Kaktusbike Svätojurský blesk

06.07.2014
4. kolo - Župný pohár
Časovka
Svätý Jur (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Výsledky, Foto
Inak....minuly rok davali v cieli ( nie na Bielom Krizi ) pollitra mineralky v plastovej flasi...No..Pravda je, ze som to cakal aj tento rok....nebolo...no a co... Bola hadica s mozno pitnou vodou. ..Nikoho nejdem sudit, zucastnim sa aj o rok.
08.07.2014 - 12:54:55
00
tak sa ti to pokusim vysvetlit posledny krat...aj ked bojim sa ze zase nepochopis a budes si trepat svoje..

pivo bolo aj nealkoholicke.....cize kazdy sa mohol rozhodnut co chce ...popripade kolko sa zdrzi aby nesiel pod vplivom na bajku...tak neviem co tu davas o borovicke.... -_-

ochutnavka vin? vies ze sa dlho nezdrzis? tak si vino nedas...jednoduche :)

vino v tombole je nevhodna cena? pivo tiez? preco? videl si usmev toho pana co si zobral krabicu piv z tomboly? podla mna vyzeral dost stastne..a urcite sa nebude stazovat :)

ved ak ta vylosovali tak si si mohol vybrat hocico co bolo v tombole..nemusel si brat alkohol..tak?

a k tej vode, na malo javorniku si kazdorocne napustim plny bidon vodou z hadice :)


clovece ved ty sa s realitou nestretnes ani keby ta capala po papuli. co to meles o javorniku a o nealkoholickom pive stale? pivo ma chut piva. ked ti budu davat namiesto vody egrese tak ty ich budes davat a budes spokojny. nie kazdy ale bude s tym spokojny. a nie kazdeho sa musis snazit presvedcit ze egrese su super napoj :)
ked budes niekedy ked budes velky nieco organizovat tak budes mat aj nejaku zodpovednost za to co a ako na tej organizovanej akcii prezentujes. tuto to vyzeralo ze islo viac o chlast ako o bicyklovanie. kazdy normalny clovek chape ze nie vsetci maju rovnaky nazor ale kazda spatna informacia ti moze pomoct pri buducom organizovani.
o tebe uz vieme ze prides na kazdu akciu lebo si standardne so vsetkym okolo seba spokojny. no a ten co nechce pit po pol hodine v kopci pivo tak na akciu organizovanu tymto organizatorom nepojde. ako s tym organizator nalozi je jeho vec. mozno chce znizit navstevnost a oslovit len urcitu skupinu ludi - neabstinentov, tak to robi takto
08.07.2014 - 13:49:54
00
....... tuto to vyzeralo ze islo viac o chlast ako o bicyklovanie.



pocuj , ze ty si si dal rano iba pol tabletky ?
08.07.2014 - 14:04:42
00
akože voda mala byť v tom cieli (resp. tam kde dávali to pivo), o tom bezdebát. bol som autom a pivo som si dať nemohol, tak som si dal nealkoholické, ktoré ale považujem za sračku. ale zas na druhú stranu dole v tom stánku sa dala isto aj voda kúpiť.
08.07.2014 - 14:06:04
00
Uz nechajte to slovickarenie. Myslim si, ze to tu bolo dostatocne zdoraznene, ze by bolo lepsie pre buducnost zabezpecit pitnu vodu pre pretekarov v cieli.
Beriem na vedomie a do buducna sa s tym pokusim nieco urobit.

Doplnam nove priebezne poradie Zupneho pohara po tomto 4.kole - Svatojurskom Blesku.
08.07.2014 - 14:06:47
02
ale zas na druhú stranu dole v tom stánku sa dala isto aj voda kúpiť.



Kupovat vodu na cyklistickej casovke ..
08.07.2014 - 14:36:27
00
Tak môj report na dnes zbúchanom blogu: http://akotrenovat.blogspot.sk/2014/07/kaktusbike-svatojursky-blesk-report.html
08.07.2014 - 15:07:40
03
Ked som videl v tombole pivo, tak som zostal na tombolu iba kvoli tomu pivu. Mozno ma vylosuju. :-)
Vylosovali a basu piva som mohol "odgulat" domov.
08.07.2014 - 15:10:01
05
Fotky z nedele uz aj na nasej stranke www.activeland.sk
08.07.2014 - 16:12:36
02
pocuj , ze ty si si dal rano iba pol tabletky ?

isheep tento ti vysiel :lol:
08.07.2014 - 16:34:08
00
clovece ved ty sa s realitou nestretnes ani keby ta capala po papuli. co to meles o javorniku a o nealkoholickom pive stale? pivo ma chut piva. ked ti budu davat namiesto vody egrese tak ty ich budes davat a budes spokojny. nie kazdy ale bude s tym spokojny. a nie kazdeho sa musis snazit presvedcit ze egrese su super napoj :)
ked budes niekedy ked budes velky nieco organizovat tak budes mat aj nejaku zodpovednost za to co a ako na tej organizovanej akcii prezentujes. tuto to vyzeralo ze islo viac o chlast ako o bicyklovanie. kazdy normalny clovek chape ze nie vsetci maju rovnaky nazor ale kazda spatna informacia ti moze pomoct pri buducom organizovani.
o tebe uz vieme ze prides na kazdu akciu lebo si standardne so vsetkym okolo seba spokojny. no a ten co nechce pit po pol hodine v kopci pivo tak na akciu organizovanu tymto organizatorom nepojde. ako s tym organizator nalozi je jeho vec. mozno chce znizit navstevnost a oslovit len urcitu skupinu ludi - neabstinentov, tak to robi takto

no presne ako som hovoril....zatial si si z kazdeho prispevku vycucol len to na co mozes negativne reagovat...a podstatu si zase nepochopil....

co tu vkuse splietas o neabstinentoch...o tom ze to bolo o chlaste?? Nealkoholicke pivo je limonada s prichutou... A nezaradoval by som to medzi alkohol.....

dufam ze ma konecne pochopis...aj ked o tom silne pochybujem....ale kto nechcel alkohol mohol si dat nealko pivo.....

alebo v bufete kofolu, mineralku.... :)

a neviem co ti pride divne na pive v tombole...ak sa nemylim bola to jedna krabica....
hadam necakas ze na preteku kde je 90%ucastnikov dospelych bude v tombole detska vyziva?? Popripade karton dzusikov so slamkou?? -_-
08.07.2014 - 16:43:41
00
moja 'super' jazda
http://youtu.be/sE8pa-h4rLk

som sa tam našiel :) najskôr na štarte chystám hodinky a potom v cca čase 3:26 predbieham
08.07.2014 - 19:31:31
00
pre theruck ka a jemu podobným:
Nerozumiem idiotským poznámkam k asfaltu.
V propozíciách nebolo nikde napísané že je to cestná časovka. V propozíciách bolo, že je to časovka zo Svätého Jura na Javorník a cesta tam je taká aká je. Ak máš problém s cesťákom tak si mohol použiť mtb. Mimochodom Janko Gálik to išiel na galuskách a nemal žiadny problém.
Pivo bolo na výber alko, nealko, radler. Ak si myslíš že to vieš urobiť lepšie, tak niečo zorganizuj.

Bola to výborná akcia, super zorganizovaná. Organizátorom ďakujem. :y: .
08.07.2014 - 20:20:38
04
keyboard_arrow_up