Kellys Greenbike Tour 2011

20.08.2011
4. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Bratislava - Partizánska lúka (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (40)
ander13bikerka40BonitobukoDANOzPKdocentik19DusoMjamminjana1janci30janoheftyjanovargaJezusJojojurajko1975JuroDkepoktmpatrikmaja148Mamutkomatts41mawosMikeeobororvaqpatoooPeto02petrikproximityR-u-d-eRaverromanxstawovankesWladixxemanpetyojoyurayzuzu3011
Na obchvate Somara bude cesta zapaskovana, takze nemal by byt problem odbocit spat na cervenu znacku...
Co sa tyka zavor, tie budeme riesit zajtra, urcite by mali byt otvorene na vjazd na asfaltku v Slnecnom udoli a vjazd do Medvedieho udolia...
Dalsie dve zavory pri krizovatke Horvatka a na kopci pri Bielom krizi musime vyzistit komu patria, nikto sa k nim nehlasi...
A co sa tyka toho asfaltu, tento tyzden v utorok som tadial maloval tie zelene "C", a este tam bol pekny hladky asfalt... Myslim tym usek kusok nad Horvatkou az po odbocenie z asfaltky cez potok spat na Biely kriz...
Jakub, mozes mi napisat, v ktorom useku je ten strasny asfalt, pripadne vyznacit na mapke ?
17.08.2008 - 18:31:02
00
Novy prvrch je na useku oznacenom cervenou farbou. Ale zial neviem presne kde konci ale odbocka z asfaltu na cestu co vedie na Biely Kriz je viditelna.

Prílohy:

Komentár súboru: Mapa
mapa_dlha_trat.jpg
mapa_dlha_trat.jpg 438.19 KiB thumb_up0thumb_down

17.08.2008 - 18:50:10
00
Dik Jakub,
pojdem sa tam zajtra pozriet, ako to tam vypada...
17.08.2008 - 19:05:23
00
Dobrý deň. No dneska sme si dala celú krátku trať. Ako sme išli už ku koncu sme sa dostali na Kolibu, lebo nás zmiatlo jedno miesto, kde boli na výber dve cesty. Pri vchode do jednej boli Kelly's stuhy a na druhej išla značka. My sme sa vybrali po značke a vyšli sme na Kolibe. V tomto prípade sme asi nemali ísť na ďalší stupák ale pekne dolu zjazdom, že? a ešte pripomienka ku spadnutému stromu. Už ku koncu, na ceste, ktorá vedie k poslednému zjazdu je padnutý strom. Dosť náročne sa obchádza a prehodiť cez neho bike nie je až tak easy. Inak pekná cesta, síce sem tam brodenie sa cez blato a trošku náročnejšie kopce(stehná a chrbát vypovedali službu dnes). Vďaka za kvalitné značenie. Ešte k jednému trošku horšie označenému miestu. Keď zleziete z bieleho kríža dostanete sa na ďalšiu asfaltku. Je tam možnosť ísť do kopca alebo do prava ale tam moc tá značka nebola zretelná. Myslím, že to bolo niekde tuto:

Prílohy:

mapa_kratka_trat.jpg
mapa_kratka_trat.jpg 140.35 KiB thumb_up0thumb_down

17.08.2008 - 20:18:54
00
Dobrý deň. No dneska sme si dala celú krátku trať. Ako sme išli už ku koncu sme sa dostali na Kolibu, lebo nás zmiatlo jedno miesto, kde boli na výber dve cesty. Pri vchode do jednej boli Kelly's stuhy a na druhej išla značka. My sme sa vybrali po značke a vyšli sme na Kolibe. V tomto prípade sme asi nemali ísť na ďalší stupák ale pekne dolu zjazdom, že? a ešte pripomienka ku spadnutému stromu. Už ku koncu, na ceste, ktorá vedie k poslednému zjazdu je padnutý strom. Dosť náročne sa obchádza a prehodiť cez neho bike nie je až tak easy. Inak pekná cesta, síce sem tam brodenie sa cez blato a trošku náročnejšie kopce(stehná a chrbát vypovedali službu dnes). Vďaka za kvalitné značenie. Ešte k jednému trošku horšie označenému miestu. Keď zleziete z bieleho kríža dostanete sa na ďalšiu asfaltku. Je tam možnosť ísť do kopca alebo do prava ale tam moc tá značka nebola zretelná. Myslím, že to bolo niekde tuto:


Ahoj,
o tom spadnutom strome uz vieme, dame ho cez tyzden vypilit, ale vdaka za info, aspon vidim, ze predsa len niekto sa mota po trati... :wink:
K tomu poslednemu problemu... ak je to tam, kde je to oznacene na Tvojej prilozenej mape, tak tam je znacenie zelenymi "C" dost jasne, dve "C" za sebou a cesta, ktora Ta nepusti... Ale cela trat bude este vyznacena i stuzkami, takze znacienia na trati cyklomaratonu bude dost...
Co sa tyka tej Koliby, tak to by som rad vedel kde to tak bolo, lebo z toho popisu mi to nie je jasne...
Jedine co viem k tomu povedat, ze ak ste videli stuzky Kellys, tak ste mali ist po nich, stuzkami je vyznacena zmena trate voci trase z minuleho roku a zaroven i odklon cyklomaratonu od oficialnej cyklotrasy...
17.08.2008 - 20:31:26
00
Laco tá asfaltodrť končí potom asi pri Felixovej studničke, kurník šopa, taký dobrý povrch to malo, neviem čo tam riešili
Bubu pod tým BK som mal problém aj ja, teda mechanicky som si to zbehol okolo prasiatok a potom doprava ... naučeným hákom cez obe asfaltky do zjazdu Vydricou, ale keď som pretínal hentú som si všimol že to ide po ceste či čo a tiež ma to zmiatlo
potom som si to zhora pozrel once more a asi som to pochopil he he
17.08.2008 - 20:43:10
00
Len tak pomimo,co sa tyka tej drte tak ta budu klast novy asfalt ako je uz odspodu...
17.08.2008 - 20:45:29
00
@tulenik:
Hej, asi si to pochopil... kvoli totalnemu zakazu so strany 1.svatojurskej, ako vlastnika lesa, sme nemohli oficialnu cyklotrasu tahat popri sviniach..a dalej ako popisujes... Oficialna cyklotrasa ide z Bieleho kriza po asfaltke ( smer Raca ) a napaja sa na cyklomaraton v tom mieste, co nakreslila bubu...
Len si treba uvedomit, ze oficialna cyklotrasa sa maluje na stromu v oboch smeroch, co znamena, ze ta sipka doprava co videla bubu bol opacny smer... Ale priamo pred sebou inak mala dve zelene "C"...
17.08.2008 - 20:51:01
00
Len tak pomimo,co sa tyka tej drte tak ta budu klast novy asfalt ako je uz odspodu...

Otazka je kedy... aby to nebolo nahodou v den preteku... :o
17.08.2008 - 20:52:06
00
neviem kedy dnes som isiel smer od kriza dole kopcom a je to cele tou drtou zarovnane takze na to uz len nejaka vrstva asfaltu.Sa spytaj lesnej spravy kedy to chcu robit.Ved nakoniec je to ich lesna cesta.
17.08.2008 - 20:54:26
00
tu asfaltku teraz strasne zriadili :-( na cestnom tade neprejdes bez defektu a na horskom sa bude super na tom slape a brzdi :-/ Najhorsie to bude po zime...
17.08.2008 - 20:54:34
00
pár tých asfaltíkov som aj vychriakal :) ADvantagy ma nimi vzdušnou cestou skúšali nakŕmiť
17.08.2008 - 20:56:21
00
Takze zajtra to skusim vyzistit priamo na mieste... snad budu tam pracovat v pondelok... Skoda, ze neviem, ktora lesna sprava tu cestu opravuje, skocil by som aj tam.... Ale skusim to zistit...
Podobne vlastne opravovali i tu istu cestu, ale z druhej strany kopca od Medenych hamrov... tiez tam bola najprv taka drt, a hned na to spravili asflat... Len nechapem jedno, naco urobili najprv taky fajn asfalt, co je teraz pod tou drtou :?:
17.08.2008 - 21:05:22
00
Sak na ten stary asfalt musia dat takuto drt,aby zarovnali nerovnosti a na to pojde az asfalt rovnako ako od hamrov,alebo z kosariska do Lozorna.
Mam taky dojem,ze chko male karpaty ma v sprave odstepny zavod Smolenice.
http://www.lesy.sk/showdoc.do?docid=130&id=2


Naposledy upravil triki dňa 17.08.2008 - 21:24:03, celkovo upravené 1 krát.

17.08.2008 - 21:14:56
00
Sak na ten stary asfalt musia dat hentaku drt,aby zarovnali nerovnosti a na to pojde az asfalt rovako ako od hamrov,alebo z kosariska do Lozorna.
Mam taky dojem se chko male karpaty ma v sprave odstepny zavod Smolenice.
http://www.lesy.sk/showdoc.do?docid=130&id=2

Hej to viem, ze odstepny zavod, ale prave nie som si isty ci Smolenice, alebo Malacky... Je to na hranici tychto odstepnych zavodov, ale zistim to...
17.08.2008 - 21:17:56
00
keyboard_arrow_up