DEMA HORAL ALTO MTB maratón + HORAL TOUR

12.08.2011 - 14.08.2011
9. kolo - Cyklomaratónska séria
5. kolo - Inter Mountain Series
8. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Etapové preteky
Svit (Slovensko)

Propozície, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (48)
alena zdravotackaalfiretoAndobikerandrej25bukobykiviCraObsftakopyskhajtmanicemanivliizojazijfabjniJožoŠjurajko1975killergKroko21krtko333kubaslazik22ltomajjermajki666Mamelamartinantoni13martinko76matotopemike007miropesPajoncekPipikovicPupokRamolamRaverrichardleRichi2909Robert1RoboKRoflexromanxRudy79simon97Tomino115Yourselfzihadlo 5zuzu3011
Inak po pisosipovej analyze sa musim priznat, ze ja som sa tiez chystal na prekonanie sameho seba, teda na taku trat Krejzi, ako ju pozname z minulosti. Bude to jubilejny desiaty rocnik, dva razy som na Krejzi startoval a nedokoncil a tak som si hovoril, ze pri jubilejnom rocniku to uz do tretice musim zvladnut stoj co stoj. Je fakt, ze teraz po skrateni Krejzi a zavedeni Horal Tour to uz pre mna nebude az tak o prekonani sameho seba, ale aj trojdnova akcia ma svoje caro (svojim sposobom je etapak podla mna este ovela krajsi ako jednodnovka, ale clovek to musi zazit aby pochopil). Takze uvidime.
22.05.2009 - 17:40:07
00
Pisosip, velmi pekne si vystihol to, co citim aj ja k Horalovi. Vianoce su v zime a Horal v lete. Ostatne su maratony ale Krejzi je Horal.

Vzdy, ked som presiel Krejzi, tak som si hovoril, ze som frajer. Bolo uplne jedno, ze som bol posledny. Teraz z tej novejtrochustazenejLejzi (rozumej Krejzi) taky pocit asi nebude. Iba z celeho Horal tour.

Tento rok je to take, ze idem skusit Horal tour - ak sa mi podari natrenovat. Deti dame starym rodicom a so zenou pojdeme na vylet. Ona bude fotit, v sobotu pojde senzi a ja sa skusim trapit s KH aj s novou Krejzi.

Ale predchadzajuce roky by som na takyto vylet ani na trenovanie nan jednoducho nemal cas. A bojim sa, aby prave ten nedostatok casu neodradil viacero ludi.
25.05.2009 - 10:21:17
00
prihlasovanie je uz spustene... :P

tento rok uz jeden pokus o samovrazdu mam (MTB Trophy), tak preco neskusit druhy (HORAL Tour s Krejzi) :mrgreen:
23.06.2009 - 18:00:40
00
Ja nemyslim, ze to bude az taky zabijak (ale ja pojdem sratchkovo pomaly ako aj na MTBT). Ved prvy den sa len pojdem pozriet tot hore na KH :), druhy bude seriozna etapa a treti den este trosku pokruzime dokola na nejakej peknej technickej trati a bude. Ale startujem len ak izi objedna pekne pocasie - minulorocnu skusenost neplanujem. A uz vobec nechcem skoncit ako Shickmo na Sulove - kopat do kopca. :lol:
23.06.2009 - 20:26:55
00
Da sa zucastnit HORAL TOUR tak ze len v sobotu a nedelu? dik :mrgreen:
26.06.2009 - 20:41:26
00
Nie, ale len utorok a piatok sa dá. :D
26.06.2009 - 20:47:12
00
Nie, ale len utorok a piatok sa dá. :D

ale ale, nebodaj sa vidime? :D
26.06.2009 - 20:59:56
00
Určite nie.
26.06.2009 - 21:09:06
00
Pre mna vyzera Horal Lejzi Tour celkom zaujimavo :twisted:
26.06.2009 - 23:58:37
00
Da sa zucastnit HORAL TOUR tak ze len v sobotu a nedelu? dik :mrgreen:

urcite... :idea: za piatok si pripises DNF resp. DNS
29.06.2009 - 00:09:46
00
Pri pohľade na mapku terajšieho krejzi ma napadá len jedno trochu tvrdšie lejzi. Pri pohľade na mapku lejzi ma napadá to ich ani na Madejovo nevyženú? .Ale konkrétne mne sa v tohtoročnom horalovi vytratil konkrétne pre mňa najpodstatnejší rozmer.


Velmi podobne to vidím aj ja. Na horala chodim uz nejaky ten rok a vždy to bolo take moje pomyselne top. No po tohtoročnej tratovej korekture ktora obrala podujatie o jej základy o piliere úspechu , stavebné kamene ktoré robili horala tým čim bol, ma priviedla k rozhodnutiu, že sa na horalovi s najväčšiou pravdepodobnosťou nezúčastním a to aj naprik tomu, že od sestry z LM to mám na skok. Celkovo zhrnuté a podrtžené, horal okrem už spomínaných ex-usekov neponukal nič extra. A preto si myslim, že toho roku práve tento fakt zaváži u mnohych bikerov pri rozhdovaní precestovať často pol republiky a zučasti na "maratone cez dediny nizkych tatier", ked na vokol je spusta akci ktore ponukaju prestrejsi a vyváženejsi a tym aj kvalitnejsi cyklistický zažitok.
29.06.2009 - 00:38:58
00
Velmi podobne to vidím aj ja. Na horala chodim uz nejaky ten rok a vždy to bolo take moje pomyselne top. No po tohtoročnej tratovej korekture ktora obrala podujatie o jej základy o piliere úspechu , stavebné kamene ktoré robili horala tým čim bol, ma priviedla k rozhodnutiu, že sa na horalovi s najväčšiou pravdepodobnosťou nezúčastním a to aj naprik tomu, že od sestry z LM to mám na skok. Celkovo zhrnuté a podrtžené, horal okrem už spomínaných ex-usekov neponukal nič extra. A preto si myslim, že toho roku práve tento fakt zaváži u mnohych bikerov pri rozhdovaní precestovať často pol republiky a zučasti na "maratone cez dediny nizkych tatier", ked na vokol je spusta akci ktore ponukaju prestrejsi a vyváženejsi a tym aj kvalitnejsi cyklistický zažitok.


Povedane slovami klasika: "Sad but true" :roll: Ja tiez zvazujem ucast na tomto podujati. Ved nakoniec Dudovi by som uz aj tak nestihal :oops:
29.06.2009 - 11:10:44
00
urcite... :idea: za piatok si pripises DNF resp. DNS

vdaka, ale nakoniec to vypada ze pridem aj v piatok :) .. v Horal Tour su len kategorie muzi,zeny? neplanuje alebo neni pripadne riesenie aspon zakladne rozdelenie teda do 18, 19-39r, 40r + a zeny bez rozdielu veku? :?
29.06.2009 - 20:50:44
00
Ja tiez zvazujem ucast na tomto podujati. Ved nakoniec Dudovi by som uz aj tak nestihal :oops:

Persing, tento rok to, zial, uz neplati, vyzyvam ta na ucast a tichu podporu konca pelotonu spolu so mnou... :oops:

nelamte palicku, ja chcem skritizovat resp. posudit krok organizatora az po absolvovani TOUR... mozno prave etapak urobi z Horala znovu TOP sezony, alebo ako ja vravim: mojho Silvestra a Novy Rok - tzn. stary rok konci pred Horalom a po Horalovi zacina rok novy... 8)

2destik: predpokladam, ze mas 18 a kedze budes sam v kategorii, chces stat na bedni... pripominas mi zopar pretekarov tu na fore... :roll: uvedom si vyznam delenia kategorii vzhladom na predpokladany pocet na TOUR Krejzi a TOUR Lejzi...
30.06.2009 - 11:28:40
00
Nie všetko okolo Horal-a Tour je mi jasné:
1. ETAPA -42km, 1900v.m. - tzn.nastúpať 1900v.m. na cca 21km -to mi pripadá dosť "brutale" -podľa propozícií štart 13,00 cieľ 15,00 ??-17,00 - ten odhad je dosť optimistický :shock:

2. HORAL TOUR bude vyhodnocovaný bez rozdielu veku a pohlavia - jedna kategória?
30.06.2009 - 12:58:11
00
keyboard_arrow_up