1. Košický bike maratón

25.06.2011
6. kolo - Cyklomaratónska séria
MTB maratón
Jahodná pri Košiciach (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (26)
666bikeralfiretoandrej25dragoon17Hackojasopetokrtko333Lazilubo32ManiacmaparMarki007milsumiropesmisenoMisqa12nomadPajoncekpetrerekibRobert1Robo87Rudy79scr@tchtomddozuz
Coco, nedaj sa! Zakladám tvoj fan-club. Keď budeš chcieť školenie zamerané na návrhy maratónskych tratí, kľudne ti ho poskytnem. Zodpovedajúcu prax mám (narozdiel od ...).

... a neviem, čo má kto proti peknému zátišiu s pekne načapovaným pivom.
04.06.2009 - 15:30:48
00
Coco, nedaj sa! Zakladám tvoj fan-club. Keď budeš chcieť školenie zamerané na návrhy maratónskych tratí, kľudne ti ho poskytnem. Zodpovedajúcu prax mám (narozdiel od ...).

... a neviem, čo má kto proti peknému zátišiu s pekne načapovaným pivom.
xaxaa.. :mrgreen: díky za podporu.dať sa nedám akurát že sa mi nechce s niekým neustále hádať o cocotinách ;) ale možno keď dostanem školenie navrhnem trať cocotónu :mrgreen: :mrgreen:
04.06.2009 - 15:45:56
00
Prvý "cocotón" by som navrhol okolo košického letiska smerom na Seňu a späť.
04.06.2009 - 16:08:47
00
no..nemá kto vrabce po letisku naháňať?
04.06.2009 - 16:12:55
00
Včera sme si boli dvaja prejsť 55-tku podľa gps-ka, že aké sú zmeny a tak. Vďaka dažďu sme si na Lajoške posedeli trošku dlhšie ako sme chceli, ale skvelý vzduch a byť taký (po)dažďový vzduch aj na maratóne, tak sa bude šlapať jedna radosť. Chcem pochváliť zmenu pred zjazdom na asfaltku medzi Idkou a Erikou, hlavne že neboli vynechané tie korene povyše. Čím menej asfaltu, tým väčšia radosť, aspoň z mojej strany. :)

Bohužiaľ nás chytil lejak pri Erike, tak sme to museli mokrí pustiť po asfaltke do Košíc a celú trasu inokedy, ale aspoň sme zistili, že po tých koreňoch sa dá do kopca i v daždi :D Škoda len, som sa tešil na tie klzké kamene ďalej 8)

PS: neviem čo sa tu drbete z fotiek piva? dakto fotí biky, dakto nahé ženské a dakto pivo no a? by som sa pridal do cocovho fanclubu, ak tam budú zahrnuté aj nejaké výjazdy v lese spojené s požívaním zlatistého moku :)
04.06.2009 - 18:03:16
00
ježkovi voči..to čo sú tu zase za útoky?dúfam že ste v pohode chlapci.ja som tu už nechcel ďalej písať ale po tomto..kľudne sa na mne odbavujte aj ďalej.akurát že ja som sa snažil písať k maratónu a vy si toto vlákno zasierate OT príspevkami sami.vyjadrím sa len k tomu k čomu som nenapísal všetko čo som chcel.
...
ja_michalko.mal som pripomienku len ku krátkemu úseku trate a nie k trati celej.okrem toho na to sú organizátori a nie ja.ja som mal len pripomienku a napísal som svoj názor.možno mám pripomienku ešte k jednej časti trate ale tú už radšej na toto fórum ani nenapíšem.

tak ja sa ta tu zastavam a davam ti moznost ukazat im, ze sa ten usek da ist aj inou trasou a ty takto na mna.. pche :evil:
04.06.2009 - 18:20:35
00
....pridávam sa do Cocovho fan-klubu.
Niekedy aj mňa zaskočí a prekvapí niektorými názormi, ktoré bez obalu prezentuje a potom ich aj obhajuje. Ale bol som s ním na niekoľkých vyjazdoch a klobúk dole ako sa mu to krúti, a o to predsa ide. Viem, že je to skôr o výjazdoch v okolí Košíc, ale debata sa rozprúdila hlavne tu.
Nie každý jazdí na biku aby sa zničil a nie každý výjazd musí byť sebazničujúci - často o tom čítam a nikomu neprikazujem ako má jazdiť a čo má o tom písať.
Ja jazdím pre radosť a či sa to niekomu páči, alebo nie dám si aj pivo...asi nie som jediný...nechcem "zas...ať" fórum desiatkami fotiek, preto tam vkladám len jednu(najkrajšia je stále s pivom :D ) a v podpise mám odkaz na album s ďalšími...
http://picasaweb.google.sk/benedik.juraj/ - nech sa páči....
Tiež sa chystám na nejaký ten maratón, ale nie preto aby som vyhral(nemožné), ale pre to aby som si to skúsil a zažil.
Čítam na fóre to čo ma zaujme, čo ma neosloví to zväčša ignorujem, ale každý má právo na svoj názor....a môže ho tu napísať. Takže sa tešte na ďalšie fotky... aj keď niekoho už nebaví preklikavat sa cez fotky pivnych poharov... :wink:
04.06.2009 - 21:43:44
00
4 ja_michalko akurát teba som nemal na mysli.tebe som len odpovedal lebo sa mi chcelo.pethovi sa mi tiež chcelo ale trochu inak.a k zvyšku narážok som sa nevyjadril adresne lebo buď som tu už o tom písal a nechcel to opakovať alebo som to ani nepovažoval za potrebné 8) a myslím že ot už fakt stačilo
04.06.2009 - 21:45:39
00
Prvý "cocotón" by som navrhol okolo košického letiska smerom na Seňu a späť.


to rasdej odpojim brzdy a pojdem ten zjazd, ako sa nechat sundat polskym kamionistom :mrgreen:
04.06.2009 - 21:56:21
00
Jak tu fajne veselo :D
Coco diky. Pripajam sa do fun clubu.
coco na hrad :!: :!: :!:
05.06.2009 - 08:51:05
00
Pripajam sa do fun clubu.


FUN CLUB? Je to preklep, alebo úmysel? Ak úmysel, beriem to, je to ešte lepšie. Však nech je sranda! Nech žije COCOV FUN CLUB!

... a teraz niečo menej podstatné. Na stránke www.1kbm.sk pribudli mapy. Aj keď to v pravom slova zmysle nie sú mapy, ale skôr miniatúry, za ktoré by sa nemusel hanbiť ani majster miniatúr Uko Ješita (Ješito, Ješito, už to máš zašito!). Nejaký dobrák totiž namiesto toho aby použil mapy v plnej veľkosti, skopíroval iba náhľady, ktoré sa povaľujú tu niekde vyššie v tejto téme. Môj dedo, ktorý by dnes mal už 117 rokov, by povedal: "Akasztófáravaló!"
05.06.2009 - 10:00:38
00
to laco
zaujima ma jedna vec. mozno som nechapavy, ale z tej mapky 90km trate mi vobec nieje jasne, ze ktorym smerom sa ide. je mi jasne, ze od Jahodnej sa ide na Kojsovku, ale co potom? ked sa vyde hore Opatky - ide sa opat na Jahodnu, a potom kam? dolu do Kosickej, alebo do Hylova a potom hore na Lajosku, alebo opacne? toto mi tam trochu chyba a keby si mal cas, mohol by si to trochu ozrejmit aj nezmalim situacie. naj nejaka virtualna mapka s ukazkou postupu trate.
05.06.2009 - 10:11:32
00
Nie si nechápavý, mne by to bez popisu tiež nebolo jasné. Jasné to môže byť iba tomu, kto si otvorí PLT súbor napr. v OziExploreri. Čo sa týka mapy, ktorú som tu zverejnil, je to len podklad, ktorý som dodal organizátorom 1kbm s tým, že oni do toho podkladu doplnia šípky, zaznačia občerstvovačky, atď. Preto ma trochu prekvapilo, keď som na stránke 1kbm uvidel takúto miniatúrnu a nedokončenú mapu.

To bol iba trochu dlhší úvod. Čo si to vlastne chcel? Aha.

Takže špeciálne pre teba. Klikni na VIRTUÁLNA TRASA 85-ka, chvíľu vydrž a objaví sa ti flash mapka s názorným priebehom trasy.
05.06.2009 - 10:41:10
00
Super. Presne toto som chcel. Vdaka.
05.06.2009 - 11:27:43
00
...laco... klobúk dole... si expert na mapy...
05.06.2009 - 22:56:40
00
keyboard_arrow_up