Už sa tešímm, nevedel som že sa take niečo koná v Bardejove :D, ono, očo vlastne ide, su to preteky ?? na Čergov? tam sa spi ?

// myslim že som dobry biker, a konečne si zmeram sily s ostatnymi mne podobnému.

Keby si cital cely thred od zaciatku tak by boli tvoje otazky zbytocne :roll: Tu su odpovede : Nie nebudu to preteky. Ano na Čergovskú chatu. Ano spí.
TO : JožoŠ oprav si na stranke chyby nech to má nejaku váhu :wink:
PS : Spišiaci prídu v počte 12 :D
29.01.2009 - 15:17:02
00
Sorry, ale tú stránku spískal môj synátor, alias Kubiak 777 a ten za sebou neopravuje ani postel vo svojej izbe, nieto ešte pravopisné chyby :P :P :P
Holt, zlá výchova :mrgreen: a slabý rodič :oops:
Ktože to je jeho otec? :P
29.01.2009 - 16:44:02
00
A jakou rychlosťou sa pôjde ???
02.02.2009 - 20:41:31
00
...kto akou chce a na akú má. Prvú časť po osi Raslavice-Osikov-Hertník-Bartošovce-Osikov pôjdeme väčšinou spolu, resp. v skupinkách aby niekto nezablúdil a výšľap na chatu z Hertníka si už môže každý dať podľa vlastných síl a kondičky... :P
03.02.2009 - 07:39:27
00
A jakou rychlosťou sa pôjde ???

...nerob si žiadne starosti, tvojou jedinou starosťou musí byť len, že musíš prísť...ostatné bude tip-top... :P
03.02.2009 - 07:41:40
00
Uplnou náhodou som v compe objavil nedokončený report z minuloročnej Čergovskej stopy, ktorý som dostal na opravu od jedného nemenovaného účastníka. Tak sa rehocte :lol: podotýkam, že článok je v pôvodnom znení :D :lol:
Cergovska stopa


Nazov cergovska stopa ked to kamosi vyslovili hned som si mysel ta parta si chce zalizovat pripadne prevetrat bezky tak to ja nemusim lebo ja nemam ani lize ani bezky ani nic ine jako sa vola sneh a nieco co na nom klze neako nemam rad zimu a věci spojene z mrazom. Na otazku ides s nami na cergovsku stopu hned so mne vyplulo nemam lize nemam rum nejdem nikde tak oni sa zacali rehlit ze ty debko to je o byciklovani nie o sankovani moje ocne bulky sa naramne zvecsili co bicigel teraz v zime v tej kose jako keby mi vadila zima ked som 31 12 este jazdil v minus 15 stupnoch a 1.1 takisto. při otazke kde to vlastne ideme bajkovat sme sa tiez pekne nasmiali kamos len tak vyplul ze bajkovat sa ide do raslavic par z nas takich co zemepis velmi nelubia lebo vlastnia GPS sa z uskrnom poobzeralo po okoli ze to v jakej prdeli su raslavice mne to pripominalo neake české město ale my a do ciech no ono kde nam hrabne tak hej isli by sme ale teraz v zime sa trepat do ciech tak som hned zhodnotil ze to bude len niekde navokol ale absolutne som nevedel kde typoval som cca 400 km navokol při mojej otazke kde to v prdeli su tie raslavice kamoz znami svojimi cestovatelskymi chutkami sak ma aj taku pracu co len cestuje sem a tam tam a sem vysvetlil ze raslavice su nieco par km od presova ostatny len z uskrnom no parada české město při konaroch ale hned nato každý zahlasil a svorne jedeme .priprava na prvy tohtorocny pretek mala celkom zaujimavy priebeh kedze sem tam snezilo sem tam bola kosa nase treningove trasi boli naramne jednoduche stretavka kde sa dalo prva zastavka krcma ved v zime dobře padne caj z rumom po dopiti par cajov ci skor rumou sme sa konecne odhodlali na trening trasa ako stale do lesa k lesnej krcme tam je zastavka a ako tradicne aj tam caj z rumom . taketo treningy sa nam velmi pacia . niektori z nas ktorim takito treningovy plan nestacil tak este medzitym davali vystupi na brcalku alebo vyjazdy na gretlu ved aj my mame ambicie na bednu . den pred odchodom nas bolo nahlasenych na pretek do kopca ,co z nas nikto nema rad lebo my sa radsej vyvezieme na kopec lanovkou ved sme uz postarsi datumovo narodeny, troska viac ako tucet pacientov . vecer den pred odchodom sa zozbierali bajky poriadne sa to roztocilo v krcme a skonstatovalo a rozhodlo aka taktika na pretek . rano troska tazke vstavanie ale na to sa da celkom dobre zvyknut castim treningom , vyrazali sme este za tmi kde nebolo vydiet poriadne ci je zamracene alebo pekne jasno kedze vecsina mala este driemoty a skamricky v ociach lebo kazdy zvyknuty stavat neskor . ked sa rozjasnilo a slniecko nam vykuklo spoza kopcov vedeli sme ze dnes bude ozaj nadherny den na bajkovacku aj teplota palubneho teplomeru v aute bola prijatelna ked sme prechadzali tunelom branisko horsie to bolo ked sme vysliz neho to uz blikalo nieco okolo -3 ale teplota ako uliata na bajkovanie po snehu ak vobec este neaky ostal po tom otepleny. Cestou cez presom sme si troska zatrubily na par cyklistov co mali na strechach svojich aut primontovane svoje plnokrvne tatose . prijazd do raslavic vcelku uspesne dosli sme tam vsetky vozy naraz ako keby sme to tak chcely prvy zatah bol na miestne potraviiny ved treba sa poriadne naranajkovat a zobrat par cokoticiniek cukerlikov karbongelov ak by sa vyskitla unava ci vycerpanost a samozrejme nesmiem zabudnut na klobasky slaninky a ine maskrty . po prichode na startovacie miesto sme sa sli zalogovat a obdrzat startovne cisla ako vsade kde sa úpohneme uz na dialku vrieskali na nas aaaa sak to spisiaci cafteeee banda slepa .


Naposledy upravil drotar dňa 04.02.2009 - 22:58:04, celkovo upravené 1 krát.

03.02.2009 - 14:59:11
00
Super report, len škoda, že mu chýba vyrcholenie...mám taký dojem, že autor pred štartom si odskočil dotankovať do miestnej krčmy a tam uviazol v družnej debate z miestnymi štamgastami a preto chýba dokončenie reportu. Autor si asi viac z toho dňa nepamätal. :mrgreen: Ospravedlňujem sa autorovi, to bolo len také sci-fi dokončenie príbehu.
Dúfam, že pokračovanie aj so záverom bude z tohtoročnej Čergovskej stopy. Pre istotu sa zatvoria všetky krčmy v Raslaviciach. :oops:
04.02.2009 - 07:44:01
00
Budes prekvapeny ale tento pisatel to ma s alkoholom uz davno vyriesene :lol: Pametal niekto na to ako dostaneme na chatu osobne veci ? Predsa nebudeme dva dni v cyklo :wink: a vlacit vsetko na chrbte :roll:
04.02.2009 - 12:44:22
00
Myslel, ale bal sa nahlas opytat :oops:
Nebolo by odveci poziadat chatara o vyvoz nasich veci pred startom. Urcite disponuje technikou schopnou vybehnut na chatu v akomkolvek pocasi. Alebo aj medzi nami je niekto, kto planuje auto vytrepat az hore, tak nebolo by zle ho poriadne zatazit, nech mu nepodsmykuje :).
Je tu dobrovolnik, najlepsie s pohonom 4x4 ?
04.02.2009 - 17:57:45
00
Uplnou náhodou som v compe objavil nedekončený report z minuloročnej Čergovskej stopy, ktorý som dostal na opravu od jedného nemenovaného účastníka. Tak sa rehocte :lol: podotýkam, že článok je v pôvodnom znení :D :lol:
Cergovska stopa


Nazov cergovska stopa ked to kamosi vyslovili hned som si mysel ta parta si chce zalizovat pripadne prevetrat bezky tak to ja nemusim lebo ja nemam ani lize ani bezky ani nic ine jako sa vola sneh a nieco co na nom klze neako nemam rad zimu a věci spojene z mrazom. Na otazku ides s nami na cergovsku stopu hned so mne vyplulo nemam lize nemam rum nejdem nikde tak oni sa zacali rehlit ze ty debko to je o byciklovani nie o sankovani ...


Dobré je to. Pripomína mi to Hrabalov štýl z knižky Obsluhoval jsem anglického krále. Chlapec má talent.
04.02.2009 - 18:44:20
00
V sobotu sme si so synom prešli trať Čergovskej stopy a trochu pofotili pre nováčikov, ale hlavne časť trasy - slučku cez Bartošovce. Pre neznalých, ide sa z Raslavíc po hlavnej ceste cez Osikov, Fričkovce do Hertníka, kde na križovatke (na kopčeku na začiatku dediny) pokračujeme rovno po hlavnej do stredu obce...
Príloha:
Trať na Čergovskú stopu 022.jpg
Trať na Čergovskú stopu 022.jpg 445.1 KiB thumb_up0thumb_down

.....kde asi po 300-400m odbočíme na križovatke smerom na Bartošovce a pokračujeme asi 4-kilometrovým zjazdom do obce Bartošovce...
Príloha:
Trať na Čergovskú stopu 021.jpg
Trať na Čergovskú stopu 021.jpg 515.1 KiB thumb_up0thumb_down

....na konci Bartošoviec tesne pred značkou konca obce odbočíme do prava....
Príloha:
Trať na Čergovskú stopu 020.jpg
Trať na Čergovskú stopu 020.jpg 507.61 KiB thumb_up0thumb_down

....a pokračujeme po ceste (trochu rozbitá) na Osikov s výhľadmi na Čergovské pohorie....
Príloha:
Trať na Čergovskú stopu 019.jpg
Trať na Čergovskú stopu 019.jpg 439.18 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
Trať na Čergovskú stopu 017.jpg
Trať na Čergovskú stopu 017.jpg 333.88 KiB thumb_up0thumb_down

....pri dojazde do Osikova odbočujeme doprava na hlavnú cestu, po ktorej sme išli po štarte a opakujeme časť trate do Hertníka...
Príloha:
Trať na Čergovskú stopu 016.jpg
Trať na Čergovskú stopu 016.jpg 364.73 KiB thumb_up0thumb_down

......kde na začiatku Hertníka odbočíme doľava a ideme známou trasou pre minuloročných účastníkov cez obec....
Príloha:
Trať na Čergovskú stopu 015.jpg
Trať na Čergovskú stopu 015.jpg 297.21 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
Trať na Čergovskú stopu 013.jpg
Trať na Čergovskú stopu 013.jpg 318.63 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
Trať na Čergovskú stopu 012.jpg
Trať na Čergovskú stopu 012.jpg 419.71 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
Trať na Čergovskú stopu 018.jpg
Trať na Čergovskú stopu 018.jpg 455.12 KiB thumb_up0thumb_down

....a z Hertníka plnou parou šľapeme na chatu pre pivko a iné lakocinky. A takto to vyzeralo medzi Hertníkom a chatou. Neviem si dobre prestaviť, aké budú podmienky o týždeň, ale dúfam, ža sa v zdraví a v dobrom počasí stretneme.
08.02.2009 - 20:57:13
00
...dlhujem fotky...

Prílohy:

Trať na Čergovskú stopu 023.jpg
Trať na Čergovskú stopu 023.jpg 366.69 KiB thumb_up0thumb_down

08.02.2009 - 21:15:39
00
....
Príloha:
Trať na Čergovskú stopu 024.jpg
Trať na Čergovskú stopu 024.jpg 366.71 KiB thumb_up0thumb_down

08.02.2009 - 21:16:58
00
...

Prílohy:

Trať na Čergovskú stopu 025.jpg
Trať na Čergovskú stopu 025.jpg 321.45 KiB thumb_up0thumb_down

08.02.2009 - 21:17:43
00
...

Prílohy:

Trať na Čergovskú stopu 026.jpg
Trať na Čergovskú stopu 026.jpg 457.49 KiB thumb_up0thumb_down

08.02.2009 - 21:18:34
00
keyboard_arrow_up