Downhill na Bikefeste!

Kedy: Sobota, 1.6. 2013 o 15:00
Kde: Bikepark Kálnica


Počas najväčšieho bicyklového festivalu na Slovensku sa pôjde už tradičný zjazdársky pretek. Tento rok sa presúva na sobotu do festivalového prime time! Na štarte sa stretnú tí najlepší slovenskí a zahraniční zjazdári a budú bojovať o korunu Kráľ kopca! Štartovné sú len 3 eurá.

Štartovné: 3 € + vývoz
Trať: Austrália

Kategórie: elite, najlepší čas, nádeje, juniori, hobby full, hardtail, masters, super masters, ženy

Registrácia: http://2013.bikefest.sk/preteky/registracia.html

Viac info o bikefeste: http://www.bikefest.sk
Príloha:
dh.jpg
dh.jpg 198.95 KiB thumb_up0thumb_down

Prílohy:

bikefest web.jpg
bikefest web.jpg 200.19 KiB thumb_up0thumb_down

14.05.2013 - 16:43:06
00
To este kolko tem vytvoris?
14.05.2013 - 17:12:16
00
Ak si vsimnes, tak sa vcera zaregistrovala. Mozno mala problem pri vytvarani novych tem. Mat tak tvoje problemy, ze kto kolko tem vytvori alebo nebodaj, ak niekto nahodou cituje posledny prispevok a ty ho za to sekirujes. Nechcel by som mat take problemy teda.
15.05.2013 - 12:41:50
00
Myslim, ze root smeroval k tomu, ze sa jedna o jedno podujatie a teda ma byt vytvorena jedna tema a nie 3. A urcite nebol problem s vytvaranim novych tem kedze sa podarilo vytvorit 3 namiesto jednej. ;) Vsak pockame kolko tem este vznikne a potom to upraceme pekne do jednej. :D

A necitovanie posledneho prispevku ak to nie je nutne, pouzivanie primeranej velkosti priloh, snaha o zrozumitelny a vystizny nazov temy, snaha o zrozumitelne a gramaticky spravne napisany prispevok a pod. patri k akemusi internetovemu bontonu resp. vseobecnej vzdelanosti/inteligencii a empatii voci ostatnym pouzivatelom. Takze na to upozornovat budeme ci sa Ti to paci alebo nie.
15.05.2013 - 13:09:47
00
Ak si vsimnes, tak sa vcera zaregistrovala. Mozno mala problem pri vytvarani novych tem. Mat tak tvoje problemy, ze kto kolko tem vytvori alebo nebodaj, ak niekto nahodou cituje posledny prispevok a ty ho za to sekirujes. Nechcel by som mat take problemy teda.

A ja by som chcel mat zase tvoje problemy :-D
15.05.2013 - 13:12:35
00
Tie 3 témy som nevytvorila omylom. Je to kvôli tomu, že každý z pretekov sa koná v inú hodinu a je pre úplne iných ľudí väčšinou, tak aby ten kto chce ísť na DH mal info len o downhille a ten kto ide skákať backloopy, tak aby mal info len o freestyle conteste. Dnes ešte vytvorím len samostatnú tému na maratón, ktorý je v nedeľu, čiže v úplne iný deň a úplne inej kategórii. Dúfam, že je to tak v poriadku, nechcem zbytočne zahlcovať fórum, len mi to takto príde najprehľadnejšie aj pre ľudí, ktorí sa chcú zúčastniť. dakujem vanda
17.05.2013 - 11:42:04
00
to je ako keby bol pre kazdy event samostatny web :lol:
18.05.2013 - 12:17:30
00
keby to nebolo 2 týždne pred štátnicami, tak by som aj došiel pozrie :(
18.05.2013 - 19:26:18
00
Staci, ked kliknu na web stranku a tam maju vsetci vsetko ... 3 temy a 0 diskutujucich
21.05.2013 - 18:02:29
00
keyboard_arrow_up