AUTHOR ŠKODA Bikemaratón Súľovské skaly - 3. kolo

25.06.2016
3. kolo - Škoda Bike Open Tour
3. kolo - Žilinská župa Tour
MTB maratón
Súľov (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Výsledky, Foto
Zúčastnených bikerov (140)
11kuboace123aJoNalbertpbalfismizany1anarchistaandrej25andrejxcxASmanbaggio79BikeCrewbikeDUDEbikerLacibimjeambirkovnikbmartinbobcombranobbubakcatcherxxcervodivodjmarosdobi235Dodo666Domin1kdon281DurijoDusanPapaneborisenniofabkofeltoferi_yogiFilip_95gacopeterGaliPetGogenGreywolfHazardimro1jafri457jahomejanakudijanci30jancooJaniakjanovargajaroslav_hjelo520jjsanjohny29jozefkovjoziCCJUBI71JulkoJurajMTVJurošík1killololKinDokirikochhykolloMTkudrnackx7lavinaklegiLeroyLIGRLimelixlixlubo_sulolukas6s8pluky64majkoMajkyFmali6maranoMareKMMmaros1974Martin-BikerMartin1411mato15maxxspMayklMcDurominco87mingusmirecpdMoccaMTBHoralnadroNathalieneviempresneoboronarbOtosonPakerPampuch77Pavol.Grujbarpeter22Pogo89PozieracProBikeDudeRadoCRBprorichtoškaRobbieLisrobostRodrigo75rominatorsaki66sebutwsiso33skcllslavosolvoSpeedyGonzalesstefan.bajcarstodo207Strenkistriezasulovosumiktattatranecte_majjtono69tritolUrsusvagimirwendoxbikerxidossyankoozbozihadlo 5
soson napísal:
Z tych odpadkov som bol zaskoceny aj ja. Majstrov sveta viac ako hobikov. Vobec sa mi to nepacilo. Ja som si zadrbal vrecko na drese od bananovej supky, ktoru som chcel zahodit na najblizsom bufete ale zabudol som a doviezol som ju az do ciela. No a co...


bananova supka je to najmenej, tu mravci rozoberu za chvilku :D :D ale obal od gelu a podobne nie. ja som videl na trati asi 5-6 kusov bordelu :) no u nasich bratov cechov je to este horsie... aspon z mojho pohladu :/
26.06.2016 - 15:52:38
00
Tiez som bol v soku z toho mnozstva obalov co som minal, ja som obal z magnezka doviezol do ciela. Evidentne to vsak po sebe zanechavaju hlavne "dupaci"
26.06.2016 - 16:33:26
00
Je tu niekto na fore co dal celu 39 km na biku bez tlacenia?
26.06.2016 - 16:35:27
00
Áno je :D
26.06.2016 - 17:01:13
00
Tak to si iny borec a predpokladam ze si skoncil do dvadsiateho miesta.
26.06.2016 - 17:14:59
00
Ahojte,po precitani niekolkych prispevkov mi neda nereagovat a nezalozit si ucet :-) Mozno mam na to iny pohlad,ale kazdy z vas mal moznost dopredu vidiet vyskovy profil trate, ktory bol urcite narocny, pripadne sa spytat ake su tu kopce a pripravit sa na to. Tento maraton som absolvoval uz piaty krat a na povodnej trati 48km som vzdy videl useky,kde ludia tlacili - vyslap z Hlbokeho, Rosoviny, kalvaria na rohac, Javor atd.. Obcas vratane mna. Nepatrim medzi pretekarov,ktori si trufnu na bednu,ale urcite by som sa neprihlasil na maraton,pokial nemam na to,aby som ho v pohode presiel cely. To ukrutne teplo dalo myslim zabrat vsetkym a ubralo 50% sil,ale to je opat niec,co sa dalo vediet dopredu. Tak preco ist 60km trat,ked mozem ist 18km ? Ved sa o nic nejedna. Ja vitam zmenu 48km na 39km velmi pozitivne a jedinu vec by som vytkol - prva obcerstvovacka...bol tam chaos a uzivila by sa druha obsluha na druhej strane. Neberte moj nazor zle,je to len iny pohlad na rovnake peklo,ktore som s vami zazil aj ja vcera :-)
26.06.2016 - 17:18:51
08
shifty12 napísal:
Áno je :D

tak to klobuk dole ...to si musel ísť niekde moc vpredu alebo si neschytal žiadnu kolónu tlačiacich v tých užších miestach a tak len dúfam, že som moc nezavadzal
26.06.2016 - 17:22:04
00
muži 12. v kategórií 2. gratulujem ak si Daniel na 39 km mal som to napísať asi sem
26.06.2016 - 17:27:09
00
shifty12 napísal:
Áno je :D

ved dano nemohol si tlacit kedze si bol na bedni :D ale gratulujem
26.06.2016 - 17:28:04
00
ennio napísal:
Inak tie carbosnack gely niekomu aj viditelne pomahaju? Lebo ja som si ho supol na tretej obcerstvovacke a potom to stupanie po luke som ledva vytlacil a hore som musel nejaku minutku stat a davat sa


Gely v takom teple musis viac riedit. Plati ze ci viac teplo tym viac riedis. Pomer musis zistit. Ale ak v takom teple das gel a nezapijes tak si skor uskodis. V podstate sa este viac dehydrujes.
26.06.2016 - 17:55:49
01
Tak gely samozrejme zapijam. V tomto teple som pil mozno az prilis (na obcerstvovackach), lebo po prvej som isiel do stupania s plnym bruchom a pri zvyseni tempa ma takmer napinalo.
26.06.2016 - 19:23:05
00
Nikdy som si nemyslela, že bicykel patrí do lesa. Keď začal priateľ jazdiť MTB maratóny, tak som mu robila občas sprievod s myšlienkou, že toto veru nepotrebujem. Hlavne keď som videla, aký sa vracal a ako sa cítil, no silu na úsmev – aj keď skromný, si našiel vždy a porozprával mi aké to na trati bolo.
Včera som sa ocitla na štarte najkratšej trate. Po výstrele trochu asfaltu, hora blato, lúka grilovačka, čo to potlačiť a všetko pekne znova a znova. Pot som mala všade a veľa. :) Pred fotoštandom som naskočila na bajk ako všetci, nepoznám toho, kto by chcel mať fotku,ako tlačí bicykel. Na občerstvovačke mi strčili pohár do ruky, asi som vyzerala, že to potrebujem. Bonusom bol teplý melón a celá zalepená som sa posledné kilometre valila do cieľa. Ten som našla a hneď ako som mohla, zbavila som sa bajku v úschovni /škoda, že to nebola záložňa :D /. Našla som na parkovisku auto a ponáhľala sa do sprchy. Tá bola na teplotné pomery dňa viac ako horúca. Pri aute vo zvyškoch tieňa som počkala na priateľa, ktorý sa vrátil zo 60tky. Spoločný obed, pivko, výsledky, tombola a hajde domov.
Nesťažujem sa! Ďakujem!!! Za výbornú organizáciu a značenie trate /lebo ja sa viem stratiť všade/, za to, že som nedostala defekt ani nič podobné /ako rodený technický typ by som to riešila ešte teraz/, za ohľaduplných cyklistov z dlhších tratí /lebo viem zavadzať aj sama sebe/, za to, že v sprchách tiekla voda, za kamarátku, ktorá sa nechala nahovoriť a nebyť Jarky, tak nejdem, za pani kuchárky, ktoré ma potešili. A samozrejme za priateľa, ktorý sa ma snaží presvedčiť, že tento šport je fajn, ale ja vždy hore kopcom strašne nadávam, :swear: ďakujem! Hmm možno si to ešte niekedy zopakujem, možno! :D
26.06.2016 - 19:26:44
012
... a zabudla som. Teraz sa musím tváriť strašne zničene, aby ho nenapadlo poslať ma na dlhšiu trať ! :D
26.06.2016 - 19:33:26
06
Ta hadica so studenou vodou na tretej obcerstvovacke (60 km) bola moja spasa.Uz som zacal zvazovat ci budem mat dost sil v tom teple prejst celu trasu,a ked som si navyse na tom novom singli aj ustlal.Ale stacilo pat minut pocuvat ostatnych bajkerov ako sa vsetci vytesuju zo slniecka,studene ovlazenie k tomu a uz to zase islo.
Stupanie (tlacenie) za predposlednou obcerstvovackou posunulo moje moznosti zase o kusok dalej.
Bola to moja premiera v Sulove a mozem povedat,ze maraton je to fajnovy.
26.06.2016 - 19:55:04
02
No, z urciteho pohladu to bola hroza, ale den po na gauci mi to uz take strasne nepripada = o rok to tam budem preklinat zas
26.06.2016 - 20:22:20
03
keyboard_arrow_up