Kto ste bol dnes vo Velkych Karlovicich, ako sa vam pacilo, ako hodnotite trat? Ja som bol prvy krat, organizacia na 100%. Trat velmi tazka aj profilom aj miestami technicky, vynikajuce povozenicko. Na pet a poltom kilometri od zaciatku nastupane asi 360m to som este nezazil a este takym vrazednym tempom, su to borci ti nasi bratri ceski. Sem sa veru oplatilo prist.
27.05.2012 - 00:40:30
00
Nuz, prostredie bolo uzasne, pocasie vyslo na 110%. Pravda je taka ze domacim znama trat ubiehala o nieco rychlejsie ako nám - novácikom zo SR. Tie stúpania boli naozaj neskutočné a keď človek konečne vyliezol na kopec s kyslíkovým dlhom ktorý už do konca týždňa nesplatí, čakala tam tabuľka z výkričníkom označujúca nebezpečný úsek. Takže vobec nehrozilo, že by si človek v zjazde trošku odpočinul. Občerstvovačiek bolo dosť, len boli trošku sparťansky zásobené. Chýbala mi tradičná tombola. Na druhej strane perfektné jedlo v cieli, dobre som sa najedol a vydal sa na cestu domov. Už teraz sa teším na ďalší pretek Valašsko-považskej MTB serie - domáci Fatranský MTB maratón. Trať je perfektná, len prvý zjazdík a druhý kopec sa budú podobať Karloviciam - sypané ostré kamene, na ktorých nás to zasa poriadne vytrasie...
29.05.2012 - 09:52:38
00
keyboard_arrow_up