Caute bajkeri,
chcem si kupit tretry Answer Palisade na SPD
http://www.global-sport.cz/cyklopokr/cyklisticke-tretry/mtb-tretry/cyklisticke-tretry-answer-palisade.html
, prosim ak mate niekto s nimi nejake skusenosti, poradte, ci je to dobra kupa.
Skusal som ich a vpredu mi ostava asi 1 cm volneho miesta, no citim sa v nich relativne dobre, mam sirsi tvar nohy, na sirku su mi pohodlne, chcem sa spytat, ci maju byt uplne tesne, vzhladom na dlzku hlavne, diky pekne :wink:
05.09.2008 - 18:15:08
00
Je to ako s klasickymi topankami...Niekto rad o cislo vacsie,niekto zas presne na nohu.Ak ti v tom noha nelieta a ani sa nesmyka,je to v pohode...BTW v tejto cen. hladine to mas jedno,su na jedno kopyto...Len je rozdiel medzi tymi,co maju pevnu podrazku,co maju ohybnu ako topanka,su aj snurovacky,
su aj lepakove 8)
05.09.2008 - 18:36:16
00
tretra by mala pekne obopnúť nohu... možno by mala byť (len) na prvý pocit aj trochu tesná... 1cm je dosť veľa
05.09.2008 - 21:05:38
00
Cestné tretry majú byť tak akurát, ale turistické MTB tretry, v ktorých je predpoklad aj chodenia, nielen tlačenia, musia byť voľnejšie.

Na začiatok dobrá voľba. Keď sa po čase rozpadnú, tak si povieš - ďakujem, ďalšie neprosím alebo si kúpiš lepšie a najmä drahšie.
05.09.2008 - 21:43:19
00
No mal by si mat urcite trosku v predo priestor aby sa ti to tam dobre vetralo aspon ja ked som kupoval tretry tak mi tak radil predavajuci,
Cize nie aby si sa dotykal prstami vpredu na tretre, ale aby si mal trosku odstup a samozrejme aby sa ti ani nevyzuvali a pod.
06.09.2008 - 20:09:34
00
No mal by si mat urcite trosku v predo priestor aby sa ti to tam dobre vetralo


s vetranim to nema nic spolocne na to su vetracie otvori a použité materiály.. u turistických tretier platí to čo u tenisiek... u závodných(rozumej s tvrdou podrážkou) tam medzera nemá byť... aj keď sa môže zdať, že pri šľapaní sa noha posúva dopredu ale nie je tomu tak! čiže ti nohu musí pevne obopnúť (ináč sa ti noha posúvať bude)...
06.09.2008 - 21:57:57
00
keyboard_arrow_up