Zdravim vsetkyx,
nevie niekto nieco blizsie ohladom cyklomaratonu v Slovenskom raji v Podlesku 22.9.2007?
Jazdit tam by bol urcite pekny zazitok :lol:
31.08.2007 - 14:09:21
00
:shock: :shock: trocha pohladat nic ? :evil:
tu --> http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?t=14683
31.08.2007 - 14:33:09
00
to som uz videl..co tak nejake oficialne propozicie..
31.08.2007 - 14:41:31
00
Chces ist inac aj ja by som chcel lebo do brna nemam s kym ist
31.08.2007 - 22:36:02
00
mrzi ma to ale do brna uz velmi miesto u nas nie je..a u vas nehrozi ze by sa tam vybral aj tvoj otec alebo dokonca cela rodinka? ubytovanie zatial nie je problem a je to tam dost lacne, len treba dat cim skor vediet, rado ti povie nieco blizsie
A s tym slovenskym rajom este uvidime..dam popripade vediet
03.09.2007 - 07:32:53
00
Chalani vydržať - robíme, pripravujeme, keď bude počasie bude super, postupne budeme dopĺňať oficiálnu stránku na www.hrabušice.sk, maximálna snaha o maximálnu spokojnosť, trasy budú cez Kláštorisko, Rumanovú, rebríky ponad potôčik atď. atď.

pracujeme na tom aby ste boli všetci spokojní

Ahoj
03.09.2007 - 11:11:54
00
Chýbajú mi kategórie pre starších. Mala by to byť samozrejmosť, aby nesúťažil vnuk s dedom. Nejde o ceny, tie keby neboli mi nevadí. Ale pri patričných kategóriách vidím pre všetkých väčšiu motiváciu. Rovnaká samozrejmosť je i primerané štartovné.
03.09.2007 - 11:44:06
00
Chýbajú mi kategórie pre starších. Mala by to byť samozrejmosť, aby nesúťažil vnuk s dedom. Nejde o ceny, tie keby neboli mi nevadí. Ale pri patričných kategóriách vidím pre všetkých väčšiu motiváciu. Rovnaká samozrejmosť je i primerané štartovné.
03.09.2007 - 11:45:53
00
Ako som písal vyššie, je maximálna snaha o maximálnu spokojnosť. Dnes zasadá výkonný výbor - je tam aj požiadavka na zjednotenie kategórií v zmysle Slovenského zväzu cyklistiky - takže nebude vnuk s dedom :-)

Hoci možno by to nebolo až také strašné - oco navrhoval urobiť maratón pre širokú verejnosť - tak ako to robia v Švajčiarsku - nielen pre 10-20 pretekárov, čo celý rok trénujú :-)

Ja som osobne začínal na Slovenskom raji 2006 - vtedy som bol široká verejnosť - dnes po roku - mám stabilné miesto v juniorskej prvej desiatke - keby nebol Slovenský raj asi by som ani nezačal lebo 400 Sk na štartovné by som ako chalan nedal - teraz ma podporuje otec a jeho pár kamarátov - bez nich by to nešlo - materiál je drahý, nápoje, podpora ..., štartovné, ... ani nehovorím

smola len že kategóriu juniorov organizátori na väčšine maratónov spájajú s mužmi do 39 rokov - a to potom skúste nájsť sponzora napr. len na taký lepší pulzmeter :-( keď skončíte v prvej desiatke - dvadsiatke je to stále desať - dvadsať ...

takže kategórie sú dôležité, ale zase len pre pár ľudí
CYKLOMARATÓN SLOVENSKÝ RAJ - tak tam je dôležité zúčastniť sa :-)

Ozaj nenájde sa sponzor? V Zlatej Bani som prišiel s mužmi na siedmom mieste :-)
04.09.2007 - 12:36:42
00
1. bude ten pretek urcite 22., alebo sa datum bude menit ?

2. Toho sponzora hladas pre seba alebo pretek?
- pokial pre seba tak ti poviem len tolko treba trenovat, trenovat a este raz trenovat a potom to ukazat na pretekoch :wink: a nieco sa urcite najde
- pokial ide o pretek tak podla mna moze byt daake startovne (napr. 100-200sk) pretekarov to velmi nezatazi a organizatori budu mat aspon daake financie
04.09.2007 - 16:37:49
00
k bodu 1.

bude 22. 9. 2007 :-)

organizuje to Obec Hrabušice

k bodu 2.

netreba trénovať - treba vyhrávať :-)
a aj keď budeš stále na 1. mieste, tak žiaden sponzor ťa neosloví, lebo ani nebude vedieť, že bol nejaký cyklomaratón alebo dokonca séria, a že teba to stálo 100 000 Sk od fotra

celá séria je totiž málo spropagovaná, nikto neocení, že tam krúžiš po blate, horúčave, zime nejakých 60 - 100 km

koľko krát bol Barenyi v telke? A pritom je to kúzelník :-)

šmatlavý dedinský futbal je tam častejšie .... nič proti dedinským futbalistom

takže: nie je dôležité zúčastniť sa ale vyhrať

čo robí republika pre mladých športovcov? som v klube a dostal som preukaz za ktorý som zaplatil to je všetko :-)
koniec ilúziám ak na to má foter tak ideš hore, ak nie tak si na siedmom mieste :-)
05.09.2007 - 08:23:29
00
zasa nejaký sklamaný mládežnik :-)
a čo tak bajkovat pre radosť ?
ked chcem pre výkon musim hlavne makat, a nie niečo hned čakat
05.09.2007 - 09:52:58
00
netreba trénovať - treba vyhrávať :-)
a aj keď budeš stále na 1. mieste, tak žiaden sponzor ťa neosloví, lebo ani nebude vedieť, že bol nejaký cyklomaratón alebo dokonca séria, a že teba to stálo 100 000 Sk od fotra
celá séria je totiž málo spropagovaná, nikto neocení, že tam krúžiš po blate, horúčave, zime nejakých 60 - 100 km
koľko krát bol Barenyi v telke? A pritom je to kúzelník :-)
šmatlavý dedinský futbal je tam častejšie .... nič proti dedinským futbalistom
takže: nie je dôležité zúčastniť sa ale vyhrať
čo robí republika pre mladých športovcov? som v klube a dostal som preukaz za ktorý som zaplatil to je všetko :-)
koniec ilúziám ak na to má foter tak ideš hore, ak nie tak si na siedmom mieste :-)

Bez tréningu budeš ťažko vyhrávať :wink: . Ale pokial ide o to propagovanie tak s tebou súhlasim, ale to nie je len problém CMS ale cyklistiky na slovensku celkovo ( vid napr bratov saganovcov).
A s tym rodičom maš len čiastočnu pravdu, ked raz na to nemáš tak ti to nezaplatí ani rodič :wink: , ten ti len môže pomocť, aby si to nemal až take zložite ale ta najvasia "drina" aj tak ostáva len na teba. Ja osobne si na vacsinu veci co potrebujem k biku a "pretekaniu" zarabam sam.
Ale ked ti mozem dat radu, tak to neber tak vazne a zacni "pretekat" pre zabavu a uvidis , ze sa ti na pretekoch pojde lepsie a mozno pridu aj daake "uspechy".(osobna skusenost)
05.09.2007 - 14:45:59
00
pre nedočkavcov :-)

tak takéto čísielka dostanete na prezentácii

urobili sme aj úpravu kategórií :-)

len neviem či Latankovi nebude 30 km málo :-)

upresnenie aj s propozíciami bude na www.hrabusice.sk

Prílohy:

startove_cislo_final.jpg
startove_cislo_final.jpg 102.47 KiB thumb_up0thumb_down

06.09.2007 - 13:52:01
00
to petos, nechcem vam do toho kecat, ale mohli ste tam dat aj profil, ako vo zvolene, ak je z druhej strany, tak prispevok je bezpredmetny
06.09.2007 - 13:58:04
00
keyboard_arrow_up