1. Košický bike maratón

25.06.2011
6. kolo - Cyklomaratónska séria
MTB maratón
Jahodná pri Košiciach (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (26)
666bikeralfiretoandrej25dragoon17Hackojasopetokrtko333Lazilubo32ManiacmaparMarki007milsumiropesmisenoMisqa12nomadPajoncekpetrerekibRobert1Robo87Rudy79scr@tchtomddozuz
som prave prisiel z trate, znackovanie tam prebiehalo v plnom prude :)

a blato? no hej, klasika kosicka, ze naprsi a tyzden je niekde blato, ale dalo sa prejst vsetko. a to hovorim jak amater s nie najlepsim hardtailom, takze ano, bude blato a nie, nie je dovod panikarit a nezucastnovat sa. toto moj nazor :)

apropo ten "skalny zjazd" za kojsovkou, som si ho dnes prvykrat presiel, akoze, hmm, co je na tom take strasne? na cervenej od kojse smer gelnica je to ovela narocnejsie. urcite som to nesiel rychlostou, ale az na jeden 5m usecik som to presiel v sedle, resp za sedlom a to velmi nevyhladavam downhilly ani amen ani nic.

asi je to vsetko vec nazoru, ale podla mna vacsina trasy nenarocna a ako tu uz bolo spomenute, tak kamenista a strkova, takze az na vynimocne useky netreba cakat borenie sa v blate aj keby bol lejak, co nebude :)


Naposledy upravil johny_zavislak dňa 26.06.2009 - 09:00:23, celkovo upravené 2 krát.

25.06.2009 - 20:16:35
00
no tesim sa tesim, skoda ze za posledny mesiac som bol na biku 2x :D
25.06.2009 - 20:28:54
00
mali by na maratone vyhlasit sutaz najdi svohjo emu http://www.aktuality.sk/clanok/139378/tulaka-emu-stale-hladaju?&i9=82dc1cabc464
www.gowanuslounge.com
25.06.2009 - 21:18:20
00
No ja sa na ten maratón veľmi teším, môj prvý maratón vôbec. A pevne verím, že bude poriadne pršať počas pretekov, vtedy sa mi jazdí najlepšie: skvelý vzduch a ako bolo spomenuté, nie je to iba o chrtení. Navyše sa teším na zápasenie v bahne od LKT-čiek a mokré korene pred Kojšovkou. Od kojše ďalej to bude pre mňa prekvapenie. Len nech fajne prší :)
džony ty si neskutočne odvážny ;) skús dať organizátorom požiadavku aby ťa v prípade nedažďa doprevádzali dve hasičské autá s vodnými delami :mrgreen: jedno by išlo pred tebou a druhé za tebou heeh.vieš keď si niekto ráta škody po daždi a bahne na nejakom maratóne a konečná suma sa pohybuje vyše 200 € asi ten dážď nie je až taká sranda pre tých s tými trošku drahšími bajkmi..
som prave prisiel z trate, znackovanie tam prebiehalo v plnom prude :)

a blato? no hej, klasika kosicka, ze naprsi a tyzden je niekde blato, ale dalo sa prejst vsetko. a to hovorim jak amater s nie najlepsim hardtailom, takze ano, bude blato a nie, nie je dovod panikarit a nezucastnovat sa. toto moj nazor :)

apropo ten "skalny zjazd" za kojsovkou, som si ho dnes prvykrat presiel, akoze, hmm, co je na tom take strasne? na cervenej od kojse smer gelnica je to ovela narocnejsie. urcite som to nesiel rychlostou, ale az na jeden 5m usecik som to presiel v sedle, resp za sedlom a to velmi nevyhladavam downhilly ani amen ani nic.

asi je to vsetko vec nazoru, ale podla mna vacsina trasy nenarocna a ako tu uz bolo spomenute, tak kamenista a strkova, takze az na vynimocne useky netreba cakat borenie sa v blate aj keby bol lejak, co nebude :)

EDIT: PS: prave som zistil, ze nemam odvoz na jahodnu rano na maraton. ma niekto kto ide z ke volne miesto v aute? resp. da sa ist aj mhd-ckou, lebo viem, ze tam ide, len neviem ci ma zoberie s bikom do busu. dik.
tá trať nie je náročná práve naopak je nenáročná.až na pár úsekov.aj ten čučoriedkový zjazd v jarku sa dá.vlastne všetko sa dá.až do chvíle kým sa nezistí čo je to nie veľmi kontrolovaný 3-metrový premet vpred cez rajdy zakončený dvoma úplne nekontrolovanými kotúľmi vpred s následným postavením sa a po zhliadnutí toho čo sa všetko stalo telu zrazu šok sed ľah ešte väčší šok a pár minút bezvedomia..radšej opatrne ;)

-----------

radšej nech máte počas maratónu na bajk príjemných 20 stupňov a hlavne bez dažďa.a bez defektov
26.06.2009 - 00:46:19
00
EDIT: PS: prave som zistil, ze nemam odvoz na jahodnu rano na maraton. ma niekto kto ide z ke volne miesto v aute? resp. da sa ist aj mhd-ckou, lebo viem, ze tam ide, len neviem ci ma zoberie s bikom do busu. dik.


na kosicky maraton sa rano chodi po vlastnej osi :D
26.06.2009 - 07:44:12
00
od nas z tahanoviec na jahodnu je to cez findorakovu 20km. myslis davhan ze to na rozjazdenie staci? :lol:
26.06.2009 - 07:56:21
00
na kosicky maraton sa rano chodi po vlastnej osi :D


ver mi, ze sa vsade rad dopravujem bikom. i ked partia ide na vylet vlakom, tak som ochotny vstavat rano o tretej a slapat, aby som ich pockal v cielovej stanici s bikom. problem pri tomto maratone je ten, ze moj hlavny ciel je dojst do ciela skor, ako to organizatori pobalia a pojdu domov a sice na jahodnu je to malina, ale pre mna trosku viac ako rozohriatie sa. u mna by to dost ovplyvnilo vysledny cas, tak preto nie po vlastnej osi :)
26.06.2009 - 09:06:14
00
Aby sa zajtra neprasilo, pre istotu znova prsi. :D :D :D
26.06.2009 - 09:49:15
00
na Juznej triede len postrasilo, vcera som bol v lese, ziadne bahenne kupele sa nekonaju, kludne sa mozte ist v sobotu nahanat
26.06.2009 - 09:53:34
00
Ja som v US Steele a tu lialo statocne a lietali hromy blesky.
26.06.2009 - 09:58:38
00
Na Južnej triede 2/A je krásne a svieti slnko.

Pridajte sa aj ďalší! Aké počasie je u Vás?
26.06.2009 - 10:07:37
00
lialo? takze uz neleje!
ideme sa zajtra nahanat. ani na terase neprsalo.

EDIT: idem 50 a velmi pomaly


Naposledy upravil chrinik dňa 26.06.2009 - 14:42:51, celkovo upravené 1 krát.

26.06.2009 - 10:12:03
00
Tahanovce od rana v slnku :wink: ...zajtra sa uvidime
...len tak orientacne: kto ide z foristov 50-ku?
26.06.2009 - 12:50:14
00
Jazero: rano vraj prsalo (spal som po nocnej) teraz, masaker jek je horuco :mrgreen:
26.06.2009 - 14:22:57
00
ja ...asi, ak chrbát dovolí
Tahanovce od rana v slnku :wink: ...zajtra sa uvidime
...len tak orientacne: kto ide z foristov 50-ku?
26.06.2009 - 18:39:09
00
keyboard_arrow_up