Kellys Green bike tour

18.08.2012 - 19.08.2012
5. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Cestný beh
Bratislava - Partizánska lúka (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Reportáže
Zúčastnených bikerov (47)
armourAskijkobluesmanbonfoDomestikdrifter_00Enemyhirwilshunt3riron.hidejamajkajanoheftyjjsanKaskajakenttaurkepoMagicMamutkomanik-zamariana88matts41maxxspmijatMikeemilsumobbymomusomotiioborpatooopatronpetkoBPeto02quoman1sano.tsinko8888stawosteve25SueTomino115Tommy911vlsuxemanpetyojozuzu3011
Už to bolo spomenuté ale nedá mi to ,, fakt sa niektorý nad sebou už zamyslite , prečo na štarte zaberáte prvé "lajny" ked príde prvý kopec zosadnete a tlačíte bike a to ešte po stope po ktorej sa šlape na biku :fubar: , zoradovat pretekárov podla dosiahnutých výsledkov z predošlých pretekov by bolo pre organizátora časovo náročné ale niečo by sa v tomto malo zmenit.


Nechapem preco by to malo byt casovo narocne. Pri registracii dostanes cislo ktore ta opravnuje na zaklade minulorocneho vysledku sa postavit do prveho radu ktory bude ohraniceny hned za startom. Oraganizator pride 15 minut pred startom a vykaze vsetkych co tam nemaju robit a hotovo. Nic viac nic menej, ma to tak byt uz davno.

A podla teba neni casovo narocne tam zbytocne 30minut stepovat len aby si nemusel prvych 10km predbiehat ludi co nemaju chrbtovu kost a nevedia kde je ich miesto. Ja ked som pred 2ma rokmi siel na prvy maraton (Davorin) tak som sa poslusne postavil na uplny koniec. Nakoniec som skoncil 15ty a predbehol som asi 300ludi a nechapal som naco stepovali 30minut pred startom na starte ked aj tak nemali nato....
19.08.2012 - 20:56:06
00
takmer na kazdom maratone v CR to tak je .. nejdem vyhrat maraton, ale ani nemam chut predbiehat pesich v prvom vyslape ..

Robi sa to tak, ze je vyhradeny koridor, pri vstupe do toho koridoru stoji clovek so zoznam startovych ktore tam ma vpustit a nikto nemusi nic vypratavat, funguje to bezproblemovo.
19.08.2012 - 21:05:25
00
Ja by som zaviedol kvalifikáciu. Najprv by sa prešla nejaká kratšia kvalifikačná trasa, napr. 45-50 km a podľa času by sa ľudia stavali na štart. :-P
19.08.2012 - 21:07:02
00
navrhujem zaviest poplatok za "prvu lajnu",
kto tam chce ist a nechce cakat nech cvaka :lol:

nevidim dovod selektovat ucastnikov, ked si kazdy
rovnokao plati, tak ba mal mat kazdy rovnake naroky :!:

najcastejsie somru na radenie "borci", ktorí
maju problem predbehnut par teniskarov do
prveho kopca, pricom staci parkrat dupnut :tmi:

az na ozajstu elitu, by som vobec neriesil radenie
sa pretekarov :angel:
19.08.2012 - 21:18:36
00
tmax bomba nápad.To by nebolo veľa štartujúcich na preteku.
Čo sa týka soboty tak tá vyšla organizátorom naozaj na jednotku.
Na krátku by som už nešiel hlavne kôli tomu štartu.
19.08.2012 - 21:20:02
00

najcastejsie somru na radenie "borci", ktorí
maju problem predbehnut par teniskarov do
prveho kopca, pricom staci parkrat dupnut :tmi:



tu nejde o par ludi, nejde o 10-20 ani 40 ludi, to by nebol problem, tu ide o 70% ludi, ktori si to nedokazu uvedomit

Potom ked mas obehnut na asfalte ludi, ktori idu relativne rovnako rychlo ako ti prvi vpredu, tak sa stane to, ze po par km zadychany ako nejaky prieduskar dobehnes "borca z prvej lajny" ktory to ma uz po 6 km totalne u prdele a len tam zavadzia .. to by si pochopil, keby sa Ti realne nieco take stalo takmer na kazdom maratone. A ked ides hned po starte niekoho predbiehat tak je nervozny, ze kam sa tak clovek ponahla .. Takze ja som jednoznacne za radenie na starte podla casov z minulych rokov, v opacnom pripade sa treba radit odpredu a kaslat na tych, ktorym sa to nepaci, pripadne sa predierat aj cez 70 ludi ked tam to miesto bude. Je rozdiel, ci niekto stoji o x miest na starte vpredu alebo vzadu.

EDIT : ozajstnu elitu som naozaj vcera nevidel :)
19.08.2012 - 21:29:18
00
ak chces mat zarucene prve miesto v lajne, tak tam aj nocuj
ale fakt nevidim ziaden dovod, aby sa selektovali ucastnici,
ked kazdy rovnako plati :tmi:

mne viac vadi drzost "borcov", co na drzo si pridu 3 minutky
pred startom a predieraju sa dopredu :tmi:

ked tam ozajstna elita nebola, tak nie to co riesit :P
19.08.2012 - 21:36:29
00
KGBT po všetkých stránkach super...to radenie netreba toľko riešiť, myslím si, že nikomu nič neutieklo a kto chcel tak tých pomalších predbehol v pohode po prvé stúpanie...áno bol som vpredu(biely dres kellys), ale nikomu som nebránil aby ma predbehol,ak som tým niekomu zobral pár sekúnd tak sa mu ospravedlňujem ;)
19.08.2012 - 21:39:30
00
mne viac vadi drzost "borcov", co na drzo si pridu 3 minutky
pred startom a predieraju sa dopredu :tmi:


ani sa necudujem, treba to tak riesit
19.08.2012 - 21:41:43
00
ak som tým niekomu zobral pár sekúnd tak sa mu ospravedlňujem ;)


Stale to tu niektori nechapu, nejde o par sekund, ide o tom, ze kym predbehnes tych ludi, ktori stoja pred Tebou, tak Ta to jednak stoji sily a ked Ti utecu prvi, tak sa to velmi tazko dobieha, ale ako vidim, cokolvek pisat je zbytocne.
19.08.2012 - 21:44:02
00
Bonito: Mas to trochen pomylene, pretoze si to este asi nezazil. Mna to tiez hneva, ale nic s tym nenarobim. Ako v prvom kopci zhadzovat div nie na malu-malu, pidlikat tam nozickami a vytvorit tam zapchu...Ale zas niektori su v kopcoch silnejsi a ti potom vyslovene trpia. Manko sa uz potom tazko dobieha. Tu ide o tempo skupiny a nie jednotlivca. A to je diametralne odlisne. Teraz sa mi ale zdalo, ze to nebolo az take zle a poslabsi odpadli uz na rovine.
19.08.2012 - 21:48:05
00
ze kvalifikaciu to by bolo teda :D by tam moc ludi neprislo na druhej strane nekvalifikovanych by sa dalo preradit do zadu :)
19.08.2012 - 21:51:27
00
Stale to tu niektori nechapu, nejde o par sekund, ide o tom, ze kym predbehnes tych ludi, ktori stoja pred Tebou, tak Ta to jednak stoji sily a ked Ti utecu prvi, tak sa to velmi tazko dobieha, ale ako vidim, cokolvek pisat je zbytocne.

nedostal som sa dopredu náročky ale ak sa za tebou spoza zábran vyvalí asi 50 ľudí tak sa nebudem, predsa drať dozadu ,by ma utĺkli,ešte raz sorry...ale tempo som si šiel svoje a slalom som medzi pešími v prvom kopci robil aj tak a atm sa ukázali tí čo prepálili začiatok...o lepší čas ma obrala rozsekaná duša...ale to už je o inom


Naposledy upravil mobby dňa 19.08.2012 - 21:58:08, celkovo upravené 1 krát.

19.08.2012 - 21:57:12
00
Minuly rok na kratkej sa slo take tempo na asfalte, ze naozaj tam neboli ti, co tam nemaju co robit. Co sa tyka stavania 3min pred startom, bol som sklamany, ze to tak spravil Greenbike Realiz Team BA. Hlavne Karas - trener. Smykal posluchol a siel z boku.
19.08.2012 - 21:58:02
00
caute :)
ja som bol na KGBT 1.x... samozrejme ze na 34km trati...
ta "rovinata" asfaltka po starte ma nieco do seba... ak na to mas mozes uplne v pohode poobiehat tych pomalsich... jasne ze nie vsetkych ale 50% sa da...
bol som na starte v druhej polovici balika a kym som presiel startom na cosomiere bola minutka aj 35 sekund... ked niekto isiel od startu priemernou rychlostou 25km/h kolko metrov bol predo mnou? :)
19.08.2012 - 22:00:47
00
keyboard_arrow_up