Prsat nebude a ja tiez tesim.
01.10.2009 - 21:45:20
00
A ja tvrdím, že trošku pršať bude, dohodol som to s počasím.
TERMINÁTOR
hehe
01.10.2009 - 21:53:02
00
Samozrejme ze sa bude pretek konat. a budu to dobre preteky. Neviem preco tie pochybnosti.
A to ze to organizuje hotel a nie profesionaly - asi by bolo lepsie to hodnotit PO a nie zjest mudrost sveta PRED - to nepatri vsetkym len jednemu. Ale kto si to nevyskusa tak nevie.
A kto tam este nebol tak sklamany neodide. Je tam krasne a trate su super. a spravili sme vsetko preto aby ste boli spokojny, dokonca aj s pocasim sme sa dohodli.
ORGANIZATOR
Nikto tu nic nezjedol :lol: , len to porovnavam s pretekmi, ktore som tohto roku absolvoval. Nikde nebol problem s prihlasovanim, komunikaciou atd. To ze organizator s nikym nekomunikuje, neodpoveda na emaily svedci prave o tom amaterizme. Ak to ma byt seriozny pretek tak sa treba mozno ucit tam kde to vedia a kde usporiadali uz viac ako 1. rocnik. Viem, ze ziadna organizacia podobnych podujati nieje jednoducha, ale ta kritika ma tomu celemu pomoct, aby hlavne organizator mal aku taku predstavu co ma takyto pretek obnasat. V ziadnom pripade tymto nechcem nikoho odradit od ucasti. Mlynky poznam velmi dobre, je to sice zabudnuty kraj, ale je velmi pekny a preto fandim comukolvek co Mlynkam vrati staru slavu. Takze urcite pridem podporit tuto akciu a budem len rad ak sa presvedcim, ze to bude seriozne podujatie.
01.10.2009 - 22:26:38
00
http://www.pocko.sk/predpoved/slovensko/kosicky-kraj/spisska-nova-ves/mlynky/
02.10.2009 - 09:27:29
00
:bow:


Naposledy upravil isostar dňa 24.01.2010 - 09:58:17, celkovo upravené 1 krát.

02.10.2009 - 09:50:19
00
Konkurenciu :lol: Kralovsky maraton usporiadal ak ma pamät neklame ŠK Pegas. Minuly rok pri organizacii sa aj na nich zniesla sprska kritika od bikerov, ale organizator nepouzil invektivy na kritizujucich, ale ich pripomienky pruzne zapracoval do propozicii a dokonca znizil kritizovanu vysku startovneho na polovicu. Odmenou bola fantasticka ucast pretekarov. O kvalite organizacie, perfektnemu vyberu trasy a servisu pre pretekarov ani nehovorim. Bol to podla mojho hodnotenia TOP pretek v sezone 2008. Je to jasny dokaz ze sa aj prvy rocnik da urobit na vysokej urovni. Tento rok svoje organizacne schopnosti iba potvrdili. Kralovsky maraton moze smelo konkurovat podujatiam zaradenych do CMS a ako sledujem tak aj Majstrovstva Slovenska sa nevyhli problemom. Dnes na Mlynky dorazi R.B. tak budete mat info z prvej ruky, co takyto pretek vyzaduje a ako su nastavene standardy. Jeho zajtrajsia ucast ako speekra bude zarukou, ze v cieli budu relevantne informacie o celom priebehu. Takze dovi zajtra ;)
02.10.2009 - 10:14:23
00
Samozrejme ze sa bude pretek konat. a budu to dobre preteky. Neviem preco tie pochybnosti.
A to ze to organizuje hotel a nie profesionaly - asi by bolo lepsie to hodnotit PO a nie zjest mudrost sveta PRED - to nepatri vsetkym len jednemu. Ale kto si to nevyskusa tak nevie.
A kto tam este nebol tak sklamany neodide. Je tam krasne a trate su super. a spravili sme vsetko preto aby ste boli spokojny, dokonca aj s pocasim sme sa dohodli.
ORGANIZATOR


bol som sice len na nultom rocniku ale stojim si za tym, ze kym sa nedostane k organizacii niekto, kto by vhodne poradil [a nemusia to byt profesionalY, [Drotar sa vam nuka :) ]] tak bude mat tento maraton hendikep oproti dalsim.moj nazor... 8)
02.10.2009 - 13:05:33
00
Myscho hovor za seba. Nielen ja ale aj ostatni clenovia MTB club SPIŠ maju dost roboty v ramci pripravy Cyklo campu Poracska Dolina a tohto roku sme vypomahali pri organizacii Sintesi XCM maraton na Podlesku. V principe nikomu pomoc a spolupracu neodmietneme, ale to je uz o inom. Verim, ze aj napriek tymto pociatocnym nedostatkom to bude pekne straveny den a o to asi nam vsetkym ide. A na nulty rocnik chcem zabudnut. Za startovne vo vyske 100 Sk som zrusil bowdeny a jednu sadu platniciek, na obcerstvovacke boli polamane kavenky a nesladeny caj, gulas a pivo som si musel kupit :@ :rofl:
02.10.2009 - 15:55:03
00
OK,bol to len priklad
02.10.2009 - 17:36:17
00
Jasne ja len aby nedoslo k nejakemu nedorozumeniu :)
02.10.2009 - 18:36:31
00
Tak celkom pekny maratonik...trat aj organizacia urcite lepsia ako minuly tyzden na skalke...pocasie nam tiez krasne vyslo...
03.10.2009 - 19:26:12
00
Super maratonik :y: az na to ze som skoncil asi treti od konca ale nelutujem ze som bol.Urcite navstivim aj buduci rocnik.
03.10.2009 - 19:29:59
00
hodnotím pozitívne, občerstvenie a aj ceny super !
03.10.2009 - 19:37:59
00
Tak to trosku zhrniem :-) a nejako tak chronologicky. Prijazd a parkovanie bez problemu. Co som ale hned na zaciatku nepochopil, bola moja elektronicka registracia :( . Naco to bolo dobre netusim, ked som aj tak vypisal prihlasku priamo na mieste. Kolaciky a kava ma nesmierne potesili dakujem :y: . Start po luke do kopca, no mne to nesedelo, nerozjazdeny a hned take tepy, ale co vsetci sme to mali rovnake. Krasny usek trate k priehrade a aj hore na Gugel, ale potom uz len nekonecna nuda az po Sulovu. Jedinym spestrenim bol 30 m dlhy bahenny bazen s hlbkou miestami cca 40 cm. Blato a voda patria k preteku MTB ale toto mi pripadalo ako zlomyselnost, ked to tam este aj LKTčko pekne premiešalo. Jednoducho brodenie sa bikom zapadnutym po osky v blate mi na nalade nepridalo. Cakan a lopata by to vyriesila do jazditelnej podoby. Prezil som. Dojazd do sedla Sulova a umiestnenie obcerstvovacky do drahy dochadzajucich bikerov tiez nebolo stastnym riesenim a to uz ani nehovorim o aktivnom regulovcikovi ktory ma v cca 20 km rychlosti chytil za ruku, ze mam zastavit ( to som vsak v plane nemal a stazovali sa na to aj iny ) skoro to skoncilo padom, tak toto snad NIE :shake: to sa predsa nerobi. Na avizovanom peknom zjazde po asfalte som skoro zaspal. Skoda ze sa nenasla aspon nejaka technicka vlozka alebo singel smerom hore alebo aj dole pretoze tak to bolo cele len o bezduchom dupani do pedalov. K znaceniu len tolko, ze bolo vcelku dostatocne ale napr po odbocke zo Sulovej sa v useku par km neobjavila ani jedna kontrolna znacka a chvilku, kedze som siel sam, som pochyboval ci idem spravne. Cervene sipky boli slabo viditelne a umiestnit odbocujucu sipku ( na Rakovci ) v zakrute sa minulo ucinku. Druha obcerstvovacka bola luxusna. Spapal som klobasky, kolacik, do vrecka mi pristala Tatranka, čajik - SUPER :y: . Umyvanie bikov bez problemu, slabsi tlak vody, ale najhrubsie blato slo dole. Sprchy som nevyuzil nechcelo sa mi cakat. Vydaj jedla zabezpeceny peknou obsluhou nemal chybu, akurat guľašmajstrovi odkazujem, že guľaš sa nevari z bravčoveho bôcika :) Chybali mi predbezne vysledky a ani oficialne este neexistuju, takze ani netusim ako som dopadol. Ucastnicky list potesil. Vyhlasovanie cien a tombola urcite potesili vsetkych okrem mna :D .
+ preteku
1. Obcerstvenie
2. Ucastnicky list
3. Komentator
4. Mily personal
5. Prostredie
- preteku
1. Nudna nezazivna trat ( 42 km ) okrem pasaze po Gugel
2. Elektronicke prihlasovanie
3. Chybajuce vysledky
Ako celok to hodnotim dobre. Bol to pekny zaver pretekarskej sezony, k comu prispela aj prekvapiva ucast pretekarov s ktorymi sme sa stretavali v priebehu celeho roku. Takze dovi v roku 2010.

Prílohy:

Komentár súboru: O toto išlo
DSCN6115.JPG
DSCN6115.JPG 154.21 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Koci
DSCN6112.JPG
DSCN6112.JPG 177.78 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Babenky
DSCN6109.JPG
DSCN6109.JPG 175.14 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Babenky
DSCN6108.JPG
DSCN6108.JPG 169.01 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Priehrada
DSCN5860.JPG
DSCN5860.JPG 147.05 KiB thumb_up0thumb_down

04.10.2009 - 00:28:26
00
Maratón bol super, ďakujem organizátorom :)
Asfaltu bolo na 42ke viac než dosť, ale keby to bolo inak, asi do cieľa nedôjdem, veľmi dávno som nesedel na biku. Výhľady z nej boli fajn, hlavne v prvej polovici. Občertvovačky boli super vybavené, len trochu zvláštne rozmiestnené: 4 km pred cieľom? Ale aspoň som sa najedol, klobásové jednohubky boli fajné, koláčiky tiež.
V cieli ma potešil guláš zadara pre každého (ja osobne som sa najedol dva krát, dúfam že nebol niekto, na koho nevyšlo), veľký výber nápojov a fúra cien v tombole, nepotešila zima ako na Sibíri (po západe Slnka)
Drotar: priebežné výsledky viseli na okne bufetu Kriváň, ktoý bol zatvorený. Predpokladám, že niekde pri cieli. Hlásili to presne keď som dochádzal do cieľa.

Ďakujem organizátorom za preteky, vidíme sa o rok.
04.10.2009 - 09:15:49
00
keyboard_arrow_up