Cyklopozitív 24 hodinovka

09.07.2011 - 10.07.2011
3. kolo - Československý seriál 24 hodín MTB
24-hodinovka
Rajecká Lesná - Ski park (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Foto, Výsledky, Reportáže
Zúčastnených bikerov (53)
_andrej_alena zdravotackaandrej25bataganBERCObykiviCraObsdrotarfalko32fero79freeskierSKgebulagekonkoGriffinGwendolynhajtmanchamiicemanjanci30KidakkiriKockakrtko333magic7marekrigmartinantoni13maxxspmibajkmijatmilos21Mircelimisenomisko_hraskomisobikermlhoshnalinipeet-mtpeter.kPoloRaBaRaverrichardlesir Palloskicoolsmido20TerrytrinedyTurboSlimákTureQyombayzyombayz.styoyomizihadlo 5
Asi tak, neviem co stale mas s tymi paletami, mne to pride ako snaha naschal si rypnut. Prejazd cez vodu je sice cool ale jazdit v noci s mokrymi nohami ked je navyse clovek unaveny je pekna kravina.
11.07.2010 - 22:02:30
00
katko rád vylieva vodu z hlavového zloženia... ;)
11.07.2010 - 22:06:20
00
Takze z mojej strany velka vdaka organizatorom za skvele zvladnuty a zabezpeceny pretek :bow:
Velka spokojnost so stvrtym miestom celkovo a vitazstvom vo firemnych stafetach 8)

Kazdopadne klobuk dole pred vsetkymi co sa postavili na start tohoto narocneho preteku a obzvlast vsetkym dievcatam :bow:

Ohladom paliet a brodov - ja som bol za palety vdacny, nevidim jediny dovod si pocas takto dlheho preteku macat nohy v rozmocenych tretrach. Pocas noci neschlo ani oblecenie, nie to tretry.

Takze mily kungpao, sice to nie je blizke mojmu naturelu, ale ak by si tak hecoval vecer mna, urcite by som ti na to bud pekne odpovedal alebo kludne zastavil a do toho brodu ta presunul nech si ho teda uzijes...
11.07.2010 - 22:20:50
00
Imro: angel nereagoval na mňa :lol: inak ak sú mokré nohy treba si dať druhé ponožky ;)

inak pochvala, ale to teplo čo tam bolo... |(
11.07.2010 - 22:25:22
00
katko: pri vybere palety vs. ponozky jednoznacne zvolim palety ;)
(btw. loziska odovzdane)
11.07.2010 - 22:31:57
00
dakujem :-)
11.07.2010 - 22:37:00
00
Aj ja ;)
11.07.2010 - 22:46:32
00
ja som pár krát isiel cez brod ale ked bude niekedy na výber tak by som na 24h uz nieco take neurobil (mokre gate si s mojim zadkom moc nerozumeli), nepoviem ked je to na maratone kde mas za 6 hodin hotovo
ohladom suchych ponoziek - ja teda nemam naladu si menit po kazdom kole ponozky ktore aj tak nebudu suche ked ich dam do mokrych tretier, a to nehovorim o noci kedy by som musel mat asi dost velku zasobu dresov
komu sa nepacilo mohol sa v tej vode aj cely vyvalat
12.07.2010 - 00:22:44
00
Nazdarek vospolok.

Rano sadnut na BIKE na cestu do prace stalo za to :).

Inac cely pretek mal len jednu chybu - to ze som nezvladol tolko kol, ako som chcel. :headbang:
Ostatne bolo uplne skvele a diky organizatorom. Super vikendik. :clap:
12.07.2010 - 06:31:05
00
A ešte jedna séria fotiek. Všetky bude mať organizátor v plnej kvalite.


vies nejako poskytnut tie fotecky aj mne?
12.07.2010 - 06:33:35
00
skvela akcia, neviem co by som mohol od podobobnej akcie mohol este chciet, dostal som vsetko co som ocakaval a ktomu este ovela ovela naviac

Klobuk dole pred usporiadatelmi, v organizacii by som nenasiel ziadnu chybicku, trat skvela nenarocna ale ani nie prilahka. Nocne jazdenie jednoducho skvele, vsetko perfektne oznacene reflexnymi prvkami, niekedy som mal pocit ze sa pohybujem po dialnici.

gratulujem zuzu a nelly-mu k 2 . miestu ale aj Rastovi Balkovi a netreba zabudat ani na skvely vykon Imromana ktory sa dokazal usmievat aj hodinu pred ukoncenim zavodu a samozrejme Icemana

este by som chcel vyzdvihnut super mega spica MTBikersku komunitu ktora sa tam stretla a podakovat za skvele straveny vykend
12.07.2010 - 06:47:53
00
Akcia dopadla na výbornú. Počasie bolo ubíjajúce :sun: , ale aj tak lepšie ako by malo pršať :rain: . Chválim výkony všetkých pretekárov, lebo ísť stále dookola tú trať bolo aj trochu psychicky namáhavé (hlavne posledných 6 hodín). Bola to naša prvá 24-hodinovka a nerátali sme s tým, že tak dobre dopadneme hneď na úvod (kat. FM). Už sa teším na ďalší ročník. :clap: \o/ 8)
12.07.2010 - 07:38:08
00
Ďakujem celému CPK že sa vôbec do tohto projektu pustila. Zvládli ste to skvele, a máte môj obdiv za zorganizovanie depa na holej lúke. Neviem si ani predstaviť koľko roboty bolo s tým aby sme tam mali všetko potrebné a ešte aj niečo navyše.
Trať bola aká bola, mne osobne tieto lúčne trate nevyhovujú, čo sa aj po pár hodinách prejavilo silným úpalom a mojou morálnou "prehrou" voči 24h. V noci som sa trochu prebral no bez morálky jednoducho nejde slušne zajazdiť. Zato som si to o to viac užil v depe s priateľmi.
Nočné reflexné prvky na tých lúkach boli fakt skvelé, neviem si to bez nich predstaviť (a to mám ešte pomerne slušnú svetelnú výbavu). Ešte mi chýbali 2 relexné pásky pred bránou Wallmark-u, trochu mi vždy trvalo kým som sa zorientoval a našiel stopu.
Katko, tvoje rýpanie nie je na mieste, skutočne si to príď vyskúšať prejsť po 20cm hlbokom brode dajme tomu len 15krát (a najmä v noci). Nie je to o tom spraviť trať na ktorej si väčšia polovica štartovného poľa privodí minimálne zodratú prdel. Aj napriek tomu, škoda tých pár nepríjemných zranení, no pri športe sa aj toto stáva.
A pred výkonmi sólistov klobúk dolu, veľmi prekvapil Živčo od nás z beer inside teamu ktorý skončil na 6. mieste. Gratulácia všetkým ktorí odjazdili, osobitne víťazom :bow:
12.07.2010 - 08:39:40
00
Imro: angel nereagoval na mňa :lol: inak ak sú mokré nohy treba si dať druhé ponožky ;)

inak pochvala, ale to teplo čo tam bolo... |(


Ja viem ze nie...Ja som reagoval na zuzu a medzi to sa angel vklienil a uz sa mi to nechcelo menit...ale podstata zostava ;)
12.07.2010 - 08:57:59
00
nemal si byt unaveny :lol:
12.07.2010 - 08:59:34
00
keyboard_arrow_up