Zdravim,
Chcem sa opytat ci je normalne ked mam zle vymedzene zadne koleso presnejsie zle vymedzeny naboj shimano FH M-495 ktory je na oske posunuty asi o 4-5mm do jednej strany je to ocividne ze koleso ide viac dolava ale nie sikmo normalne rovnobezne iba ze je posunuty do jednej strany na starom biku je to presne rovno pretoze je tam naboj ktory sa neda stelovat ako tento
ktory ma po celej dlzke osky zavit.
Este som s tym bikom nebol ani na garancnej myslite ze je to dovod na to aby som povedal servysakovy nech to napravy??
Nema to nahodou aj vplyv na kazetu a prednu pilu ktora sa v dosledku posunutia bude viacej krirzit a tym neprirodzene skor opotrebovavat retaz a pastorky??


Este jedna otazka nechcem davat new Topic

Ako sa nastavuju platnicky na Hydraulikach mam Avid Juicy 3 a strasne cechre predny kotuc tak by som to chcel vymedzit a neviem ako, na starich mechanikach Hayes MX-2 to bolo jednoduche pomocou srobu na prasiatku ale tu taky nevidim.

Dakujem za vase reakcie
15.06.2010 - 11:26:01
00
Urcite to daj spravne vycentrovat aby bolo v strede, lebo takto mas vlastne dvojstope vozitko...
K tej brzde, ak sa dosticky vysuvaju rovnomerne, povol dva sroby ktore drzia prasa na adaptery a vystred ho aby bol kotuc medzi dostickami v strede-aby to neskrelo a dotiahni sroby.
15.06.2010 - 15:21:28
00
keyboard_arrow_up