Časovka na Zošku až ku hviezdam...

24.07.2011
Cesta - časovka
MTB - časovka
Modra - Harmónia (Slovensko)

Propozície
propozície: http://www.sportreport.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=730&Itemid=105

Prílohy:

Plagat_Casovka_Zoska2011.jpg
Plagat_Casovka_Zoska2011.jpg 179.54 KiB thumb_up0thumb_down

21.06.2011 - 11:31:06
00
Juchu, kedze som minuly rok nejak prepasol tak sa na tento velmi tesim :P Chcel som ist sice den predtym na to Bradlo ale predsa len je to na mna vela...
Inak tu pisu startovne 10€, tak to hadam nie: http://www.sportreport.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=730&Itemid=105

EDIT: aha uz vidim tvoj koment ze sa to upravilo na 7€ :-) ale aj tak je to dost, ked si uvedomim ze teraz pojdem na maraton za 10€, RC&P MTB Uphill bol za 2€ a Racianska casovka (tusim aj Ruzinovska) za 5€ z coho 2€ isli na detsku onkologiu...
21.06.2011 - 11:35:20
00
drbe im uz na hlavu? za casovku dlhu 7 km kde je prevysenie ani nie 300 m dat 7€? nepoviem aspon keby to je vyzva napriklad na Kralovu holu tam by som tie prachy dal rad ale isto nie tu rovinku dlhu 7 km. ach jaj clovek sa len rozculi.
21.06.2011 - 16:09:30
00
Nechapem, co je v tom zahrnte v tych 7 EUR, ked som tam bol dva roky dozadu, tak sa to meralo stopkami .. Bez akehokolvek zabezpecenia dopravneho/zdravotneho, jedine tak iontak na starte bol a tombola .. 7 EUR .. prehnane ..
21.06.2011 - 17:49:59
00
Asi vám to nemá význam vysvetlovať. Ale chlapci so sportreport pripravili časovku, vložili do toho voľný čas ktorý mohli venovať vlastným rodinám, dali vyrobiť plagáty, poháre pre víťazov, zabezpečili občerstvenie a veria, že nadšenci cyklistiky s chuťou strávia nedelu medzi cyklistami. Ak sa vám to zdá málo za veľa peňazí nikto vás nenúti prísť a urobte vo svojom regióne vlastný pretek za menej peňazí. Prídem vás povzbudiť lebo ja sa medzi cyklistami cítim dobre a pár utratených eur môj rodinný rozpočet nepoloží na lopatky. Hmmm, hehe.
21.06.2011 - 20:01:27
00
Nemusis mi vysvetlovat o organizovani preteku a nakladoch s tym spojenych - viem svoje, napisal som svoj nazor co si o tom myslim o tej cene, ked dokaze niekto zorganizovat maraton - kde je startovne 10 EUR - ma cez 40 km, obcertvovacky 3 - tie musi zasobovat, v cili zabezpecit jedlo, pitie, v startovom balicku aj ked iba blba flasa a pumpa .. tak si myslim, ze 7 eur je znacne nadsadenych za to, ze mi niekto na 7 km odmera cas.

Grossglockner - Rakusko - v dedine po stupnim vhodis 2 EUR mincu, vytlaci ti listok, hore listok nascanujes do PC, a kym prides dole, tak Ti este aj diplom vytlacia a nejaky odznak, ci co .. Je to tak isto bez nejakeho zabezpecenia :)
21.06.2011 - 20:58:28
00
Prípadne sa môžeš prihlásiť do tohto piatku na St. Poltener Radmaraton za púhych 42 E, alebo potom až pred štartom 3. júla za 55 E...

Cyklistika je len jedna. Sú len rôzne bicykle a rôzne formy jazdenia na nich.
Keď ide Bratislavčan domov, tak ide do Bratislavy. Keď ide domov Blavák, tak odchádza z Bratislavy.
Wilier = W Italia Libera e Redenta

21.06.2011 - 21:52:58
00
Sa ukludnite .. :) Vasa vec, ja v tom nikomu nebranim, ked tam niekto chce ist, ved nech daju aj 40 EUR, ich podujtie, ich stanovy, ich startovne .. A neporovnavaj rakusky cestny maraton s podujatim ako casovka na Zosku, to asi ako porovnvat Tvoju Fabiu s pretekarskym autom
21.06.2011 - 22:11:18
00
Turbi napísal:
... že nadšenci cyklistiky s chuťou strávia nedelu medzi cyklistami...

Ved to, ze asi pridu len nadsenci a obycajni ludia, ktori by si chceli aj zapretekat ostanu doma, co je podla mna celkom skoda. Ja mam rad kopce, takze urcite pridem :) len nikto z rodiny alebo kamaratov asi nepride...

Bol som pred 2 rokmi len preto ze som mal par mesiacov novy bajk, chcel som ho otestovat a kamarat z Pezinka mi povedal o tejto akcii. Tak som prisiel a este lepsie ako pretek bola cesta domov... V Pezinku ma predbehli dvaja cyklisti ktori isili tiez z tohto zavodu, tak som sa ich chytil. Az do Race furt tahali 40 km/h (aj do tych stupani, nechapal som) ja som sa ich drzal co mi sily stacili, chvilu som potiahol spicu (drzal som tak 36km/h), ale az na konci, od cerpacky pred BA po Racu. Dovtedy a ani odvtedy som tak dlho a tak rychlo v kuse nesiel. Na to do konca zivota nezabudnem ;-)
22.06.2011 - 00:30:33
00
patooo napísal:
Sa ukludnite .. :) Vasa vec, ja v tom nikomu nebranim, ked tam niekto chce ist, ved nech daju aj 40 EUR, ich podujtie, ich stanovy, ich startovne .. A neporovnavaj rakusky cestny maraton s podujatim ako casovka na Zosku, to asi ako porovnvat Tvoju Fabiu s pretekarskym autom

Podľa poradia, v akom si to napísal, mi z toho vychádza, že rakúsky maratón považuješ za Fabiu a časovku na Zošku za pretekárske auto. :lol:

Hoďte se všichni pěkně do klidu a počkejte na Wolfa, který už je na cestě!

22.06.2011 - 01:34:37
00
to je pochopitelné, veď na maratóne ideš na spotrebu a na časovke čo to dá :lol:

CHUPACABRA :devil:

22.06.2011 - 02:23:32
00
to su dve rozdielne porovnania :)
22.06.2011 - 08:38:49
00
Ist, neist, bude prsat, nebude... Nemam auto tak sa neviem rozhodnut ci to stoji zato riskovat :worried:

EDIT 8:08: tak to teda risknem ;-) ved ked zacne :rain: tak sa otocim...

EDIT 15:38: Do kelu, zhorsil som sa o 36s :-( Zato som vsak vyhral v tombole 2 vina :-) len som nich nemal ako zobrat domov, vo Vinosadoch som to s igelitkou vzdal :tmi: a zavolal si odvoz. Inak skvela organizacia :y: buduci rok pridem zas, hadam s lepsou formou ;-)
24.07.2011 - 07:22:29
00
Tak sme si to dali v rámci tréningu CK Falange DNV - Stupava(Stano Š.,lado,Lukáš P.+autor) - Pezinská Baba - Zochova chata - Pezinská Baba - starý bicykel - Vlado P. meniny všetko najlepšie - 120km.

Prílohy:

Komentár súboru: P.Baba
001.jpg
001.jpg 556.56 KiB thumb_up0thumb_down

24.07.2011 - 19:05:34
00
Kristusat, ja som sa dozvedel o tejto akcii az dnes vecer. Kurnik toto som chcel absolvovat, bo bol som pred 2 rokmi. :headbang:
24.07.2011 - 21:01:09
00
keyboard_arrow_up