4400- ... ition.html ale stale tam neni povedzme ta dlzka pri plavani asi co? alebo behani(to by som si musle dokupit ten krokometer a to sa mi nechce behat s niecim na nohe) Tak ak mate skusenoosti s niecim tak wisp. DIk

ak by si chcel tento model v tejto farbe, je to limiovana edicia a pomaly je problem ich zohnat.. ak chces aby Ti to meralo dlzku preplavanych usekov, tak tento model Ti nieco take neposkytne.. u nas ho maju chalani a su spokojni.. neviem ake maju ostatni skusenosti so Suntoo-m, mne hovoril kamos, ze jeho znamy ich prestal predavat, lebo bolo dost reklamacii a bolo s tym dost problemov..
30.07.2008 - 18:45:03
00
keyboard_arrow_up