BOLA SOM TAM MINULY ROK /2006/ ALE TO CO SOM TAM VIDELA! FAKT NA UROVNI A NAKONIEC TOMBOLA AKU STE NEZAZILI ANI V RAKUSKU.TENISKY,PRILBY A ASI 4 BICYKLE OD 20 DO 40000.- NECHAPALI SME.IDETE NIEKTO Z ORAVY?
21.04.2007 - 09:15:10
00
bol som,aj predminuly.fantasticke.pekna trat.prekvapilo ma ze tam boli M.Horak,Fojtik,Kondis,Stefanik...ta tombola ma dorazila,to som este nezazil.idem z Trstenej.mozem doporucit.
21.04.2007 - 09:53:43
00
vlani boli bojove podmienky, jeden usek na trati bol uplne na rit - ten vyslap par km pred cielom, ale ten tento rok vraj nebude.
21.04.2007 - 22:21:37
00
hmmm...tak ci tak...ja nejdem...maraton je o trati a nie o tombole ( ak chcem vybrat, podam si sportku )...takze ja ozaj nemusim jazdit z polovice po trati Sulovskeho maratonu a z polovice po vsetkych zvysnych lukach na okoli...
btw 1.prispevok : myslim ze v Rakusku su velmi slusne tombole...hlavne na Salzkammergute
btw 2.prispevok : kto je Stefanik???
21.04.2007 - 22:26:07
00
:wink: maraton je aj o trati,menach,tombole a vsetkom ostatnom.Nie o tarani ze polovica zo sulovskeho ked su to asi 2 km z 59-tich pekneho zjazdika aj to tusim opacnym smerom.Dost sa islo horou ale ved dobre... A podstatne na tombole je aby bola losovana pre vsetkych-hlavne tie drahsie ceny a nie tak ako v.....v Povazskej tahal vyhercu vzdy predchadzajuci vyherca tak to ma byt,aj preto ta pojdem...aj keby bolo blato ako minule-maju sprchy,fajnovy gulasik,pohodka...
22.04.2007 - 08:56:34
00
na slovenske pomery bola tombola super. Matt, ak sutazne jazdis, mal by si toho chalana poznat. Minuly rok tusim 3. v Slov. pohary XC, samozrejme nie Elite ale muzi 2. Ak si spravne pamatam kategoriu.
22.04.2007 - 16:36:34
00
...NAKONIEC TOMBOLA AKU STE NEZAZILI ANI V RAKUSKU.TENISKY,PRILBY A ASI 4 BICYKLE OD 20 DO 40000.- NECHAPALI SME.


Ešte si asi nebol na maratóne v Rakúsku, keď píšeš také somárčiny... Zažil som maratón, na ktorom bola prvá cena Seat Ibiza za 12 tis. Euro (štartovné 35 Euro). A úplne náhodou vyhral maďar a nie miestny rakúšan...

A teraz padni na zadok! Poriadne! Keď ťa bude bolieť, tak si rozmyslíš, čo píšeš.
23.04.2007 - 22:27:24
00
Mas pravdu ,, NEBOL SOM NA MARATONE V RAKUSKU ,, a vies preco? lebo som Belinda,ale na maratone v ,,Rakusku,, som ,,bola,,! Tak este raz opakujem, bola tam super atmosfera, ludia, tombola, preteky, ludskejsie ako v ,,Rakusku,, a cenovo pristupnejsie a zazitok omnoho vacsi ako v ,,Rakusku,, ale mozno v ,,Rakusku,, vedia lepsie liecit ,,komplex-komplex,, . . .
24.04.2007 - 09:40:56
00
no ok...som sa trochu zasmial :) ...Belinda, nic v zlom, ale co znamena ludskejsie ako v Rakusku? co som tam bol, tak ti ludia, vlastne cely region zili pretekom ktory brali aj ako kulturnu akciu. Netvrdim ze v Povazskej to nie je fajn, ale hned prve dva prispevky tu podla mna boli az moc prehnane...akoby to bola naj super truper akcia na svete, co dost vyrazne kontrastuje so vsetkymi tymi negativami ktore mi spominalo mnozstvo ludi na tento maraton...a este k super atmosfere...tu si urobim pred kazdym takymto pretekom v hlave a mam prijemne stravenu sobotu alebo nedelu. A taktiez si niekedy kusni do prstov nech opat nenapises na niektorych ludi ze si tu liecia komplexy tym ze ti trosku oponuju. Tak zelam vela uspechov usporiadatelom nech sa akcia vydari...a bikerom slusny maratonik
24.04.2007 - 09:56:28
00
Niekto chodi padat na zadok do Rakuska, niekomu staci poriadny pretek, dobry bicykel a ma zazitok.Nastartuj Seat Ibizu, nakup DVD o prirode za 12tis.Euro a chod sa previezt do Madarska cez Rakusko... Bol to dobry pretek, minuly rok sme boli cela partia a ideme aj teraz,ja len odporucam.
24.04.2007 - 10:17:49
00
V poriadku ,,Matt,, beriem, ale do prstov si kusat nebudem. A ako som to opisala tak som to asi citila, prezivala, vnimala. Urcite to bolo aj tym, ze sa to odohravalo na Slovensku u nas doma, ze-by-to-to-mohlo-znamenat-ludskejsie?!No a pripajam sa k Mattovmu zelaniu-usporiadatelom ,,nech sa akcia vydari,,
24.04.2007 - 11:02:56
00
VAZENI PRIATELI,V MENE ORGANIZATOROV VAS SRDECNE POZYVAM NA NAS MARATON 19.MAJA V SOBOTU.VAS ZAUJEM NAS TESI AJ ZAVEZUJE.MINULY ROK SME MUSELI MENIT TRAT PRETOZE MOTORKARI NA POSLEDNU CHVILU POSUNULI TRMIN MOTOZRAZU A DOTOHO NAPRSALO...TERAZ IDEME PO NOVEJ TRATI TAK AJ KEBY NAPRSALO,NEVADI.TOMBOLA KTORA VZRUSUJE A JE TOU CERESNICKOU BUDE OZAJ BOHATA!VERIME ZE USPOKOJIME VAS VSETKYCH KTORI PRIDETE.SPOZNATE NAS KRAJ,POSILNITE TELO,OCHUTNATE CIGANOV GULAS-TO JE BASTA... :roll: VY CO IDETE DO "RAKUSKA" PO TIE SEATY /ASI NA TDF ALEBO GIRO :wink: / VSETKYCH POZDRAVUJTE A POZVITE ICH K NAM NA VIDIEK.SME TU LEN RAZ TAK SI TO UZIME!S POZDRAVOM NA BAJKY A BEZ HALUSIEK! ZA ORG.J.REMSIK
24.04.2007 - 13:02:42
00
inak ta mapka na vasej stranke je dobry hardcore :lol:

http://www.sportservisklub.sk/mtb_maraton_mapka.html
25.04.2007 - 14:24:34
00
to je zakreslene do ortofotomapy :D, trat bude fakt pekna.
25.04.2007 - 14:51:17
00
inak ta mapka na vasej stranke je dobry hardcore :lol:

http://www.sportservisklub.sk/mtb_maraton_mapka.html


mne to pripada ako mapka z vecernicku o indianoch alebo take nieco :)
25.04.2007 - 19:52:56
00
keyboard_arrow_up