Kaktusbike Svätojurský MTB maratón 2010

17.04.2010
1. kolo - Cyklomaratónska séria
MTB maratón
Svätý jur (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
predbehnúť pár ľudí, popozerať prdelky, predbehnúť ďaľších pár ľudí a zviesť sa za peknou prdelkou ...

:y: 8)
08.04.2010 - 15:20:16
00
Neviem ako ostatní ale ja obľubujem štart z polky štartovného poľa aj keď mám možno naviac. Na začiatku je síce tlačenica, na svätojurskom po tých prvých asfaltových serpentínach človek veľakrát nevie kade prejsť aby nedošlo ku kontaktu, kadejakí cyklisti v profi dresoch a dokonca i šuštiakoví ctm raptoristi sa snažia predrať dopredu za každú cenu ale akonáhle sa vôjde do terénu už je to dostatočne rozťahané a začína pohoda a štýl ktorý mňa osobne veľmi baví ... predbehnúť pár ľudí, popozerať prdelky, predbehnúť ďaľších pár ľudí a zviesť sa za peknou prdelkou ... a stále dookola až koncentrácia dievčat asi v polke začne klesať, kedy už i ja začínam dupať. Systém nemá chybičky, ja som ten čo predbieha (v kľude a vždy dám o sebe vedieť) ak ma predsalen niekto predbehne (zväčša kým sa vyvážam, povzbudzujem alebo mám dodrbané koleno) tak ho ešte vždy stíham predbehnúť. Na popredné pozície som nikdy nemyslel a už vôbec nie posledný rok kedy mi kondička klesla rapídne nadol.


pockaj pocakj, ty si myslis, ze my baby budeme ako v polke trate uz K.O alebo ako haa? :?:
cccccsssss.... :P
09.04.2010 - 13:20:36
00
Nieééé božechráň, práve naopak vy dievky si idete stále rovnakou rýchlosťou a do ciela vchádzate s úsmevom na perách. Žiadne K.O. som na mysli nemal, proste len ja z rýchlosti "ľaľa ešte vládzem" postupne zrýchlujem až sa občas dostanem na hranicu kde medzi sebou súperia prvé dievčatá a väčšinou tam nakoniec i spomalím a pokiaľ ešte vládzem aspoň trošku povzbudím (predpokladám že vďaka kyslíkovému dlhu to moc zrozumiteľné nie je). A to vám poviem sledovať tieto súboje to je niečo. To vám je raz jedna vpredu, hneď nato druhá, potom opäť prvá, následne sa i tretia pridá...
Minulý rok sa mi to moc nedarilo keďže najskôr som si koleno a lýtko na svätojurskom v zjazde dorezal a cez tú najsamlepšiu sezónu mi praskol rám, ako to dopadne tento rok netuším pretože vládzem ešte menej ako po minulé roky takže neviem či vôbec nejaké vyvážanie bude.
09.04.2010 - 13:50:11
00
nerád vstupujem do tejto zaujímavej témy o stratégii a najlepších pozíciach počas preteku :P
ale nejdete niekto z východu, ku komu by sa dalo pridať?
09.04.2010 - 14:06:48
00
Nieééé božechráň, práve naopak vy dievky si idete stále rovnakou rýchlosťou a do ciela vchádzate s úsmevom na perách. Žiadne K.O. som na mysli nemal, proste len ja z rýchlosti "ľaľa ešte vládzem" postupne zrýchlujem až sa občas dostanem na hranicu kde medzi sebou súperia prvé dievčatá a väčšinou tam nakoniec i spomalím a pokiaľ ešte vládzem aspoň trošku povzbudím (predpokladám že vďaka kyslíkovému dlhu to moc zrozumiteľné nie je). A to vám poviem sledovať tieto súboje to je niečo. To vám je raz jedna vpredu, hneď nato druhá, potom opäť prvá, následne sa i tretia pridá...
Minulý rok sa mi to moc nedarilo keďže najskôr som si koleno a lýtko na svätojurskom v zjazde dorezal a cez tú najsamlepšiu sezónu mi praskol rám, ako to dopadne tento rok netuším pretože vládzem ešte menej ako po minulé roky takže neviem či vôbec nejaké vyvážanie bude.


fiiha, takze ty mas taky opacny efekt, ze ty mas do ciela prave kopu sily... fajn teda :-), tak ocakavam povzbudzovanie aj za cenu, ze ti nebude rozumiet skrz toho O2 dlhu , hehe....
P.S.
Ta trat od kruhacu ide potom ktorym smerom (viem, ze na Nestich) ale po ktorej znacke (ak tam nejaka je) sa tam da ist? thx :nod:
09.04.2010 - 14:24:46
00
Kefrin, trat ide od kruhacu smerom na Nestich, ale nejde na Nestich. Po cca 300m od startu sa odbaca smerom doprava (vedla Informacneho centra) a potom sikmo dolava medzi vinice. Trasa zatial nieje nijako znacena.
09.04.2010 - 15:35:15
00
Kefrin, trat ide od kruhacu smerom na Nestich, ale nejde na Nestich. Po cca 300m od startu sa odbaca smerom doprava (vedla Informacneho centra) a potom sikmo dolava medzi vinice. Trasa zatial nieje nijako znacena.


dakujem...ten zaciatok za tym informacnym centrom ide asfalt, a potom za takym rodinnym domom to ide uz cez teren? :wasntme:
12.04.2010 - 09:28:09
00
Kefrin, neviem presne ktory rodinny dom mas na mysli, ale teren zacina odhadujem tak cca 2km po jazde na asfalte. kazdopadne v sobotu uvidis ;)
12.04.2010 - 09:42:26
00
chcel by som este touto cestou apelovat na vsetkych prihlasenych, aby si skontrolovali ci vsetko sedi v prehlade prihlasenych, ak su nejake nezrovnalosti napiste mi teraz, aby sme usetrili cas na prezentacii :!:
dakujem ;)
12.04.2010 - 09:50:06
00
Kefrin, neviem presne ktory rodinny dom mas na mysli, ale teren zacina odhadujem tak cca 2km po jazde na asfalte. kazdopadne v sobotu uvidis ;)


no jasne, je ich viac ;)
ale sli sme po tej asfaltke do kopca, a potom ked to uz bolo ako keby na konci, sme zahli do prava a potom zakruta pri tom dome do lava, a potom uz teren....
ale ako si napisal, v sobotu uvidim :P hlavne nech aspon trochu je :sun: a bude to fajn... :y:
12.04.2010 - 12:41:43
00
tak som sa prihlásil, možno aj prídem
12.04.2010 - 13:14:41
00
mačka ty si zhúlený ne? :D
12.04.2010 - 13:22:17
00
poď aj ty, bude psina
12.04.2010 - 13:23:32
00
áno,áno a odtial rovno domov sadnuť na singla odšlapať si to do Viende na 24 hodinovku a v nedelu po 24 hodinovke zase isť z Videne do BA ne? :D ee neprosím
12.04.2010 - 13:29:17
00
podla predpovedi to vyzera na slusny blatacik :lol: :devil:
12.04.2010 - 13:31:28
00
keyboard_arrow_up