Cyklopozitív 24 hodinovka

09.07.2011 - 10.07.2011
3. kolo - Československý seriál 24 hodín MTB
24-hodinovka
Rajecká Lesná - Ski park (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Foto, Výsledky, Reportáže
Zúčastnených bikerov (53)
_andrej_alena zdravotackaandrej25bataganBERCObykiviCraObsdrotarfalko32fero79freeskierSKgebulagekonkoGriffinGwendolynhajtmanchamiicemanjanci30KidakkiriKockakrtko333magic7marekrigmartinantoni13maxxspmibajkmijatmilos21Mircelimisenomisko_hraskomisobikermlhoshnalinipeet-mtpeter.kPoloRaBaRaverrichardlesir Palloskicoolsmido20TerrytrinedyTurboSlimákTureQyombayzyombayz.styoyomizihadlo 5
Kto ešte nie je v kempe a chystá sa až v sobotu, nutné repelent!!! Cez deň sa to nedalo kôli ovadom vydržať.
Odchádzali sme z kempu o 22,30. Zábava fajná, strava sa dá kúpiť koľko koľvek, pitivo tak isto.
08.07.2011 - 23:31:30
00
Dufam ze vam pocasicko vinde na 1
08.07.2011 - 23:50:42
00
tak konecne doma..skvely vikend v malej fatre :rock: telo hovori nie, dusa plesa :lol:
po piatkovej zurke velmi tazke jazdenie , nakoniec bol BKL team max uspesny.... foto dodam neskor
10.07.2011 - 18:29:49
00
geniálna vec :rock: budúci rok dúfam výjde séria..
mínus bola akurát ladová sprcha :@ tú absolvovať po nočných kolách bolo na porážku :tmi:
v campe v noci zima jak prasa tak 11° a hore na kopci 19° :)
a škoda že bazén bol už v sobotu o 14 fakt slušne špinavý, ale dnes po finálnom dojazde aj tak poslúžil na osvieženie, oblečený aj v tretrách :y:
prvý krát som využil číslo na organizátora keď sme 3 našli vo výjazde ledva dýchajúcu slečnu ležať na zemi, signál nikto nemal tak plné knedle naspäť dole aby sa dala zavolať sanitka a plné knedle späť hore ako to s ňou vypadá.. a odvtedy ma chytali náznaky kŕčov v lavej nohe až kým som sa nevyspal trochu :whew:
trať dala fakt zabrať, slušné stúpania, čím ďalej viac blatové a v zjazdoch sa oddychovať tiež moc nedalo, HTčkárov fakt lutujem, nechcel by som ani za nič :angel: a ešte do toho celého nechutné pražiace slnko :sun:

terry a celý cyklopozitív za zorganizovanie :bow: :bow: :bow:

p.s. tombola zas klasické velké :headbang: :lol:
10.07.2011 - 18:35:56
00
Skvrlý víkend v skvelej partii. Od piatka do nedele neskutočná zábava. Aj miestečko na bedni si DRTiči vyjazdili, čo veľmi potešilo :) Podrobnosti v reporte, keď trošku dospím a zregenerujem. Budúci rok snáď pôjdem už celú sériu.
10.07.2011 - 18:53:24
00
Prosim kde najdem vysledky,na stranke CYLOPOZITIVU su snad este z minuleho roka či. :geek:
10.07.2011 - 19:55:42
00
neskutocna atmosfera, neskutocna akcia.
vsetko perfektne pripravene...trat dost tazka, ale zjazd za 1. ;)
chcem podakovat celemu cyklopozitivu :bow: :bow: :bow: a samozrejme mojim teamovim kolegom za skvelo odvedenu pracu :y: :handshake: ;)
10.07.2011 - 20:12:14
00
Zopar foto foristov na bedni :muscle: :party:
a skvely organizacny team pozitivcov :y: :clap:

Prílohy:

Picture 324.jpg
Picture 324.jpg 317.29 KiB thumb_up0thumb_down

Picture 317.JPG
Picture 317.JPG 201.36 KiB thumb_up0thumb_down

Picture 304.jpg
Picture 304.jpg 445.35 KiB thumb_up0thumb_down

Picture 301.jpg
Picture 301.jpg 197.86 KiB thumb_up0thumb_down

10.07.2011 - 20:35:02
00
Prosim kde najdem vysledky,na stranke CYLOPOZITIVU su snad este z minuleho roka či. :geek:

toto bolo k dispozícií online na trati http://www.casomeric.cz/online24/index.php?zavod=1251
malo by to asi aj sedieť s finálnou verziou
10.07.2011 - 23:29:17
00
Fajné, tých mojich pár kolečiek som si užil. Pohyblivé obrázky dodám neskôr. hehe A keďže som sa v sobotu dobre vyspal tak v nedelu sa mi zdal ten výšlap nejaký ľahší. hehe
Pozdravujem víťazných pokazených robotov! hehe
A pozdravujem myš ktorá bola nakoniec krtko! hehe
11.07.2011 - 09:53:09
00
Chcem sa poďakovať v mene CYKLOPOZITÍVU všetkým pretekárom ale aj doprovodným teamom za ich účasť na 24-ke a pevne verím, že ste sa citili dobre a bolo Vám dopriané spoznať kult 24-hodinoviek....
Boli ste úžasní a disciplinovaní a to je dôvod prečo sa akcia podarila aj z nášho pohľadu na jednotku.
:clap: :clap: :clap:
Teším sa na stretnutia s Vami......


Terry&CYKLOPOZITÍV


P.S. Som ako zbitý pes :P
11.07.2011 - 09:57:40
00
Pozdravujem víťazných pokazených robotov! hehe
A pozdravujem myš ktorá bola nakoniec krtko! hehe[/quote]

Ale Ludka to dala....Klobúk dole
11.07.2011 - 09:59:36
00
Genialna akcia zasa ... DIKY ludom z cyklopozitivu.

Este ze bol jazdit aj sef z prace, tak mam ospravedlnene pomalsie pracovne tempo :)
11.07.2011 - 10:06:35
00
V pohode vyspinkany na svojej posteli, skonsolidovany, tie hnede veci co som nosil uz su v pracke, fotky popozerane, nic ma neboli, takze moj vikendovy ciel je splneny na 100 % :clap: Skoda ze som musel odist skor, ale niekedy je tazko sklbit dve veci do jedneho terminu, takze ak som s s niekym nerozlucil osobne ( zvital som sa ale so vsetkymi ) tak to len preto, ze ste este brusili trat a ja som uz cestoval domov ;( . Bol to velmi vydareny vikend tak to skusim ohodnotit ako v skole.
1. Prihlasovanie a organizacia v depe 3 kvoli zlemu a neprehladnemu systemu prihlasovania, vyclenene miesto ( ale neoznacene ) v depe nam osadili Česi, tak sme sa natlacili k Divine :bow:
2. Zazemie 1 za pekne prostredie, funkcne dve toalety :lol: stravu a non stop obcerstvovacku
3. Sprchy 4 kua to ste tu vodu umelo chladili ? Som sa v nej zlomil jak teple piškotove cesto :rofl:
4. Casomiera 4 nejako som ju nechapal, dva krat sa vracat a konrolovat, ci ma cip zaznamenal :tmi: s potvrdenim ze "ano mame vas naspsanyho" :( casy odjazdenych kol som nevedel na pocitaci pri bufete nejako nakllikat :(
5. Trat 5 :tmi: skoda tohto vyberu, nevedel som si na nej najst nic, co by ma tam bavilo a co by ma lakalo jazdit. Monotonna. nezazivna dupacka. Jednoducho pre mna v porovnani s minulorocnou tratou ZLE :(
V globale to ale hodnotim ako vybornu akciu. Takze vdaka Alenke za ranajky :* ( Tono bohuprisaham tu kavu v sobotu rano co mi zaliala Alenka som si doniesol az zo Spisskej, a pohar som vratil umyty :-) ) Janke, Janovi, Diviakom, Levocanom, Robovi managerovy :rofl: a ostanym nemenovanym za vybornu atmosferu, Misovi, Petovi a Evke za teamovu spolupracu, Danici a Martinovi za poslednu propagacnu jazdu ;) a Turbimu a TURBIKE za sponzorsky prispevok :lol: Na rok sa vratim ci z bikom alebo aj bez neho.
Terrymu a celemu Cyklopozitivu osobitne za to, ze aj napriek vsetkym nasim pindom maju " gule " toto pre nas usporiadat :bow:
FOTO

Prílohy:

Komentár súboru: Vrcholovka
P1010416.JPG
P1010416.JPG 359.8 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Ospravedlnujem sa vsetkym ktorí toto museli citat po obehnuti :-)
DSC_0020.JPG
DSC_0020.JPG 341.89 KiB thumb_up0thumb_down

11.07.2011 - 10:32:39
00
tak pridám aj ja nejaký postreh :)

prišli sme už v piatok kvôli zábave, pivečku a ľudom :)..len ma kúsek sklamalo, že som ani nevedel že v piatok bol nejaký ohňostroj a pekne som ho prespal v stane ani neviem ako. Ako všetkým ostatným sa trať nepáčila tak ani mne len hore a dole nič pre mňa žiadna sranda len zuby zaťaté ale všetci vieme že sa ináč nedalo nevadí. Jedlo dobré pivo dobré slnko dobré konečne mi vidno pásiky :D na časomieru sa ani vyjadriť neviem lebo som ju nesledoval v noci som si dal 3 koliečka a páčilo sa mi :)) ale blata stále pribúdalo. V tombole som vyhral to čo vždy..NIČ..už ma nebaví to stále preberať. akcia sa celkovo ľúbila a ešte musím regenerovať nakoľko nie som trénovaný.

pridávam aj video zo štartu..Kamerovala mamča:

http://www.youtube.com/watch?v=ij6o-Hwu_k0
11.07.2011 - 12:24:09
00
keyboard_arrow_up