Čaute, zvažujem účasť na maratóne na Dolní Morave (5.6.2021). Viete, mi niekto povedať či sú to len zvážnice a jeden trail na záver alebo je to väčšia zábava. Zatiaľ som bol len na author šela maratóne a tam ma to bavilo.
Vďaka
31.05.2021 - 15:38:25
00
Hlavný trasér je Véňa Hornych(MtbTrilogy) ......takže je to na pohodu ale kolovoživot to nie je.

thumb_up0thumb_down

thumb_up1thumb_down
31.05.2021 - 19:26:49
00
Čo znamená na pohodu? Traily a skocky su len a len vitane :D a cim viac, tym lepšie :D
31.05.2021 - 19:35:03
00
Bol som pred rokom tu B trasu, a ideme ju aj tento rok s FC teamom. Tych 55km bolo dost vyzivnych a poctivych, asfalt bol len po starte a zopar trailov bolo naozaj "pure MTB". Nehovoriac o konkurencii, tam si proste vzdy zapretekas a je jedno ci ides o TOP5, alebo si v hlbke pola. Samozrejme ze dlha A trat bude x-nasobne vacsi hardcore po vsetkych strankach, ale ideme o tyzden na to 4-etapak Beskidy MTB trophy, a po dlhej 100km Dolni Morave by som tam nepotocil :D No a posledny trail do ciela...jaaj tak to je chutovka prvej triedy!
01.06.2021 - 21:01:11
02
Čau. Určite choď :D Ja som tam bol už 2x jazdiť po trase A, mimo preteku. Pôjdem aj tento rok znova, hneď po MTB Trilogy. Mám už čo to pojazdené v SK CZ PL na pretekoch, etapákoch, ale aj sólo akcie mimo súťaženia (kto ma pozná, vie). Podľa mňa je to ďaleko najkrajšia maratónska trať v strednej európe. Samozrejme, že sú na trati aj lesné cesty, lebo k zaujímavým úsekom sa musíš nejak dostať. Hlavne tá dlhá trať je mega, lebo prechádza nádhernou nedotknutou prírodou. Zjazd z Kralického Sneznika dole po zelenej si treba zažiť a celý čas po Kladské sedlo ideš po ihličnatom singli, fakt zábavné (to ide A aj B). Potom ďalej za Kladským sedlom, ten 10+km hraničný hrebeňový singel v čučoriedkach smer Smrk to je báseň na MTB, ťažko popísať, treba zažiť. Škoda, že nemajú povolenie jazdiť v PL, lebo aj ďalej za Smrkom je to chrumkavé :D + trasa A ide aj na Klepáč, čo je ďalšia chuťovka po koreňoch a kameňoch. Trasa A nie je pre ľudí, čo nemajú poriadne najazdené alebo nejazdia dlhé trasy v lese. V takom prípade radšej zvoliť Bčko. Prikladám svoje jazdy môžeš kuk fotky ako to tam vyzerá :D https://www.strava.com/activities/2587184696 https://www.strava.com/activities/3722170225
01.06.2021 - 22:08:11
06
Vďaka. Nakoniec som zvolil Béčko (k minuloročnej forme asi chýba tcrdší lockdown :D a asi bude pre pokoj priechodnejšie 3 hod zavodu a 3 hodiny trailov na ďaľší deň :D). Hádam sa tam s niekým vidíme :D.
03.06.2021 - 09:49:47
00
keyboard_arrow_up