Kellys Greenbike Tour 2011

20.08.2011
4. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Bratislava - Partizánska lúka (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (40)
ander13bikerka40BonitobukoDANOzPKdocentik19DusoMjamminjana1janci30janoheftyjanovargaJezusJojojurajko1975JuroDkepoktmpatrikmaja148Mamutkomatts41mawosMikeeobororvaqpatoooPeto02petrikproximityR-u-d-eRaverromanxstawovankesWladixxemanpetyojoyurayzuzu3011
Ahojte,
Akurat som sa vratil s kratkej trate a dnes to bolo dost o blate, vzhladom k tomu ze som to robil na cross biku tak to bolo o drzku (jeden krat som to blato nedobrzdil tesne pred potokom a tym stupakom pred kamzikom a vysupoval som sa ksichtom uspesne napred, som cely skoro bez skrabanca a bike tiez :o)), Inak na zaciatku pri veronke je padnuty na trati mensi ale dlhsi strom, v stredu tam este nebol a v zavere trate som si bud nevsimol alebo daky dobrak strhol stuzku som netrafil dobre odbocku na zeleznu, nevedel som ci ist po zelenej cykloceste hore stupak pri tych 3-4 chatach alebo dole a skoncil som na klenovej:o) ale to bola moja chyba. Inak chcem podakovat Lacovi Findlovi, odviedol velky kus prace a je to skutocne paradne poznacene, dakujem aj za ostatnych bikerov.
10.08.2008 - 21:09:56
00
Ahojte,
Akurat som sa vratil s kratkej trate a dnes to bolo dost o blate, vzhladom k tomu ze som to robil na cross biku tak to bolo o drzku (jeden krat som to blato nedobrzdil tesne pred potokom a tym stupakom pred kamzikom a vysupoval som sa ksichtom uspesne napred, som cely skoro bez skrabanca a bike tiez :o)), Inak na zaciatku pri veronke je padnuty na trati mensi ale dlhsi strom, v stredu tam este nebol a v zavere trate som si bud nevsimol alebo daky dobrak strhol stuzku som netrafil dobre odbocku na zeleznu, nevedel som ci ist po zelenej cykloceste hore stupak pri tych 3-4 chatach alebo dole a skoncil som na klenovej:o) ale to bola moja chyba. Inak chcem podakovat Lacovi Findlovi, odviedol velky kus prace a je to skutocne paradne poznacene, dakujem aj za ostatnych bikerov.

skus mi presne popisat, kde sa Ti to podarilo zmiznut z trate... Alebo to miesto oznacit na mape... pokusim sa to tam nejako vyraznejsie oznacit...
Inak cervenych stuziek som dal relativne dost, ale turistov je v lese vela...a ti ich strhavaju...:o(
10.08.2008 - 21:37:54
00
aj ja som si dnes presiel kratku trat. nie celu, lebo som zacal tak ako Bubu a po asfaltke som sa napojil pri Malom slavine. Ten usek som totiz siel uz minule. A myslim, ze zaujimavejsie to je az za Bielym krizom, pekne zjazdy bez zakernosti. Trat sa da prejst bez problemov, pekne v sedle. Akurat to blato. Hehe, chcelo by to tak 100 jazdcov aby vyjazdili stopy v blate. :)

Ale pri zjazde z Kamzika si treba davat pozor, bolo tam niekolko "statickych" dvojic. :oops:

nabuduce vyskusam aj zvysok dlhej
10.08.2008 - 21:40:43
00
JJ fakt dobrá práca, klobúk dole.
10.08.2008 - 21:43:01
00
Dnes bola krátka úplne fajn...s kým som sa stretol?
10.08.2008 - 21:53:46
00
Dnes bola krátka úplne fajn...s kým som sa stretol?


ked tak rozmyslam, niekto na cervenom biku okolo mna preletel za Malym Slavinom :)
10.08.2008 - 22:02:10
00
Kami...moooože byť:))
11.08.2008 - 07:21:25
00
skus mi presne popisat, kde sa Ti to podarilo zmiznut z trate... Alebo to miesto oznacit na mape... pokusim sa to tam nejako vyraznejsie oznacit...
Inak cervenych stuziek som dal relativne dost, ale turistov je v lese vela...a ti ich strhavaju...:o(


Bolo to niekde tak 1 km za kamzikom, isiel som podla stuziek, a viem ze som mal odbocit niekde asi prudko doprava dole a smerovat az pod elektricke vedenie ale ja som si to v tej rychlosti asi nevsimol a pokracoval som po modrej dole, mozno daka sipocka na strom z lavej strany doprava by tam nebola zla.

Prílohy:

mapa_kratka_trat.jpg
mapa_kratka_trat.jpg 133.32 KiB thumb_up0thumb_down

11.08.2008 - 07:38:30
00
Kratka trat Kellys Green bike Tour 2008 je kompletne vyznacena ako cyklotrasa ( biely stvorec a v nom pismneo "C" zelenej farby ). Kedze pretek pojde v okoli Kamzika inak, ako oficialna cyklotrasa, tak trasa preteku bola dnes oznacena stuzkami cervenej farby s napisom KELLYS.
Velky okruh z Bieleho kriza na Pezinsku Babu a spat cez Limbach na Biely kriz bude vyznacena buduci tyzden...
Takze uz mozete si zatrenovat na kratkej trati... :wink:

Radsej ench sa to spravi dlhsie a poriadne a nie ze niekto sa strati a jeho makacka na celej trati bola zbytocna lebo sa stratil :)...
11.08.2008 - 08:18:26
00

Bolo to niekde tak 1 km za kamzikom, isiel som podla stuziek, a viem ze som mal odbocit niekde asi prudko doprava dole a smerovat az pod elektricke vedenie ale ja som si to v tej rychlosti asi nevsimol a pokracoval som po modrej dole, mozno daka sipocka na strom z lavej strany doprava by tam nebola zla.

Ahoj, v tom mieste kde si vybehol z trate su na strome dve oranzove sipky este z minulorocneho preteku... a je ich celkom slusne vidiet.. :wink:
A zavesil som tam tri stuzky, ktore bolo celkom dobre vidiet... Zatial som zahradit lesne cesty stuzkami nechcel, aj tak by nam to strhli.... :(
11.08.2008 - 11:17:31
00
Radsej ench sa to spravi dlhsie a poriadne a nie ze niekto sa strati a jeho makacka na celej trati bola zbytocna lebo sa stratil :)...

Dlha trat je tiez uz ciastocne vyznacena... Na stromoch su vymalovane biele stvorce, len zatial chybaju pismena "C" zelenej farby... Ale tieto skusime domalovat v priebehu utorka a stredy... A potom mozte jazdit dlhu trat i opacne, znacenie je obojsmerne...!!!
A kto sa chce stratit, ten sa strati i tak...lebo ked bude stale cumiet do zeme, namiesto na stromy a znacenie, tak urcite niekde sa mu postasti opustit trat... :)
11.08.2008 - 11:21:05
00
Dlha trat je tiez uz ciastocne vyznacena... Na stromoch su vymalovane biele stvorce, len zatial chybaju pismena "C" zelenej farby... Ale tieto skusime domalovat v priebehu utorka a stredy... A potom mozte jazdit dlhu trat i opacne, znacenie je obojsmerne...!!!
A kto sa chce stratit, ten sa strati i tak...lebo ked bude stale cumiet do zeme, namiesto na stromy a znacenie, tak urcite niekde sa mu postasti opustit trat... :)

videl som to znacenie uz lend ufaj ze to nikto s tych stromou enpostrhava :)...myslim tie pasiky kellys :)
11.08.2008 - 11:53:38
00
mozem sa spytat ci to naradie dostanu aj ty ktory zaplatia aj na mieste?
11.08.2008 - 14:21:07
00
Skus citat. :idea:

http://www.kellysgreenbiketour.sk/propozicie.php
11.08.2008 - 20:44:38
00
mozem sa spytat ci to naradie dostanu aj ty ktory zaplatia aj na mieste?

Ano, vsetci prihlaseni pretekari dostanu Kellys naradie... Len sa treba prihlasit a odstartovat... :D
11.08.2008 - 20:51:43
00
keyboard_arrow_up