Čergovská Stopa 2012

11.02.2012
Časovka
Raslavice (Slovensko)

Pozvánka, Reportáže, Foto, Výsledky
:handshake: :handshake: :handshake:
03.02.2010 - 13:23:32
00
JozoS, ako pozeram na Milosa, tak si tym pivom asi trafil klinec po hlavicke: :rofl: Jeho charakteristika na BF: "Nie je dôležite vyhrať alebo zúčastniť sa, ale jak sa pri tom ožerieš. Homer Simpson" :rofl:
A ja pridavam: "Není důežité vyhrát, ale zkazit náladu tomu, kdo nás porazil" :lol:

A ku kritike Bardejovcanov len tolko, ze cast Bardejovcanov (vratane mna) bude v Zlatom na bezkach, jednoducho ked musis - tak musis... :worried:

Milos, nehladaj najkratsiu, ale najrychlejsiu (zaklikni si to tam) - ist mimo dialnice a hore cez Branisko (nie cez tunel) by si to v pripade zhorsenia pocasia asi nestihol. Ale ist po dialnici a cez tunel Branisko - to chce mat dialnicnu znamku, kontrolorov je teraz vela...


Naposledy upravil Minikin dňa 03.02.2010 - 15:47:38, celkovo upravené 2 krát.

03.02.2010 - 13:37:39
00
no kolko je snehu v Raslaviciach?a este ne som si isti ci pojdem bo Decathlon asi neide a samemu ist no uvidim este a o kolkej chodi vlak z Kapusian do Raslavic s sobotu aby som stihal start?
03.02.2010 - 14:22:28
00
Och, taky mlady a taky lenivy? Vsak hladaj, ujo Google vie vsetko. :P

cp.atlas.sk Alebo to najdes priamo tu!


Naposledy upravil Minikin dňa 03.02.2010 - 15:39:48, celkovo upravené 1 krát.

03.02.2010 - 14:46:00
00
...ty vieš dobre, že kritizujem tú zvyšnú časť bajkerskej obce v okolí, ktorí v zime neholdujú bežkám ako ty. Minulého roku bol na stope z Bardejova iba Kubo. O raslaviciach ani nehovorím. Pre "zlé" počasie prišli chlapci a dievčatá až zo Spišskej, Košíc, Prešova, Vranova a dokonca Liptova...amen :headbang:
03.02.2010 - 15:18:10
00
3. ..... nevedel som, že mapy.atlas.sk vie vypočítať čas.

PS: Niekto tu vstal ľavou nohou, že vás prosím o radu zo osobnej skúsenosti neznamená, že sa musíte uraziť.
Das do gúúúgla - naplanovat trasu - enter a vybavene - odkazov xxxx.
A dakujem vyspal som sa vyborne :rofl: namiesto toho aby si sa tu zorientoval si zalozil zbytocnu temu a napisal xxx prispevkov o nicom. Napriek tomu som sa ti snazil pomoct. A tie km co som ti dal boli spocitane z Namestova pretoze z tvojho profilu sa neda vycitat odkial si, alebo sa za tu dieru kde byvas hambis :rofl:
03.02.2010 - 20:35:18
00
Načo by som do googla dával "naplánovať trasu" to by ma ani vo sne nenapadlo, však ja vždy plánujem tak, že sa pozriem do hociakej mapy a idem, na to nepotrebujem google. Alebo vy niektorý používate google aj keď neviete nájsť v novom meste verejné WC :lol: Potreboval som niečo úplne iné. No a tá "diera" je Námestovo ;)

Inak zbytočná téma to nebola, zistil som, že asi viem o všetkých veľkých akciách ktoré sa idú na 100% a lokálne sú tie o ktorých vie max 4 dediny ;)

Minikin: najkratšia vs. najrýchlejšia, my do Mikuláša chodíme tou najkratšou (okolo Tatier) ale v zime to asi struhnem tou najrýchlejšou (cez Ružomberok). Vlastne sa mi tam ani nechce ísť. Za normálnych (leto, teplo) okolností by som sa tam neterigal :)

Ešte vyladím narýchlo zopár organizačných vecí a uvidíme čo ďalej. Napr. či vôbec naložím 2 biki do kufra :lol: Nie, nemáme nosič, doteraz som jazdil len na biku alebo autobusom alebo len s 1 bikom v aute.
03.02.2010 - 23:26:08
00
Ale no tak! 2 biky v pohode aj do Twinga... V kratkej fabii sme mali vnutri 3 biky a boli sme tam 3 ludia a dalo sa.
Nie je to dobre vidno, ale su tam tri. :rofl:
04.02.2010 - 06:42:12
00
Jožo maš pravdu už to nebudem komentovať :lol: ale je to na smiech, ak VŠ študent nevie pouzivat taky jednoduchy zdroj informacii ako je internet. Ak si pametam ani ty, ani ja sme urcite v skole nemali informatiku, ale zato sme mali ruštinu a občiansku náuku :D Ja dufam ze chlapec pride, ze sa nestrati, ze si cestu pekne naplanoval, ze zisti ci mu do auta vojdu aj biky :lol: A ak by nestihol start tak snad stihne aspon " ceply rizek " v cielu :rofl:


Naposledy upravil drotar dňa 04.02.2010 - 08:22:39, celkovo upravené 1 krát.

04.02.2010 - 07:56:47
00
...chlapci, nebláznite. Odplašíte potencionálneho "skoro zahraničného" účastníka ČS 2010. A k tej jeho charakteristike - keby som ja mal toľko rokov ako on, tak moja charakteristika je určite taká istá. Och, keď si ja spomeniem.....
04.02.2010 - 08:10:55
00
Specialne pre Milosa stav ciest :
Čas publikovania správy 04.02.2010, 07:57

Obsah správy
SLOVENSKÁ SPRÁVA CIEST INFORMUJE:

Všetky sledované diaľničné úseky a rýchlostné cesty na území Slovenska sú zjazdné, povrch vozoviek je vlhký.

Cesty I.,II.a III. triedy sú zjazdné, povrch vozoviek je pokrytý vrstvou miestami kašovitého až utlačeného snehu do 3 cm, v hornatejších oblastiach Slovenska na cestách ll. a lll. tried miestami až do 4 cm.

Všetky horské priechody sú zjazdné, povrch vozoviek je prevažne pokrytý vrstvou utlačeného snehu do 5 cm, okrem HP Branisko, Biela Hora a Soroška, ktoré majú povrch vozoviek vlhký až mokrý.

UPOZORNENIE PRE VODIČOV:

Cesta II/512 Žarnovica - Veľké Pole je uzavretý pre nákladnú dopravu nad 10 m celkovej dĺžky!
Na západnom a strednom Slovensku sa miestami vyskytuje hmla s viditeľnosťou do 50m.
I/64 je v úseku Kľak uzavretá pre vozidlá nad 10 m dĺžky.
Na vlhkých a mokrých vozovkách a na mostoch sa pri nízkych teplotách môže vytvárať poľadovica!
I/65- H.Beňadik: Olichov - Hronský Beňadik: Uzávierka cesty z dôvodu výstavby rýchlostnej cesty R1 - III. úsek Beladice - Tekovské Nemce. Uzatvorený je len pravý jazdný pás od Nitry smer na Žarnovicu v km.34,605 po km.38,550 obchádzka je presmerovaná cez dediny Čaradice, Tekovské Nemce a Hronský Beňadik.
Lokalita:R1- Sereď - Nitra: Lehota - Nitra Kynek. Z dôvodu výstavby R1 Nitra - Selenec - Beladice - Tekovské Nemce je uzavretý ľavý jazdný pás rýchlostnej cesty R1 v smere Nitra - Trnava. Cestná premávka je vedená v pravom jazdnom pruhu s obojsmernou premávkou. Premávka je riadená dočasným dopravným značením a svetelnou signalizáciou. V úseku je obmedzená rýchlosť na 60 km/h.
D3 - tunel Horelica: V danej lokalite je znížená rýchlosť na 60km/hod. z dôvodu poškodenia zvodidiel a protihlukovej steny po dopravnej nehode. Miesto je označené dopravnými značkami.
Zdroj : http://www.zjazdnost.sk/pass/list.html?order=ts&direction=-1&statefilter=all&district=po&limit=100&roadselect=all&segmentfilter=all
04.02.2010 - 08:29:22
00
Len tak pre srandu, aby sme vedeli kto za koho kope :hai:
Provizorna a neoficialna stratova listina KRATKA TRAT ( dopiste sa )
Kategorie :
JUNIOR do 18 r
1. Svaček Matuš MTB club SPIŠ
ELITE od 19 do 39 r
1. Grega Marek MTB club SPIŠ
2. Miso Nejaky :lol:
3. Buno BTVT
MASTERS od 40 r
1. Koštial Jan MTB club SPIŠ
2. Svaček Jozef MTB club SPIŠ
WOMEN bez rozdielu veku


Naposledy upravil drotar dňa 04.02.2010 - 11:42:35, celkovo upravené 4 krát.

04.02.2010 - 09:13:29
00
Pridávam sa k elite(19-39r)
04.02.2010 - 09:42:16
00
este trate si zabudol dat :) ja idem tiez do elity ale asik len kratku
04.02.2010 - 11:37:22
00
drotár: čo máš stále s tým internetom, však stále neviem, v čom by mi pomohol, na to čo som sa pýtal.

Jožo: nikdy never profilom, som samotár a abstinent :!:
04.02.2010 - 12:03:51
00
keyboard_arrow_up