Kellys Greenbike Tour 2011

20.08.2011
4. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Bratislava - Partizánska lúka (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (40)
ander13bikerka40BonitobukoDANOzPKdocentik19DusoMjamminjana1janci30janoheftyjanovargaJezusJojojurajko1975JuroDkepoktmpatrikmaja148Mamutkomatts41mawosMikeeobororvaqpatoooPeto02petrikproximityR-u-d-eRaverromanxstawovankesWladixxemanpetyojoyurayzuzu3011
Tiež rozmýšľam, že sa prihlásim, ale mám rovnaké obavy ako Bubu37. No ale asi aj tak pôjdem, však snáď horšie ako posledný neskončím.
V nedeľu som bol prejsť krátku trať a v celku sa to dá, len z Kamzíka na Železnú studničku som musel dva krát hľadať trasu a nakoniec som zle odbočíl pri tom elektrickom vedení (nemal som zo sebou mapu). Zvyšok cesty sa dá v pohode prejsť aj po starých značkách. Tento týždeň si to pôjdem ešte prejsť tak dúfam, že už trafím. :shock:
05.08.2008 - 19:32:46
00
Tak ja teda idem aj s priateľom. Mňa spoznáte na ako strašne škaredé vysraté deco na biku MARIN a budem s chalanom na biku HEAVY TOOLS. Otázočka. Ako je to s tými rodičmi do 18rokov? Je síce pravda, že ma dovezie na 90% oco ale keby náhodou nemohol... A ešte otázka. Cestné pneu alebo horské pneu. Bude trať len po ceste alebo aj niekde do lesíka sa vlezie?
05.08.2008 - 19:40:13
00
bubu...jasné, budeme Vás vyčíhať:)
A čo riešiš s rodičmi?
Jednoznačne horské...je to predsa MTB maratón :) Cestné by Ti stačili tak po prvú zákrutu:D
05.08.2008 - 19:45:18
00
Takze info k trati...
K dnesnemu dnu sme ukoncili malovanie bielych stvorcov na stromy, takze velky i maly okruh su uz vymalovane...
Upozornit chcem len na to, ze MTB pretek pojde na dvoch miestach inakadial, ako je namalovane...
Prva zmena je cca asi 500 m pred Kamzikom, pod malym elektrickym vedenim nezabocite doprava, ako ide i cervene turisticka znacka, ale dolava, kusok sa zveziete k potoku, prejdete na druhu stranu a popri nom hore dokopca, az pridete pod Cvicnu luku ( kde je bobova draha ), prejdete az na jej koniec a tam sa stocite doprva a hore chodnikom cez luku az k asfaltke. Prejdete krizom cez asfaltku a za bufetiom mierne dolava chodnikom smerom k ceste na televiznu vezu... Po ceste nejakych 100 m a odbocite doprva ...ale to ste uz na minulorocnej trase....
K tomu druhemu elektrickemu vedeniu v zjazde z Kamzika na Partizansku luku... Ked prides na ten priesek s elektrickym vedenim... tak musis prudko zabocit doprava a drzat sa hornej hrany prieseku, az kym neprides na koniec cesty... tu zahnes opat doprava a po 100 m zatocis dolava a spustis sa peknym zjazdikom na Partizansku luku...
Treba sa drzat mapy, ktore je teraz na nasej stranke... podla nej by ste nemali zabludit...:o)
Inak dnes sa i presekali tie zarastene miesta z Kamzika po Partizansku luku, takze trat je uz prejazdna... :)
05.08.2008 - 21:00:05
00
Laco dobre robíte to čo robíte fandím celému štábu
05.08.2008 - 21:11:49
00
Super, dúfam že takýchto stromov ako je pri Máriinom prameni bude čoraz menej, v poslednej dobe to tu bolo ako na cvičisku.

Prílohy:

strom_mariinpramen.jpg
strom_mariinpramen.jpg 325.41 KiB thumb_up0thumb_down

05.08.2008 - 22:08:32
00
Super, dúfam že takýchto stromov ako je pri Máriinom prameni bude čoraz menej, v poslednej dobe to tu bolo ako na cvičisku.

Ak ho nespilia lesaci, tak v tyzdni pred maratonom ho odpraceme my... Lesaci uz o nom vedia, nakolko vcera som ich tam stretol, no terennym autom ho s kludom anglicana obisli... :evil:
Takze dufam, ze sa v dohladnej dobe tam vratia i s motorovou pilou...
06.08.2008 - 06:57:08
00
Super, dúfam že takýchto stromov ako je pri Máriinom prameni bude čoraz menej, v poslednej dobe to tu bolo ako na cvičisku.

Tie padnute stromy pri Mariinom prameni uz nie su...Maly okruh je uz uplne cisty, z kamzika na Partizansku luku presekane malincie... trat zjazdna..mozete trenovat.... :wink:
Na velkom okruhu su padnute stromy, ale nic nove, vsetky sa daju obist...
Znacenie trate je uz napoly hotove... kto chce ist trenovat, tak na stromoch su namalovane biele stvorce o velkosti 20x20 cm...na odbockach su k nim domalovane i jednoduche sipky, takze da sa ist pekne po nich...
Jediny usek, ktory nie je vymalovany je sod Kamzika na Partizansku luku... ( trasa maratonu ide inou cestou, ako oficialna cyklotrasa ) Ak by bol zaujem, mozme to vyznacit stuzkami... ak nam ich ovsem turisti nezvesia, alebo nepreznacia trat... :(
Ale berte si si sebou mapku maleho okruhu, tak trafite vsetky odbocky, je to tam dosst podrobne nakreslene...
06.08.2008 - 22:22:22
00
Tie padnute stromy pri Mariinom prameni uz nie su...Maly okruh je uz uplne cisty, z kamzika na Partizansku luku presekane malincie... trat zjazdna..mozete trenovat.... :wink:
Na velkom okruhu su padnute stromy, ale nic nove, vsetky sa daju obist...
Znacenie trate je uz napoly hotove... kto chce ist trenovat, tak na stromoch su namalovane biele stvorce o velkosti 20x20 cm...na odbockach su k nim domalovane i jednoduche sipky, takze da sa ist pekne po nich...
Jediny usek, ktory nie je vymalovany je sod Kamzika na Partizansku luku... ( trasa maratonu ide inou cestou, ako oficialna cyklotrasa ) Ak by bol zaujem, mozme to vyznacit stuzkami... ak nam ich ovsem turisti nezvesia, alebo nepreznacia trat... :(
Ale berte si si sebou mapku maleho okruhu, tak trafite vsetky odbocky, je to tam dosst podrobne nakreslene...


Vcera som to bol prejst, este je jeden padnuty strom na ceste zo Zelecnej na Kacin, pred miestom kde sa napaja na zltu TZ. Na tomto mieste je inac nanic znacenie, lebo sa to prekryva so Stupavskym, kto to nepozna, bude chaosit (IMHO, samozrejme...)
Este jedno miesto by som trochu "doznacil", je to v zjazde z BK k Slivovy, za druhym brodom cez potocik sa ma ist strmo doprava po uzkej ceste, pricom rovno ide siroka autostrada. Dal by som tam este jednu sipku pred brod, nieco ako doprava 20m (podobne ako ma modra TZ co ide na panovu luku).
Inac trat super, vykosena, cista, oznacena....uz aby to bol ;-)
07.08.2008 - 08:59:00
00
Ahojte, chcela by som sa opytat, ci by sa niekomu nechcelo budúci víkend ísť prejsť so mnou dlhý okruh maratónu ..

..to je v dátume 9-10.8. 2008 , časovo sa prispôsobím aj rýchlosti, teda budem sa snažiť nebrzdiť nikoho ...
:oops:

( najlepšie ak by sa našiel niekto , kto to už pozná , aby sme moc neblúdili ..ja som to ešte nikdy nešla, tak to nepoznám vôbec ....)

ďakujem :)

Anička .

Presiel by som si ho rad s tebou, no bohuzial som absolvoval len kratku trat 8) , a s tou rychlostou by som mal skor problem asi ja stihat s crossakom:o)
07.08.2008 - 15:48:08
00
Nikde na stranke maratonu sa nenachadza informacia, co uviest pri platbe prevodom na ucet do variabilneho symbolu ako identifikator platby. Bolo by dobre co najskor to doplnit. :idea:

Ja som do VS uviedol 00DDMMRRRR (00 + datum narodenia) a do poznamky platby som uviedol cele meno, takze by ste nemali mat problem s odkontrolovanim mojej platby. Otazkou je, co uviedli dalsi, co uz zaplatili...

Dnes som sa prihlásil na dlhú, pekne zaplatil a začína sa trénovať :wink:

Heno, co si uviedol do VS a poznamky Ty?
07.08.2008 - 19:27:35
00
Nikde na stranke maratonu sa nenachadza informacia, co uviest pri platbe prevodom na ucet do variabilneho symbolu ako identifikator platby. Bolo by dobre co najskor to doplnit. :idea:

Ja som do VS uviedol 00DDMMRRRR (00 + datum narodenia) a do poznamky platby som uviedol cele meno, takze by ste nemali mat problem s odkontrolovanim mojej platby. Otazkou je, co uviedli dalsi, co uz zaplatili...


Heno, co si uviedol do VS a poznamky Ty?


To som im vravel už pred dvoma týždnami ked som volal do predajne, skoro zhltol sluchátko " že uhradte to" hovorím a podľa čoho ma identifikujete že to je moja platba? nastalo ticho :D
tak som tam išiel radšej osobne.
07.08.2008 - 19:42:12
00
nerob si iluzie,realita je uplne ina....bueheheheeeeeeeeee
07.08.2008 - 19:48:48
00
nerob si iluzie,realita je uplne ina....bueheheheeeeeeeeee

čo chcel triki povedať :?: :P
07.08.2008 - 19:53:25
00
Ja som im nic nezaplatil...hehe
07.08.2008 - 19:58:08
00
keyboard_arrow_up