http://1kbm.sk
Čaute, rozmýšľal som, že pôjdem na tento maraton (ak pôjdem bude môj prvý), asi pôjdem len na 25-ku. Tak sa chcem spítať, či niekto idete tohto roku??
A ako bolo minulého roku??
07.08.2007 - 17:11:34
00
Jasné že idem :) , 48km / polmaratón.
K minulému roku: blato, blato, blato... :lol:
07.08.2007 - 20:30:37
00
Minuly rok po dojazde do ciela mi jeden neznamy biker povedal, ze to bol jeho najtazsi maraton. A pre mna to bol prvy v zivote. To som si teda vybral trat na zaciatok mojej pretekarskej kariery :). Isiel som polmaraton. Tak ako bolo spomenute, same blato. Skus si pridat, nebud trochar, 50-ku zvladnes.
07.08.2007 - 21:32:45
00
ak chces vediet ako bolo minuli rok tak daake info najdes na
http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?t=11622&postdays=0&postorder=asc&start=15

a co sa tyka rocniku 2007, tak sa urobilo viacero zmien.
Malo by byt menej spominaneho blata nakolko sa vynechala oblast "mexika" a na kojsovku sa dostaneme zvacsa cestou hrdinou snp (ta by mala byt aj za neprijazniveho pocasia zjazdna lepsie ako mexiko). Jedine kde sa blatu nevyhneme je v zjazde pod idčianskym sedlom.

Dneska som si ju bol relax tempom prejst ( 50-tku ) a je to v pohode. Ak trochu jazdis a rozlozis si sily na celu trat tak ju v pohode zvladnes a nebudes musiet ani tlacit. Je urcite lahsia ako minulorocna a podla mojho osobneho nazoru je prekrasna ( čest jej tvorcom ).
07.08.2007 - 23:48:38
00
Oproti minulemu rocniku je kratsia a krajsia. Bol to pre mna tazky maraton (myslim 60-tka) a bol som rad, ked som uz bol v cieli.
08.08.2007 - 07:54:46
00
jj trat je pekna, aj ked mne tam chyba viacej singlacov podobnych partizanskemu (len sam neviem, kde ich vziat :oops: )

minuly rocnik bol moj prvy na dlhej trati a to blato ma riadne vytrestalo za moju trufalost :P ale nakoniec sa to dalo zvladnut

tohtorocne upravy boli zamerane hlavne na zjednodusenie strednej trasy, kedze min. rok to bolo svojim na urovni niektorych dlhych (napr. brezno 2007) a blatiste useky narocnost este vygradovali

napriek tomu, ze nemam natrenovane, idem zase na dlhu, bude tretia, ak tento vikend prezijem Horal Krejzi :wink:

ak nie si uplny domased, urcite chod 50ku, mozno si na trati budes obcas nadavat, na co si sa to dal, ale o to lepsi pocit bude v cieli...a garantujem ti, ze posledny v cieli nebudes, niektori slimaci na dlhej (muffin... :) ) pridu urcite neskor
08.08.2007 - 07:55:50
00
muffin, nechcem tymto vobec provokovat, ale urcite si trufas na Krejzi? Ved v Brezne to na nejakom 35. km vyzeralo, ze kvoli krcom neprejdes ani tych 72km. :)

P.S. Nepochybujem, ze tu trasu silou vole prejdes, ale ten limit asi bude len tak tak... (časový limit absolvovania trate Krejzi: 11 hodín od štartu)
08.08.2007 - 08:27:16
00
muffin, nechcem tymto vobec provokovat, ale urcite si trufas na Krejzi? Ved v Brezne to na nejakom 35. km vyzeralo, ze kvoli krcom neprejdes ani tych 72km. :)

P.S. Nepochybujem, ze tu trasu silou vole prejdes, ale ten limit asi bude len tak tak... (časový limit absolvovania trate Krejzi: 11 hodín od štartu)


no, ale ked si zoberies priemerku, tak to v pohode stiham...v brezne som spravil na nejakom 25km dost velku technicku chybu (snazil som sa silou roztocit tazky prevod na zaciatku zjazdu) a preto ma chytil krc...tym padom som musel ist zvysok trasy na pol plynu, aby sa mi to nevratilo
v kazdom pripade mam dlhsie trasy radsej, ja sa zvyknem trapit na zaciatku, ak neprepalim, tak po 30-40km sa to zlepsuje a v druhej polovici skor ludi dobieham a obieham, ako by to bolo naopak

PS:Krejzi beriem ako vyzvu, ako nieco, co by mal clovek ako ja, pre ktoreho je bike viac ako len bezny konicek, aspon raz v zivote absolvovat
08.08.2007 - 08:45:37
00
muffin, nedaj sa, pred rokom sme spolu bojovali v KE na dlhej, tento rok zvladneme Krejzi... :D

"lepsie je byt na chvoste dlhej ako stratit sa v dave kratkej..." 8)
08.08.2007 - 09:20:33
00
Tanto rok na 50 ist nemozem (mama ma bajkera kolegu ktori tvrdi ze je strasne tazka a mama veri vsetkemu - takmer) a ani mne sa velmi nechce ist na dlhu. Bude to moj v podstate ptvy pretek podobneho tipu. Zatial som bol len raz na Vyšliapni si Jahodnu a raz na bikrose asi pred styrmi rokmi.
10.08.2007 - 21:10:12
00
Aj pre mna to bude moj prvy maraton.
Jasnacka ze idem !
Tiez iba na 25-ku....
:)
11.08.2007 - 16:24:21
00
Ja som chcel ist 50tku ale asi pockam do septembra , kupim novy bike a mozno stihnem sarissky. Odradili ma tie rozbite zjazdy so sutrami za kojsovkou kde som siel snad pomalsie nez dokopca :cry: , ist maratom na "vidle" rst nemienim ,bolo to akoby som mal pevnu :roll: + uzucky 560 volant a nahow..no brzdy, nuz ako na kolobezke :cry:
11.08.2007 - 19:04:56
00
no ale vies aky dobry pocit by si zo seba mal v cieli? myslim ze to stoji za to. ved uz raz si to zvladol. urcite chod na 50, mas na to. vo vyslape nemas problem, a v zjazdoch pojdes opatrnejsie
12.08.2007 - 15:07:07
00
Toho sa nebojim , zvladnem to urcite len v akom case... pre dobry pocit v ciely by som sa asi musel prihlasit na 90 tku , radoval by som sa ze vidim ciel :P
12.08.2007 - 15:17:47
00
tak sa prihlas na 90-ku.
12.08.2007 - 20:32:38
00
keyboard_arrow_up