Kaktusbike Svätojurský blesk

06.07.2014
4. kolo - Župný pohár
Časovka
Svätý Jur (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Výsledky, Foto
kokos capulo tu kameru som na tej prilbe videl....to je neskutocne hovädo... :tmi: na prilbu by som si dal maximalne kameru polovicnej velkosti...sak hento je cihla .....

no neni najlahsia, ale ked to porovnas s gopro tak je to dost podobne, ale tak su aj lahsie, len no neviem, radsej nieco co vydrzi dlhsie na baterku a neni to cinska kvalita :)
08.07.2014 - 10:25:55
00
To ze su tu aj ine nazory je len dobre. Vzdy je co zlepsit, aj ked niekedy to mozu byt drobnosti.
08.07.2014 - 10:29:34
00
ja pisem ze je tam zla cesta a ze okrem piva tam nebolo ine obcerstvenie. to su fakty. ty pises stale od veci a este si aj vulgarny.


stale spominas zlu cestu..pricom zla je v useku max 2 km a to som asi tiez prehnal...inac je ten povrch v dobrom stave (obcasne jamy neratam) vidno ich dost dlho dopredu a nieje problem obist :) a ten zly povrch je tiez v stupani kde ides max okolo 20km/h takze nejaky problem v tom nevidim....

horsie je skor vracat sa tadial naspet ked si to pyta pustit brzdy a ist co to da.ale to sa tam neda :/

pivo bolo na vyber alko alebo nealko takze tiez neviem co riesis....ked nechces alko mohol si si dat nealko.... a btw vazne by si v ciely chcel pit isotonicky napoj???? to akoze vazne?

preboha este aj na treningu pijem vacsinou len vodu....a ty by si este aj po preteku do seba pchal umeliny... -_- pivo mas prirodny iontak....
08.07.2014 - 10:30:24
01
no neni najlahsia, ale ked to porovnas s gopro tak je to dost podobne, ale tak su aj lahsie, len no neviem, radsej nieco co vydrzi dlhsie na baterku a neni to cinska kvalita :)


nehovorim o cinskych..ale napr contour...popripade drift :) ale tak ak ti vyhovuje tak neni o com ;)
mna len zarazilo aka je obrovska lebo som ju videl prvy krat na zivo a vzdy som si myslel ze je podstatne mensia :D
08.07.2014 - 10:32:16
00
Zas prr...pivo vadilo aj mne, pivo pit nemozem, ale nejako som uz zvyknuty na to, ze nepocitam s tym, ze mozem jest/pit nieco z oficialneho obcerstvenia. Voda by bola ovela lepsia, hlavne v tom teple, ale chapem ze sponzor atd. Co nechapem su tie podrazdene reakcie na niekoho sukromny nazor. WTF? Chodte radsej bicyklovat alebo ked sedite v robote tak makajte...
08.07.2014 - 10:34:15
00
kludne tam mohla byt voda miesto piva. ale nebola ziadna. bolo len pivo. predpokladat ze kazdy clovek pije pivo je kratkozrake okrem toho juniorov cpat pivom je nezodpovedne. to co pijes na treningu je tvoja vec a je mi to uprimne jedno. ked ale organizujem zavod v 32 stupnoch a proklamujem ze som zabezpecil obcerstvenie tak si myslim ze voda ktoru pijes aj ty na treningu by bola vhodnejsia ako pivo. bola tam zabezpecena voda? nebola. nabuduce nech tam daju borovicku sak kdo chce si da a kdo nechce si neda... :)
okrem toho sa tam propagovala ochutnavka vin a v tombole bolo pivo tiez. na to ze je jazda pod vplyvom alkoholu trestny cin vcelku nevhodne zvoleni sponzori si myslim.
08.07.2014 - 10:39:04
03
kludne tam mohla byt voda miesto piva. ale nebola ziadna. bolo len pivo. predpokladat ze kazdy clovek pije pivo je kratkozrake okrem toho juniorov cpat pivom je nezodpovedne. to co pijes na treningu je tvoja vec a je mi to uprimne jedno. ked ale organizujem zavod v 32 stupnoch a proklamujem ze som zabezpecil obcerstvenie tak si myslim ze voda ktoru pijes aj ty na treningu by bola vhodnejsia ako pivo. bola tam zabezpecena voda? nebola. nabuduce nech tam daju borovicku sak kdo chce si da a kdo nechce si neda... :)

ale ty budes hovorit dokola to iste jak stara platna.
Kolko mas kosikov na flase na biku? typujem ze mozes mat dva. ked tak ficis na vode tak si zober dve sedem decky vody a je to . ja som si zobral jednu sedem decku vody a to mi akorat stacilo. smedny som nebol. ak by som o sebe vedel že pijem len vodu v cieli tak by som si zobral dve. pre istotu.
08.07.2014 - 10:47:16
00
ja ti gratulujem k tvojej nizkej spotrebe vody. k teme si bohuzial ale nicim neprispel aj ked dakujem za starosti o moje kosiky a vodu. v sutezi debil roka vyhram len preto ze nepijem pivo...
08.07.2014 - 10:51:01
00
Tak vies, vytrcas z davu, tak ta treba zlyncovat, to je take slovenske...
08.07.2014 - 11:02:14
00
Voda tam mohla byt, nebola no co uz. Nabuduci rok si zoberiem batoh s hydravakom a dam si ho vyniest hore a je po probleme :). Treba hladat riesenia a nie problemy.
08.07.2014 - 11:06:43
00
ja ti gratulujem k tvojej nizkej spotrebe vody. k teme si bohuzial ale nicim neprispel aj ked dakujem za starosti o moje kosiky a vodu. v sutezi debil roka vyhram len preto ze nepijem pivo...

Ale veď to bol pol hodinový pretek. nebol si v sedle 5 hodín. preto mi stačila jedna sedem decka. niečo už mám odjazdené a zo skúsenosti viem , koľko vody asi spotrebujem, aj koľko jedla počas jazdy, ak je dlhšia. A ako Mišo napísal, pivo je najlepší prírodný ionťák v cieli. Ja to nechápem že by ste do seba pchali len chémiu (energeťáky, gely, tyčinky atď). ja si vystačím s čistou vodou, do dresu napchám banán a horalku, a v cieli parádne orosené vychladené pivo. nie je lepší pocit.

a ešte ti poradím, ak ideš na dlhšie. jeden bidon si zober cistu vodu a do druheho si urob zeleny čaj(samozrejme studený), trochu cukru, citrona a trochu soli. (to je dobrý prirodny isotonicky napoj). piť striedavo.
08.07.2014 - 11:09:20
00
Ta voda je trosku fail od organizatora, snad to nabuduce napravia. Ale chlapi, to sa tu naozaj budete hadat? Ste cyklisti, tak drzte spolu vy hovada :D
08.07.2014 - 11:12:26
01
kludne tam mohla byt voda miesto piva. ale nebola ziadna. bolo len pivo. predpokladat ze kazdy clovek pije pivo je kratkozrake okrem toho juniorov cpat pivom je nezodpovedne. to co pijes na treningu je tvoja vec a je mi to uprimne jedno. ked ale organizujem zavod v 32 stupnoch a proklamujem ze som zabezpecil obcerstvenie tak si myslim ze voda ktoru pijes aj ty na treningu by bola vhodnejsia ako pivo. bola tam zabezpecena voda? nebola. nabuduce nech tam daju borovicku sak kdo chce si da a kdo nechce si neda... :)
okrem toho sa tam propagovala ochutnavka vin a v tombole bolo pivo tiez. na to ze je jazda pod vplyvom alkoholu trestny cin vcelku nevhodne zvoleni sponzori si myslim.


tak sa ti to pokusim vysvetlit posledny krat...aj ked bojim sa ze zase nepochopis a budes si trepat svoje..

pivo bolo aj nealkoholicke.....cize kazdy sa mohol rozhodnut co chce ...popripade kolko sa zdrzi aby nesiel pod vplivom na bajku...tak neviem co tu davas o borovicke.... -_-

ochutnavka vin? vies ze sa dlho nezdrzis? tak si vino nedas...jednoduche :)

vino v tombole je nevhodna cena? pivo tiez? preco? videl si usmev toho pana co si zobral krabicu piv z tomboly? podla mna vyzeral dost stastne..a urcite sa nebude stazovat :)

ved ak ta vylosovali tak si si mohol vybrat hocico co bolo v tombole..nemusel si brat alkohol..tak?

a k tej vode, na malo javorniku si kazdorocne napustim plny bidon vodou z hadice :)
08.07.2014 - 11:32:37
00
Tak vies, vytrcas z davu, tak ta treba zlyncovat, to je take slovenske...

ale no, zas mi tu neplac. nepit pivo z presvedcenia (preto ze ma "az" 4% alkoholu?, neviem..pit pivo , a tak isto pohár vína k večeri je zdravé) a radsej ostat smedny sa mi zda ako cista blbost.na to sa neda nereagovať. taka ista blbost ako byť presvedčený vegetarián. (telo, hlavne mozog pre zdravý vývoj,hlavne u detí, potrebuje aj typy bielkovín ktoré sú len v mäse).
08.07.2014 - 11:46:04
01
Tebe sa to zda ako blbost ale inemu nie. Preco by mal byt tvoj nazor "dolezitejsi" alebo "spravnejsi" ako jeho? To je take tazke akceptovat ze nie vsetci maju rovnake potreby a sa ozvu?

Btw. mnoho ludom pivo nechuti, ja ho pit nemozem zo zdravotnych dovodov. Ale aj keby ho nechcel niekto kvoli farbe plechovky, alebo chcel namiesto neho sampanske, stale ma pravo na nazor. A ked nie sme s niecim spokojni, je predsa normalne sa ozvat. Ci?


Podla mna tato akcia bola dobra, uz som to aj viac krat pisal, ze som bol spokojny a rad pojdem aj buduci rok ak sa bude dat. Pivo som zobral pre kamosa, vody som este trocha mal, kedze vzdy pocitam s tym ze jedlo a pitie si musim zabezpecit sam. Kebyze tu vodu uz nemam a moznost by bola len pivo, tak by mi to pochopitelne tiez prekazalo...
08.07.2014 - 12:08:26
00
keyboard_arrow_up