Zdravim,chcem sa opytat,ci niekto nepozna znacku VP,podarilo sa mi totiz kupit namiesto naslapov shimano ktore som mal vyhliadnute kupit VP-M31,boli o trochu lahsie a lacnejsie od shimana a v shope kde som ich kupil ani nemali shimana,tak som sa nechal ukecat a potom sme boli v shope Specialized a ked som im ich ukazal,tak mi povedali,ze s nimi budem mat problemy a ze niesu dobre.Ale bol som na nich dva krat a zatial max.spokojnost...A kamos ze na nich nasiel nejaku recenziu na nejakej CZ webstranke a ze su ok,tak neviem,nepozna to niekto? :roll:
21.08.2006 - 20:04:05
00
Aj podla mna si mal ist skor po shimane. VPcka su by som povedal menej technologicky vyspele, lebo kufor sa opiera o nepohyblivu platformu a dovoluje aj pohyb v spicke, co pri shimane viacmenej nehrozi. Na tento pedal sa oproti shimanu aj tazsie naslapuje, ked je na pedali bahno alebo necistoty.
21.08.2006 - 20:25:58
00
Aj podla mna si mal ist skor po shimane. VPcka su by som povedal menej technologicky vyspele, lebo kufor sa opiera o nepohyblivu platformu a dovoluje aj pohyb v spicke, co pri shimane viacmenej nehrozi. Na tento pedal sa oproti shimanu aj tazsie naslapuje, ked je na pedali bahno alebo necistoty.

Hm...tak dik :roll: inac som bol nasraty ked mi to povedal a ze shimana 520 boli iba o 4 Eura drahsie...,no co uz,necham si ich a ked odidu,tak kupim uz Shimana,uz som tento rok dal do biku az az...
21.08.2006 - 20:45:02
00
Aj podla mna si mal ist skor po shimane. VPcka su by som povedal menej technologicky vyspele, lebo kufor sa opiera o nepohyblivu platformu a dovoluje aj pohyb v spicke, co pri shimane viacmenej nehrozi. Na tento pedal sa oproti shimanu aj tazsie naslapuje, ked je na pedali bahno alebo necistoty.


kto chce jazdit po blate, tak ma so shimanom problem. Tu pomoze len Time Atac....
31.12.2006 - 15:55:53
00
kto chce jazdit po blate, tak ma so shimanom problem. Tu pomoze len Time Atac....[/quote]

To su len kecy nic ine ja som jazdil aj v blatistom terene a zo shimanom som nemal nikdy problem.Zamok je pekne otvoreny a nikdy nebol ziadny problem ani s cistenim.
31.12.2006 - 17:37:14
00
tiež mám M520 a môžem len potvrdiť že s blatom nikdy nemali problém.
02.01.2007 - 18:56:28
00
keyboard_arrow_up