Zdravim, potreboval by som radu:
chystam sa menit kazetu (8r.) za deore 9r., chcel by som predist problemom skor nez to objednam :)

1. Otazka: zadny naboj je shimano parallax - na nete pisu, ze nejaky cestny :), bude kazeta pasovat na tento naboj? nemate niekto s tymto nabojom skusenosti ? Ako "viem" tak naboj sa nemusi menit pri prechode z 8 na 9 kolo, pripadne ma opravte :)
http://www.kolokram.sk/product_info.php?cPath=22_66&products_id=387

samozrejme bude k tomu aj retaz 9r. + prehadzovacka aj presmyk xt a nove radenie ...

2. Otazka: niekde tu na fore som cital ze menena retaz 9r. sa moze lepit na zuby prevodnikov a robi to sarapatu pri radeni (prevodniky s klukami sa nechystam menit). Aktualne su tam kluky Suntour.

Za vsetky rady, pripomienky a mozne navrhy problemov velmi pekne dakujem.
12.05.2010 - 22:55:27
00
- na ten naboj by ti mala ist v pohode 9spd kazeta - salter a presmyk nemusis menit, staci radenie (aj to len zadne vlastne) a retaz
- ci sa ti bude naberat retaz na prevodniky je otazne, niektore starsie 8spd zvladnu uzsiu 9spd retaz v pohode, niektore nie... asi to nezistis, kym nevyskusas
13.05.2010 - 00:19:41
00
Volakedy davno som to robil,mal som stx rc (8s) prehadzka xt 8s a kupil som iba kazetu,radenie a retaz a ziaden problem.
13.05.2010 - 16:06:20
00
keyboard_arrow_up