1. Košický bike maratón

25.06.2011
6. kolo - Cyklomaratónska séria
MTB maratón
Jahodná pri Košiciach (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (26)
666bikeralfiretoandrej25dragoon17Hackojasopetokrtko333Lazilubo32ManiacmaparMarki007milsumiropesmisenoMisqa12nomadPajoncekpetrerekibRobert1Robo87Rudy79scr@tchtomddozuz
x-ka plietli aj mna. lebo najprv registruje clovek farbu, az potom konkretnu figuru. takze znacenie x-kom pre - nespravny smer a sipkou pre spravny smer ak je jednou farbou tak pletie. aj v pomalej rychlosti je mozne si to poliest. jednoducho pri pohlade z bicykla a s odstupom par metrov "x" od sipky neroznoznat.

co tak pouzit faborky? tie sa daju po maratone odmontovat ..
tiez mozu byt v roznej farbe a je ich dobre vidno, lebo nemusia byt len na zemi..

ale aj faborky sa daju premiestnit :cry:
30.06.2009 - 12:07:18
00
Na par maratonoch to bolo jasne viditelne: sipky zelenou alebo zltou, ikska cervenou - neprehliadnutelne. Ale tu ide o ine, kedze farbenie stomov je nemozne. Vdaka zaskodnikom tu asi nepomoze nic ine, ako na kazdu odbocku postavit regulovcika. Ale odkial ich vziat?
30.06.2009 - 12:13:03
00
Na kazdej druhej fotke Drotar nieco konzumuje. Ak pozriem vysledky tak mam podozrenie, ze je to nieco "velmi pozbudzujuce" Co to bolo Drotar? aj ja chcem byt taky rychly ako ty. :shock: :shock: :shock:
To bol zbytok tej nechutnej lisovanej sladkej placky co sme dostali na poslednych pretekoch :lol: A az taky rychly niesom. Si ma mal vidiet posledne 2 km :lol: Ak by si nasiel foto cisla 245 a 246 bol by som vdacny :wink:
30.06.2009 - 12:29:43
00
Jednu som nasiel ale kvalita nic moc.
Moje foto si mozete pozriet TU
30.06.2009 - 16:22:47
00
aby fotiek nebolo malo
zopar obrazkov z vrcholovej stanice sedacky pod Kojsovkou


fotky z tohoto miesta su pekneee...skoda ze som tam dorazil s takym meskanim ze si uz mal isto zbalene :D

podla poslednych informacii ste tadialto isli aj s braskom len rano, hned po starte, ked tam zombi este nebol :wink:
30.06.2009 - 22:10:56
00
Teraz neviem ako co si o mojom prispevku myslis :) a co ta na nom tak velmi pobavilo :?: ... ludi bavim rad a teraz som sa prvy raz rozhodol ze miesto citania reportov nieco napisem kedze som sa potykal s problemami ktore som tak davno nezazil ... ... so :?:


Bolo to celkom vtipne, az sa kolegyne v robote cudovali, co sa tak chichocem... :lol: ked som to cital. Tak vela zdaru do dalsich pretekov
30.06.2009 - 23:24:26
00
podla poslednych informacii ste tadialto isli aj s braskom len rano, hned po starte, ked tam zombi este nebol :wink:


:mrgreen: predjazdci ...ja ani neviem kde vsade a kedy som vlastne bol
30.06.2009 - 23:26:22
00
No ludia bolo to zdravé aj keď ja som klesol o kategóriu nižšie(25-ka),ale bolo to aj výživné lebo do kopca dva biky a z kopca a po rovine v pohode.Čo narobím keď som chcel ukázať mladému svišťu ako chutí bike aj inde ako okolo domu a na Aničku alebo Alpinku a späť.Ale myslím,že ako 1. maratón to bolo celkom fajn.Dokonca v nedelu už aj boli dotazy na další maratón.Tak uvidíme kam sa dopracujeme...

Prílohy:

Komentár súboru: Do kopca takto tatko
foto_157.jpg
foto_157.jpg 127.55 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: a z kopca tak
DSC_0306.JPG
DSC_0306.JPG 147.79 KiB thumb_up0thumb_down

01.07.2009 - 15:50:34
00
Chcem sa poďakovať Drotárovi a Bunovi,že sme sa im zmestili do foťákov a okrem fotiek z ciela čo robila mamka máme aj také akčné....
01.07.2009 - 16:18:38
00
Toto bol moj prvy maraton a bolo to uzasne!!! Som tomu normalne prepadol a uz sa obzeram po dalsom :D Asi skusim ten Horal vo Svite, dovtedy by som uz mohol mat viac natrenovane. Sice som ako novacik dal iba 27-ku, ale ku koncu som mal este dost sil a asi by som zvladol aj 55-ku, takze dalsi maraton to skusim uz na regularnej trati.
Diky pekne za vsetky tie fotky, nasli sme sa tam vsetci kamosi, co sme boli na trati. :D
01.07.2009 - 21:14:51
00
Lakko : nebol si ?
02.07.2009 - 08:32:15
00
Vzhladom na zvysene mnozstvo lepkavo mazlavej konzistenie tzv. blato, som svoju ucast ma maratone prekvalifikoval z pretekara na fotografa.
02.07.2009 - 08:43:39
00
Ahojte,

ku 1kbm asi toľko:)

aj keď s chybami organizátorov a zopár ufrflanými bikermi:), predsa im ďakujem za super mtb maraton.
Z môjho pohľadu trošku slabšie značenie, ale keďže som domáci tak som sa až tak na to nemusel sústrediť, trať bola myslím OK a vyžmýkala nás všetkých poriadne, a veď o to ide, že nás to baví:)
Čo by som ale vytkol organizátorom je bezpečnosť bikerov hlavne na zjazdových úsekoch po Kojšovke. Chýbala mi tam zdravotná služba a možno pojazdná štvorkolka, pretože naozaj pri závážnejšom páde, čo sa hádam chvála bohu nestalo, by záchránárom od sanitky trvalo neskutočne dlho, kým by sa ku zranenému dostali a ten by tam mohol aj ..... Takže páni organizátori zapamätajte si, že zdravie je prvoradé aj keď sme všetci za seba zodpovední v bezvedomí sa človek ťažko sám ošetrí...

Všetkých kto nepoznajú Mtb maratón vo Zvolene, tak ich pozývam na deň 11. 07. 2009 na naozáj parádne mtb vyžitie po neskutočných mtb singloch, ktoré daju zabrať aj veľmi náročným bikerom - naozaj si to užijete!

Vďaka ešte raz za maraton V Košiciach

Rado 8)
02.07.2009 - 10:31:49
00
http://www.bikemagazin.sk/clanok/items/aspon-ze-sa-neprasilo.html report a fotecky su uz online aj na Bikemagazine. Enjoy:)
02.07.2009 - 13:31:39
00
stary dobry Dijck opat nesklamal ;)
02.07.2009 - 14:07:22
00
keyboard_arrow_up