Samozrejme ze nechodim so zamknutou pri zjazdoch... Konkretnejsie mam na mysli napriklad slapanie do kopca po vybitej asfaltke.
A pls odpoved na to ci sa to da vymedzit...
22.05.2007 - 14:12:10
00
priznám sa, že som ešte originál XCM nemal v ruke, ale predpokladám, že sa bude jednať taktiež o uzavretú, natlakovanú, nerozoberateľnú patronu. Jediný človek, ktorý ju dokáže otvoriť, prerobiť vnútornosti a zložiť tak aby fungovala je Milan Slanec. www.tuning-test.cz
skús položiť dotaz jemu ...
22.05.2007 - 14:25:37
00
no jo, niesi sam, aj mne to robi /tu par milimetrovu volu/ a tiez mi to dost vadi pri slapani a to mam len 60 kg :shock:
22.05.2007 - 15:56:07
00
to co bolo... to hento su RST??? keby mali aspon 10% povesti, z toho aku maju stranku. vyzeraju dobre... to ma fest zaskocilo. to niekoho na taku nahovorim a potom vyskusam.. :D :D no moc sanci jej nedavam :lol: :lol:
22.05.2007 - 16:28:46
00
... to hento su RST??? :lol: :lol:


nie, to su SR SUNTOUR XCM

aycu33.webshots.com
22.05.2007 - 18:19:30
00
2 slajfo: ja som myslel tie na tej RST stranke.. :wink: http://www.rstmtb.com/
23.05.2007 - 08:36:52
00
Overdose skontroluj si hlavne hlavove zlozenie. Bike mas 2 tyzdne. Je vyoko pravdepodobne, ze si sadli misky v rame a hrka prave to..
23.05.2007 - 08:49:21
00
Zdravim vsetkych,
sorrac ze uz tolko otravujem, ale mam uz s tu spominanou vidlicou /SR Suntour XCM/ da sa povedat vazny problem... vsimol som si ho dnes, ked som vonku jazdil.. pruzit ta vidlica pruzi, tzv. "hojda" sa.. ked ale je nahlejsi "pohup", alebo skok, vacsi kamen, tak mi "sekne" .. vidim to asi tak, ze je dosraty lock-out. neviem co s tym, na novu vidlu zatial este nemam a dost mi to vadi, ked zjazdujem tak pri prudsej nerovnosti mi to sekne a chova sa to ako pevna vidla, co je dost neprijemne.. diky za rady. U mechanika som este nebol s tym, ale chcem aspon vediet co to moze byt.. Dik moc :wink:
25.05.2007 - 21:10:37
00
no... slajfo.. ked to je v zaruke tak sup sup utekaj do obchodu. Hold - suntour, tam uz asi len mechanika, ked sa v tom nevyznas. rozobrat to mozes - len ci to potom zlozis :oops: ked tam bude nieco rozlamane alebo pokazene, tak to zbadas.. inac neviem.
29.05.2007 - 09:42:16
00
no tak mozno to dam do opravy, alebo len ten cas do brigady pretrpim a kupim rovno novu 8) ..dik
31.05.2007 - 22:13:52
00
zdravim, mam mensi problem prave s touto vidlicou, vedeli by ste mi poradit? (SR SUNTOUR XCM na bike Mongoose tyax comp 2007)

asi pred 2 tyzdnami som si kupil bike s touto vidlicou, a po par jazdach mi zacala "hrkat". Proste ked idem po - dajme tomu hrubom strku (vela mensich hrbolcov za sebou) - tak sice pruzi, ale trochu sa akoby navolno klepe hore a dole (subjektivnym odhadom tak 0,5-1cm), akoby tam bolo nieco uvolnene alebo co. Je to citit aj na riaditkach, aj akusticky. Keby som to mal k niecomu prirovnat, citit asi take narazy, ako ked je trochu koleso uvolnene a beha na naboji zo strany na stranu.

lepsie to vysvetlit asi nedokazem, -> moc sa v bicykloch nevyznam. Viete mi poradit - je to normalny jav, alebo co s tym? ako si pisal, bike je novy, vidlica je naolejovana silikonovym olejom.

Dakujem


tiez mam tu vidlu na meride...a to co si opisal znie ako keby si ju mal zamknutu a vtedy behal po tych hrboloch.. ak je to tak tak je to normalne ona sa nezamyka uplne ale pri narazoch trochu citit ze ma volu... BTW: asi je to blbost lebo kto by isiel po hrboloch s locknutou vidlou :P
21.08.2007 - 12:08:25
00
Samozrejme ze nechodim so zamknutou pri zjazdoch... Konkretnejsie mam na mysli napriklad slapanie do kopca po vybitej asfaltke.
A pls odpoved na to ci sa to da vymedzit...


ak je cesta hrbolata nelockuj... to je vsetko, ja nelockujem skoro vobec maximalne dam tuhsie hore kopcom

BTW: toho kopania sa pri zamknutej vidle nezbavis.. a neskusaj to viac utiahnut
21.08.2007 - 12:10:42
00
keyboard_arrow_up