1. Košický bike maratón

25.06.2011
6. kolo - Cyklomaratónska séria
MTB maratón
Jahodná pri Košiciach (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (26)
666bikeralfiretoandrej25dragoon17Hackojasopetokrtko333Lazilubo32ManiacmaparMarki007milsumiropesmisenoMisqa12nomadPajoncekpetrerekibRobert1Robo87Rudy79scr@tchtomddozuz
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ta to je super pripomienka, že sa dokážem zasmiať tam kde sa iní naťahujú :lol:


Dufam ze tvoj prispevok nebudu citat organizatori, lebo sa tym este nahodou budu inspirovat :shock:

Vysledky preteku sa budu udavat v dvoch kategoriach:

Nesplnil maratonsky ideal
Splnil maratonsky ideal + Datum pohrebu


ps. navrhoval by som pretekarov zakopat tam kde padli (nasere ked ta vystre na asfaltke :mrgreen:
03.06.2009 - 15:13:03
00
po pozreti si tychto fotiek mam pocit, ze zjazd kralovka - opatka je uplne v pohode :wink:
( http://www.mtbs.cz/fotogalerie_06_clanek.html?galerie=cpxc0209-kamenice-gal&fotka=0 )
ps. ked som ho zisiel ja ( totalne zjazdarske drevo, tak by to nemal byt az taky problem )

www.mtbs.cz
www.mtbs.cz
www.mtbs.cz
www.mtbs.cz
03.06.2009 - 15:52:44
00
nie kráľovka-opátka ale kojšovka-opátka a toľko diskutovaný bol len ten jeden pár desiatok metrov dlhý padák priamo z kojše.tá rozbitá zvážnica čo nasleduje potom už nie je nebezpečná len je dosť rozbitá a s kusmi dreva a voľných kameňov.ďalej to je pripravený podklad na asfaltovanie (štrk) a pokračuje to krásnym novým až nekonečne dlhým asfaltom až do opátky.je na organizátoroch aký terén vyberú pre preteky veď pretekať sa dá aj čerstvo pooranom poli.
03.06.2009 - 16:36:34
00
nie kráľovka-opátka ale kojšovka-opátka a toľko diskutovaný bol len ten jeden pár desiatok metrov dlhý padák priamo z kojše.tá rozbitá zvážnica čo nasleduje potom už nie je nebezpečná len je dosť rozbitá a s kusmi dreva a voľných kameňov.ďalej to je pripravený podklad na asfaltovanie (štrk) a pokračuje to krásnym novým až nekonečne dlhým asfaltom až do opátky.je na organizátoroch aký terén vyberú pre preteky veď pretekať sa dá aj čerstvo pooranom poli.

sorry sekol som sa, myslel som kojsovku :wink: a narazal som hlavne na ten prvotny padak o ktorom hovoris. Nelenit sa, kusok dole zo sedla na zadne koleso a nevidim v tom problem :wink: .
03.06.2009 - 17:05:00
00
to je v poriadku ale určite nie cez maratón.tých cca 70 percent rekreantov o ktorých písal lakko si to určite aj tak neprečíta a buď sa tam budú skúšať rozobrať alebo tam budú zavadzať
03.06.2009 - 17:24:57
00
pre matky s kocikom a vozickarov by vazne mala byt spravena obchadzka :idea:

ale kto ma citat hromadu tychto "cocotin" kvoli mozno 50 metrom strmsieho kopca? ved to je maraton ako uz bolo spomenute, kludne tlac, nikto ta nediskvalifikuje. Predstav si coco, ze na obcerstvovackach ani to tvoje oblubene pivo nemaju :!: No neporazi ta ? :mrgreen:
03.06.2009 - 19:24:24
00
po pozreti si tychto fotiek mam pocit, ze zjazd kralovka - opatka je uplne v pohode :wink:
pozrel som si to konečne aj cez pc a sú to pekné fotky.rád si také pozriem.ale bol to xc pretek ak som si správne prečítal..koxo to si niekto zaplatil aby sa tam takto doriadil?gratulujem im k úspechu :mrgreen: aj z 1.kbm si určite popozerám foto ;)
pre matky s kocikom a vozickarov by vazne mala byt spravena obchadzka :idea: ale kto ma citat hromadu tychto "cocotin" kvoli mozno 50 metrom strmsieho kopca? ved to je maraton ako uz bolo spomenute, kludne tlac, nikto ta nediskvalifikuje. Predstav si coco, ze na obcerstvovackach ani to tvoje oblubene pivo nemaju :!: No neporazi ta ? :mrgreen:
a si si istý že je to moje obľúbené pivo?ja som len ochutnal čo som tu na fotke raz našiel a stále sme si dali iba po jednom.pochválil som že je fakt dobré a chutilo.je s tým nejaký problém?a neporazí ma lebo maratóny z mojej ortodoxnej zásady nejazdím takže mi nehrozí ani diskvalifikácia a ani občerstvovačka na ktorej to vyzerá akoby cez ňu prešli prasce a nie ľudia (ešte aj tie prasce sa správajú kultúrnejšie ako niektorí ľudia).a čo ma nebaví nečítam aj keď občas začnem čítať nejakú cocotinu.bez toho aby som niečo začal čítať nemám ako zistiť že je to cocotina ;) možno si prejdem trať 1.kbm pár dní po maratóne a pozriem sa ako to na nej vyzerá..hlavne okolo občerstvovačiek.a možno aj niečo pofotím keď už tam budem.
03.06.2009 - 22:51:00
00
vobec nechapem, preco mas potrebu sa tu takto vylievat, ked "maratony z tvojej ortodoxnej zasady" nejazdis...to, co tu dal orsigo je standardne XC, to len tym, ako sa MTB rozsirilo medzi siroku verejnost a zacali sa vytvarat podkategorie AM, EN... tak sa pojem XC zdeformoval na jazdenie po dialnici... keby si vo svojom prvom prispevku tohto flame-u napouzil slova "prije...ny maraton" a "...pre debilov....", asi by si tu nemal tolko odpovedi, ale to bol asi ucel
04.06.2009 - 07:46:40
00
heh takže najviac vadí že som to napísal tak ako som zvyknutý bežne rozprávať?ok.ten môj príspevok som vyhľadal a upravil.nechcel som sa nikoho dotknúť ani nikoho uraziť.napísal som to bez servítky ale netrebalo to brať osobne.počas maratónu prajem príjemné počasie.pozriem si fotky 8)
04.06.2009 - 09:31:36
00
KoKo ma ZASE dobre pobavil:
agentura JPP ... nebol, nevidel, počul = VIE (zatratil) budúci politik

citujem:
lebo maratóny z mojej ortodoxnej zásady nejazdím takže mi nehrozí ani diskvalifikácia a ani občerstvovačka na ktorej to vyzerá akoby cez ňu prešli prasce a nie ľudia

ale už ozaj stačilo, lebo až toľko sa "bavit" ozaj nechcem

Ps. pred ortodoxnými sa radšej mávam na pozore... :P
04.06.2009 - 10:48:12
00
... musím priznať, a teraz to myslím úprimne, že keby tu coco prestal prispievať, bolo by mi ľúto. On je taký prostoreký, čo na srdci, to na jazyku. Je to typ, na ktorý sa nemôžeš hnevať. Viac sa mi páči takýto prístup, ako prístup niektorých smrteľne vážne a odborne sa tváriacich mudrlantov, ktorí všetkému rozumejú a pritom trepú hovadiny. A keď im to jasne dokážeš, že trepú hovadiny, nedokážu si chybu priznať a trepú ešte väčšie hovadiny.

To, že tiež mám rád dobré pivo a nie som bicyklový "Cé.Há.eR.Té" v tomto prípade nehrá žiadnu rolu.
04.06.2009 - 11:25:49
00
caute vsetci
vacsinou toto forum len sledujem a velmi sa nezapajam ale teraz mi to uz neda, v poslednom case na vsetkych threadoch co sa tykaju kosic sa tento clovek - vieme myslim vsetci o kom hovorim - odbavuje na svojich nezmysloch a "nazoroch". vobec tu pritom nejde o to ci ma alebo nema niekto narok na svoj nazor, ale ked si otvorim vlakno "vyjazdy v okoli KE" tak ma naozaj nebavi preklikavat sa cez fotky pivnych poharov a fantastickych zazitkov "bajkera cococa". myslim ze by si sa mal vratit na pieskovisko a nechat toto forum pre ludi, ktori maju co povedat. dakujem ti.
peter
04.06.2009 - 12:31:57
00
maratóny z mojej ortodoxnej zásady nejazdím ..... a ani občerstvovačka na ktorej to vyzerá akoby cez ňu prešli prasce a nie ľudia (ešte aj tie prasce sa správajú kultúrnejšie ako niektorí ľudia)
Na kolkych maratonoch si bol aspon ako divak ? Ze mas taketo poznatky. Alebo zastavas nazor, ze si z obcerstvovacky ma kazdy ten svoj poharik doniest az do ciela ? Trepes ako handra vo vetre.
Laco : svojou (s)prostorekostou tu tak akurat nasiera bikerov, tak nech sa necuduje na ich reakcie.
04.06.2009 - 12:45:55
00
joj uz ho nechajte - mna by skor zaujimalo, aku trat by navrhol coco.
takze coco realizuj sa!
04.06.2009 - 12:53:22
00
ježkovi voči..to čo sú tu zase za útoky?dúfam že ste v pohode chlapci.ja som tu už nechcel ďalej písať ale po tomto..kľudne sa na mne odbavujte aj ďalej.akurát že ja som sa snažil písať k maratónu a vy si toto vlákno zasierate OT príspevkami sami.vyjadrím sa len k tomu k čomu som nenapísal všetko čo som chcel.

takže petho..čuduj sa ale príspevky s fotkami pivných pohárov pridané z môjho nicku na celom mtbiker fóre sú 2.slovom DVA.takže nezmysel si teraz napísal ty a poriadny.akurát že ja ti ho nebudem vytýkať aj keď ma tiež nebaví čítať keď niekto napíše kravinu.kľudne píš ďalej čo sa ti páči len keď si chceš do niekoho kopnúť aspoň si nájdi lepšiu zámienku.ďalšia vec je že si netrafil ani vlákno s tými fotkami ;)

ja_michalko.mal som pripomienku len ku krátkemu úseku trate a nie k trati celej.okrem toho na to sú organizátori a nie ja.ja som mal len pripomienku a napísal som svoj názor.možno mám pripomienku ešte k jednej časti trate ale tú už radšej na toto fórum ani nenapíšem.aj keď viem že by bolo viac divákov a tým by to bolo aj zaujímavejšie aj pre sponzorov.organizátori pravdepodobne mysleli aj na takú možnosť tak je to aj tak jedno.

toť vsio 8)
04.06.2009 - 15:15:52
00
keyboard_arrow_up