DEMA HORAL ALTO MTB maratón + HORAL TOUR

12.08.2011 - 14.08.2011
9. kolo - Cyklomaratónska séria
5. kolo - Inter Mountain Series
8. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Etapové preteky
Svit (Slovensko)

Propozície, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (48)
alena zdravotackaalfiretoAndobikerandrej25bukobykiviCraObsftakopyskhajtmanicemanivliizojazijfabjniJožoŠjurajko1975killergKroko21krtko333kubaslazik22ltomajjermajki666Mamelamartinantoni13martinko76matotopemike007miropesPajoncekPipikovicPupokRamolamRaverrichardleRichi2909Robert1RoboKRoflexromanxRudy79simon97Tomino115Yourselfzihadlo 5zuzu3011
Persing, tento rok to, zial, uz neplati, vyzyvam ta na ucast a tichu podporu konca pelotonu spolu so mnou... :oops:

nelamte palicku, ja chcem skritizovat resp. posudit krok organizatora az po absolvovani TOUR... mozno prave etapak urobi z Horala znovu TOP sezony, alebo ako ja vravim: mojho Silvestra a Novy Rok - tzn. stary rok konci pred Horalom a po Horalovi zacina rok novy... 8)

2destik: predpokladam, ze mas 18 a kedze budes sam v kategorii, chces stat na bedni... pripominas mi zopar pretekarov tu na fore... :roll: uvedom si vyznam delenia kategorii vzhladom na predpokladany pocet na TOUR Krejzi a TOUR Lejzi...


mam 16r. a nebojim sa 18rocnych preto si neprosim kategoriu kadet alebo daco podobne preto ze to by uz bolo naozaj zbytocne...a bedna na amaterskom etapovom preteku je mi ukradnuta idem si tam zatrenovat, a nie mat dobry pocit s toho ze porazim jedneho pretekara ktory trenuje 2krat tyzdenne aby som sa citil ako boss :wink:

a hovorim o tej moznosti ze by v kazdej kategorii bolo 8+ ucastnikov nehovorim o tom keby boli dvaja traja to urcite nie, ale neviem si predstavit kolko ludi pride an takuto akciu..
30.06.2009 - 16:35:11
00
mam 16r. a nebojim sa 18rocnych preto si neprosim kategoriu kadet alebo daco podobne preto ze to by uz bolo naozaj zbytocne...a bedna na amaterskom etapovom preteku je mi ukradnuta idem si tam zatrenovat, a nie mat dobry pocit s toho ze porazim jedneho pretekara ktory trenuje 2krat tyzdenne aby som sa citil ako boss :wink:

a hovorim o tej moznosti ze by v kazdej kategorii bolo 8+ ucastnikov nehovorim o tom keby boli dvaja traja to urcite nie, ale neviem si predstavit kolko ludi pride an takuto akciu..



ides si zatrenovat ?! zvlastne, lebo podla toho, co citam, tak mas ine ambicie, ako trenovat na pretekoch ... si premysli, co kde napises
30.06.2009 - 21:29:41
00
ides si zatrenovat ?! zvlastne, lebo podla toho, co citam, tak mas ine ambicie, ako trenovat na pretekoch ... si premysli, co kde napises


hej idem si zatrenovat, viem an co anrazas, ta kategoria preto aby som mal motivaciu pretoze viac sa viem namotivovat pretekat s niekym mne rovnym ako pretekat s 30rocnymi muzmi...a tak by som sa viac hecol cize viacej natrenoval...podobne to bolo aj v Skalici ziadna kategoria tak som sa len viezol a nevedel som ist na MAX...
30.06.2009 - 22:10:30
00
Len tak, ked niekto bude riesit ubytko...

http://www.hotel-mladost-svit.sk/
http://ubytovanie.kamsi.sk/pieniny-spisska-magura/ubytovna/tatry-zenit/detail/10464
http://www.hotel-lopusna-dolina.sk/
http://www.hotelgula.sk/
16.07.2009 - 18:52:00
00
veru, mal som to napisane v kalendari, ale nejako ma pocity doviedli k tomu, aby som svoju ucast zvazil a nakoniec sa nezucastnim
16.07.2009 - 21:07:06
00
som iba slepy, alebo este nie su pristupne mapy, profily, atd.? :roll:
17.07.2009 - 16:31:11
00
iba slepy, ale pri tom drevenom vzhlade stránky sa ti ani nedivím...

http://horal.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=58
17.07.2009 - 17:12:36
00
Som sa trosku pohral s mapou Krejzi a Lejzi (vyznacil som cervenou skratenie trasy Lejzi oproti Krejzi) + som dal profily k sebe pre porovnanie. Lejzi je aj profilovo taky mensi brat Krejzi (pocet kopcov na Krejzi aj Lejzi je v podstate rovnaky, len su kapanek mensie). :)

Prílohy:

mapa-Krejzi_a_Lejzi.jpg
mapa-Krejzi_a_Lejzi.jpg 73.07 KiB thumb_up0thumb_down

profil-Krejzi_a_Lejzi.jpg
profil-Krejzi_a_Lejzi.jpg 18.58 KiB thumb_up0thumb_down

17.07.2009 - 17:53:47
00
iba slepy, ale pri tom drevenom vzhlade stránky sa ti ani nedivím...

http://horal.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=58



-dik, bude treba silnejsie okuliare, alebo pozmenit web :lol:
17.07.2009 - 18:07:18
00
ok otazka kto ide na horala z LM ??

mozem poprosit dobru dusu co to tam pozna aby vyklikal na bikemap trasu lejzi 55 km ??
z tej mapy co dali do placu som jelen a chcel by som to aspon raz pred pretekom prejst ......
19.07.2009 - 13:50:23
00
preklikal som na bikemap.net minuloricny krejzi ktory tam hodil piso dufam ze som neporusil autorske prava piso :wink: ak som sa niekde pomylil tak to mozes kludne opravit

krejzi09

toho roku som sa aj ja prihlasil na krejzi kedze ma par clenov fora prehovaralo uz minuli rok a kedze ho skratili tak to mozno skusim zalezi na pocasi :P
19.07.2009 - 15:45:36
00
..tak ja som sa prihlasil....a pocasie neriesim...mam..."two bikes"....a jeden to schyta urcite.... :-)...uz len kondicku doladim...na nieco viac od minima..... :lol:
19.07.2009 - 16:57:17
00
..tak ja som sa prihlasil....a pocasie neriesim...mam..."two bikes"....a jeden to schyta urcite.... :-)...uz len kondicku doladim...na nieco viac od minima..... :lol:

si sa prihlasil na krejziho? aspon mam partaka s kym to budem tahat neviem jak je na tom vlado ci bude robit sparinga evke ale sa da s nami na mordor, ale v trojke by sa nam slapalo este lepsie
19.07.2009 - 17:23:25
00
si sa prihlasil na krejziho?...., ale v trojke by sa nam slapalo este lepsie

neviem neviem..ale ja idem na Lejziho....urcite......a slapat...mozno sa stretneme...na trati...ale dole kopcom...ti budem urcite kricat..."z prava"..alebo.."zlava"....:-)...good luck na krejzi.... 8)
19.07.2009 - 17:29:17
00
to enday a wilki: ja som sa tiež prihlásil "len" na Lejziho, hoci som uvažoval, že sa pokrejzím. Potom som ale vymäkkol... takže tak, budem lejzi. Nie nebudem, už som. :lol: Škoda, mohli sme to obísť spoločne.

to enday only: si ma fuckt potešil, pred časom si spomínal, že Horal nehrozí, lebo zase betónuješ. Už vidím, že si to vzal do svojich rúk, bravooo. 8)
19.07.2009 - 17:53:31
00
keyboard_arrow_up