INTERSPORT Stupava trophy

30.07.2011
4. kolo - Inter Mountain Series
MTB - maratón
Stupava - Námestie svätej trojice (Slovensko)

Pozvánka, Propozície, Foto, Výsledky, Reportáže
Zúčastnených bikerov (60)
_andrej_ander13bikerka40brano222bukocarolina3DANOzPKDURI76DusoMdynatomFlakynoftakopyskGabo93GreywolfhirwilsInstinctmorgenivodrnoizojamminjanovargajh206JojoJozinoXTjurajko1975kallioKaskajaKefrinKockakona369KristinaLLLouisLubos 74lubos73Marešekmartin190martin91maturmawosmiloš.h636MirceliMisqa12MSHnerinomadobororvaqPajoncekPavol.GrujbarPeto02R-u-d-erichardleRobert1robozvRockstarRebelromanxsaeta119superlight84vankes
Velka skoda, ze chalan na DLHEJ co isiel na "furtslape" :rock: na koniec zlomil prednu pilu pri cervenom domceku a nepodarilo sa mu prist do ciela velmi som mu drzala palce lebo nesiel vobec zle !!!
Za mna to bolo vsetko super az na par nespratnikov co velmi arogantne a neohladuplne predbiehali v useku zjazdu na "mariansku dialnicu" kde doslova odstrelovali ludi mimo trat :fubar: . Chapem ze su rychlejsi, uhybam sa vsetkym za mnou ked ma dobiehaju vzdy ked sa da ale ked som v blatovokorenovom zjazde a mam co robit aby som nenabrala pomalsich predomnou tak sa proste NEMAM KAM UHNUT a moze na mna kricat zlava aj cez megafon, som rada ze drzim rovnovahu.
31.07.2011 - 11:30:08
00
Moj prvy Stupavsky a vnimam to asi takto:
minusy:
- spominane parkovanie po celom meste a slabo (ak vobec) vyznaceny smer na registraciu/start
- miestami trochu slabsie znacenie - v Borinke bol sice regulovcik na asfaltke kde sa odbocovalo dolava ale mne osobne prisiel kapanek spomaleny a zatocil som tam len tak naverim boha a on sa az potom zobudil - pre borcov, ktorym ide o bednu by takato navigacia ozaj moc nepomohla. Ale inak nic strasne, skor len doladit regulovcikov a sem tam pridat praporky a je to 100%
- sprchy - toto bolo zo vsetkeho najhorsie - uprimne podla mna cisty fekal. Na takto zabezpecenom a propagovanom maratone by som cakal nieco na urovni Sulovskeho alebo Stranav. Stacili by palety a bolo by to o 50% lepsie s minimalnou investiciou...aj ked mne osobne to az tak nevadilo, necudoval by som sa inym, ze neboli oddelene panske a damske sprchy.
plusy:
- NADHERNA trat. Naozaj som necakal take uspesne vyhybanie sa asfaltu, krasne singlace, technicke useky a cele perfektne vybalansovane, ze sa dalo dobre predychat po zahule. Vynikajuco jazditelne aj po tychto nedavnych dazdoch - naozaj som sa obaval blataku ale toto bolo subjektivne skor taky "hranicne vlhky" povrch :D A tie zaverecne stupania na dlhej - fuuu, tak tie uz riadne preverili (z Rosinky to uz tahalo za nohy a z Borinky som za tym polom ako sa prislo na sotolinu vzdal hrdost a poslusne 200m potlacil). Trocha neprijemny bol spolocny zaver s kratkou a obiehanie pomalsich jazdcov v tom rozjazdenom rygole kde nebolo miesta a ti ktorych som tam stretal boli uz ozaj dost pomali a chcelo to kus strpenia a opatrnosti tam obiehat.
- o rok ak nebude horsie pocasie ako teraz tak idem isto znovu - nadherne pojazdenie. Diky! :]

Orbea Oiz M30, 2019
https://www.strava.com/athletes/3764664
https://www.instagram.com/orvaq/
https://www.flickr.com/photos/orvaq/

31.07.2011 - 12:56:36
00
Za mna:
tak zase mam za sebou dalsi polmaraton ktoreho trat sa mi fakt pacila nebola moc kopcovita takze sa mi islo fantasticky v poodicke a dokonca som aj ja predbiehal co sa mi noc casto nestava a umiestnil som sa na pre mna krasnom mieste. Trat bola z kazdeho rosku trosku takze este raz fajn. S parkovanim to bolo take ako to bolo prvu tabulku ktora oznacovala ze sa v Stupave kona VELKY maraton som videl v parku na strome omohanu takou super hnedou paskou a myslim ze bola jedina. Jedlo bolo dobre. Na trati regulovcici boli skoro na kazdom rohu. Do ciela som prisiel ked este nebola tlacenica na umyvanie bikov takze moje +.
Pre organizatorov: Ja by som vas vsetkych nahnal do tych sprch aby ste si to vyskusali osobne a na com zapracovat. /helikopotvora, v tombole karbon bike, telka a tie sprchy???/ uz tie bicykle mali lepsiu kulturu sprchovania.
Inak OK o rok som tam znova.
PS: na kratkej mi tachometer ukazal v cieli 44,71km

https://www.strava.com/athletes/19076613

31.07.2011 - 13:21:37
00
Inak ten zjazd na mariatálsku cestu už vyššie spomínaný je po včerajšku v katastrofálnom stave.
Doslova rozjbaný.Bolo by dobre keby tento turistický chodník niekto upratal aspoň do čiastočne predošlého stavu.(org.)
Potom sa nečudujem keď turisti na cyklistov stále nadávajú.

gora ta gora Euskadi,aintza ta aintza,bere goiko Jaun Onari

Euskal Presoak Euskal Herrira

31.07.2011 - 13:56:20
00
tak toto potom vysvetluje preco nas pustili po ceste :rofl:
31.07.2011 - 14:31:41
00
... a nie len turisti nadavaju. Ten chodnik sa systematicky nici uz niekolko rokov, ale to asi nikoho nezaujima.
31.07.2011 - 15:08:06
00
Par fotiek:
http://www.kamim.sk/mtb/stupava.php#2011

moje MTB maratony: http://www.kamim.sk/mtb/index.php

31.07.2011 - 17:11:49
00
Myslel som si, ze dostaneme DVDcko z pretekov. Nevie nahodou niekto kde si ho mozno vyzdvihnut? :geek:
31.07.2011 - 21:25:12
00
fuu, ty si nejaký rýchly... ;)
31.07.2011 - 21:27:52
00
Tak pridam aj ja nieco:
-toto bol moj druhy maraton v Stupave, takze parkovanie ma vobec nezaskocilo, ale to neznamena, ze by nebolo dobre to poriesit, i ked naozaj neviem, ako :( . Myslim, ze toto bude neriesitelny problem. A kedze Stupavu trochu poznam, tak mi bohato stacili info, ktore som vycital na nete, a dejisko maratonu s bezproblemovou registraciou som nasiel lahko ;) .
Co sa samotneho "preteku" tyka (ja nezavodim, ale bikujem :rock: ), nemam co vytykat. Trat super :y: :y: :y: \o/ , skoro ziadny asfalt, obcerstvovacka zo Zeleznej studienky premiestnena na Kamzik :y: (presne toto som pripomienkoval minuly rok) mi omnoho lepsie sadla ;) . Znacenie pre mna dostacujuce, mozno aj preto, ze v kritickych usekoch (Borinka) som uz trat poznal, ale ked som isiel ja, aj tak tam bol regulovcik.
Obcerstvovacky tiez lepsie ako minuly rok :y: , pribudlo ovocie a nasiel som aj kolace :* , podla mna uplne stacili :y: .
Wapkovanie v pohode :y: , ale velke minus pre tento rok za sprchy :n: :n: :n: . Akcia tohto rozmeru by si zasluzila aspon palety do stanu (nech nestojime v blate :puke: ), ked uz nie aj teplu vodu. Ja sa na maratonoch bezne umyvam aj v potoku, takze ta tepla voda az tak nechybala, no tie palety by boli dost vhodne, nakolko byt po clenky v blate a obliekat si ciste veci, tiez nie prijemne :envy: :@ .
Jedlo po zavode a moderator ako vzdy dobre a na urovni :y: .
Syn bude asi smutny, ze ma na novom dvd neuvidi, lebo kamera si ma ani jedenkrat nenasla, resp. ja som si to nevsimol ;( . A to sa mi podarilo vytiahnut vyjazd za malym potokom :clap: , kde sa prevazne tlacilo (aspon podla dvd z minuleho roku), dokonca na strednej pile :muscle: , lebo malu som cely zavod nemohol pouzivat (namotavanie retaze) :whew: .
Sumar:
Super akcia :bow: , perfektna bikovacka :y: :y: :y: , do buduceho roku vylepsit sprchy a objednat lepsie pocasie :sun: :sun: :sun: 8) , a urcite sa vidime znova o rok :o: :beer:

Tadialto je to síce dlhšie, ale o to náročnejšie :-)

31.07.2011 - 22:10:41
00
saeta119 napísal:
Myslel som si, ze dostaneme DVDcko z pretekov. Nevie nahodou niekto kde si ho mozno vyzdvihnut? :geek:

Sleduj forum, urcite sa tu casom spomenie informacia, kedy si ho mozes vyzdvihnut v hociktorom Intersporte... ak teda narazas na dvd z tohoto maratonu
Minulorocne uz asi nie su.

31.07.2011 - 22:15:00
00
johhny nabuduce nezabudni pouzit par smajlikov nech tvoj prispevok vyzera normalnejsie :rofl: (sorry nedalo mi)
31.07.2011 - 23:25:46
00
jammin napísal:
johhny nabuduce nezabudni pouzit par smajlikov nech tvoj prispevok vyzera normalnejsie :rofl: (sorry nedalo mi)

:rofl:
to vsetko len na vykreslenie mojich pocitov...

01.08.2011 - 00:25:45
00
..co ste vsetci fajnovy na tie sprchy..trosku studenej vody nikomu nezaskodi :-).Minuly rok boli predsa take iste,akurat z nich voda odtekala..
wapiek bolo pozehnane,gulas chutil.. akurat nechapem ako sa to rozdelovalo do vln, predbiehat z 2.vlny prakticky este pred zjazdom na Zeleznu ludi s cislami do cca 200 bolo aspon pre mna dost prekvapujuce..
super maraton. Len jeden apel na organizatora,ak si to bude citat-detsky maratonik dajte bud.rok urcite v rovnaky den ako dospelacky..
01.08.2011 - 10:07:28
00
saeta119 napísal:

Ja som DVD leto 2011 dostala v taske pri prezentacii ty nie? :o
01.08.2011 - 12:14:58
00
keyboard_arrow_up