Kellys Greenbike Tour 2011

20.08.2011
4. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Bratislava - Partizánska lúka (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (40)
ander13bikerka40BonitobukoDANOzPKdocentik19DusoMjamminjana1janci30janoheftyjanovargaJezusJojojurajko1975JuroDkepoktmpatrikmaja148Mamutkomatts41mawosMikeeobororvaqpatoooPeto02petrikproximityR-u-d-eRaverromanxstawovankesWladixxemanpetyojoyurayzuzu3011
nie je problem este domalovat neake zelene "C", ale do cyklomaratonu to uz asi nestihnem... Ale budem velmi rad, ak mi date tip na konkretne miesta, kde sa Vam zda byt to znacenie nedostatocne...teraz myslim na beznu cykloturistiku... Preteky doriesime hustejsim znacenim stuzkami...
15.08.2008 - 20:51:16
00
Musia na závod prísť aj moji rodičia, alebo stačí akýkoľvek dospelý človek?
15.08.2008 - 21:32:19
00
Musia na závod prísť aj moji rodičia, alebo stačí akýkoľvek dospelý človek?

Staci, ak budes mat pisomny suhlas od rodicov, ze Ti dovolili startovat na Kellys Green bike tour...
Idealnejsie by bolo, ak by si na prezentaciu prisla v sprievode aspon jedneho rodica... aspon pri registracii aby bol... potom moze ist domov... :wink:
15.08.2008 - 21:41:31
00
Ide o to, že otec na ten víkend ide preč a mama mi tam nemá ako doviesť bicykel a aby chodila zbytočne a míňala zbytočne benzín... Radšej zničíme jednu vetvičku zo stromu a napíšeme súhlas ako by sme mali platiť xySK za benzín a míňať ropu :D Ďakujem za info
15.08.2008 - 22:33:30
00
Ide o to, že otec na ten víkend ide preč a mama mi tam nemá ako doviesť bicykel a aby chodila zbytočne a míňala zbytočne benzín... Radšej zničíme jednu vetvičku zo stromu a napíšeme súhlas ako by sme mali platiť xySK za benzín a míňať ropu :D Ďakujem za info

OK, nech Ti rodicia napisu suhlas...
16.08.2008 - 07:00:09
00
nie je problem este domalovat neake zelene "C", ale do cyklomaratonu to uz asi nestihnem... Ale budem velmi rad, ak mi date tip na konkretne miesta, kde sa Vam zda byt to znacenie nedostatocne...teraz myslim na beznu cykloturistiku... Preteky doriesime hustejsim znacenim stuzkami...

a mozno to na beznu turistiku staci, hlavne ak su zabezpecene vsetky krizovatky. nie som turista a nie som zvyknuty jazdit podla znaciek. to ze som nezabludil asi znamena, ze je to znacene dostatocne. ved uvidis ked pojdete znacit pred pretekmi (najlepsie v smere preteku), kde sa co da.

chcem este dokoncit velky okruh a cez tyzden si mozno dam kratku v rychlejsom tempe (s ohladom na turistov samozrejme).
16.08.2008 - 16:07:56
00
@Kami:
OK... ak budes mat pri treningu na velkom, ci malom okruhu niekde dojem, ze to znacenie velmi chyba, napis mi konkretne miesto, pripadne vyznac i v mapke preteku...
Prajem prijemny trening....
16.08.2008 - 17:35:50
00
Kami práve ten čo to značil a dobre pozná nevie posúdiť kde človek neznalý trasy zíde... ideálne je zobrať niekoho kto tu v živote nebol.
16.08.2008 - 19:58:57
00
Kami práve ten čo to značil a dobre pozná nevie posúdiť kde človek neznalý trasy zíde... ideálne je zobrať niekoho kto tu v živote nebol.

mne uz ostava len usek z Limbachu na Biely kriz, ostatne som uz presiel. Ja som prave ten clovek, co tie miesta vobec nepozna (mimo asfaltu a trasy Stupavskeho). Budem sa snazit zapamat kde ma premoze pocit neistoty, lenze tu bude druhy problem - ako si zapamatat kde to bolo ked neviem kde som. :)))
16.08.2008 - 22:13:17
00
bol dnes niekto v lese?
v akom stave su chodniky... je vela blata alebo popadanych stromov, lebo ja som chcel ist dnes trasu maratonu ale bolo strasne zle pocasie v BA
16.08.2008 - 22:17:16
00
Dnes som bol prejsť ráno kúsok od Partizánskej po Kačín, je to dobre zavlažené :D hlavne pred Kačínom.
Inak ak bude takto mokro tak ten 1 kopec od jazera bude zaujímavý, hlavne počtom ľudí :) čo sa tam natlačia.... tešíme sa

Popadané na ceste nebolo nič, akurát ked som sa napojil na žltú značku asi po 500 m bolo na ceste pár konárov ale bolo mi jasné že naši mierumilovni turisti sa nudili...
17.08.2008 - 13:35:50
00
Ahojte,
ja som dnes presiel celu kratku trat, a mam info i z casti dlhej trate...
Padnuty strom je zatial nastastie len jeden, asi 450 m pred cielom, na ceste popri prieseku s elektrickym vedenim, ten dame do konania preteku prec...
Troska horsie je, ze pribudlo vymolov na cestach po tej piatocnej burke, najma v zjazdoch, co je dost neprijemne... Ale inak trat je v pohode zjazdna, ako pisal tadeas, obcas trochu blato, ale inak trat v poriadku, samozrejme nejake vetvy sa najdu... ale v norme...
Ak ma niekto este info z celej dlhej trate, ak je niekde padnuty strom, napis mi sem ...budem Ti povdacny...
17.08.2008 - 15:07:15
00
ja som bol dnes komplet dlhu trat a je to v poriadku. Nic padnute... len zjazd z Konskych Hlav na Pez. Babu je dost rozbity ale inak OK.
17.08.2008 - 17:48:29
00
ja som bol dnes komplet dlhu trat a je to v poriadku. Nic padnute... len zjazd z Konskych Hlav na Pez. Babu je dost rozbity ale inak OK.

Dik Jakub, za info... aspon ze nepadlo viac stromov...
A ako to vypada s cykloznacenim ? mal si niekde problem ?
17.08.2008 - 17:55:19
00
no spomalit som musel na useku ako sa obchadza Somar lebo nikdy neviem kde je ta odbocka spat na cervenu :) ale potom ked som uvidel MEGA sipku pod stromom bolo vsetko jasne. Mozno by sa tam hodila nejaka sipka cca 100m pred odbocenim ale je ju tam problem umiestnit strasne vela buriny je po stranach takze ked bude paska a pripadne nejaky organizator bude to super.

A trocha ma prekvapila zavora v zjazde do Slnecneho Udolia neviem ci som pozeral na GPS a nevenoval som pozornost jazde alebo prilis rychlo som bol pri nej, pocas maratonu bude asi otvorena ale ked to ma byt cyklotrasa tak chcelo by to nejake uporoznenie na strome no mozno by bolo dobre upozornit aj na tie odvodnovacie zlaby co su tam lebo po burke boli pekne hlboke.

Ale inak super znacene a ked budu stuzky po stromoch tak nema kto zabludit (dufam, ze ani mne sa to nepodari :) )

PS: na asfaltke s Kosariska do Medenych Hamrov davali novy povrch je to taky hnusny asfaltovy strk tak ak bolo nejake znacenie na ceste je po nom. Ale odbocka z asfaltky na Biely Kriz cez les je dobre viditelna.
17.08.2008 - 18:02:46
00
keyboard_arrow_up