Nazdar bikeri,

dostali sme viacero podnetov a otázok, prečo sme nezaradili na Kráľovský MTB maratón kadetov a juniorov na strednej trati. Na fóre sa dokonca objavil názor, že je to jediná vec, ktorá sa maratónu dá vytknúť :D . Dôvodom boli obavy o bezpečnosť mladých pretekárov.

Zvážili sme to a dospeli sme k názoru, že umožníme štart kadetov aj juniorov na strednej trati.
Zmena je už uvednená v propozíciách (http://www.kralovskymaraton.sk) aj v on-line prihlasovacom systéme.

Keďže niektoré úseky trate považujeme za technicky náročné a bezpečnosť pretekárov je pre nás prvoradá, chcem upozorniť na tento odstavec v propozíciách: U prihlásených mladších ako 18 rokov sa vyžaduje písomný súhlas zákonného zástupcu. Toto budeme striktne vyžadovať.

Pegas
24.06.2009 - 12:39:51
00
hurá! tak potom to asi bude dokonalý maratón ako minulý rok :D
24.06.2009 - 14:26:09
00
Dobre zváženie že ste dali aj ďalsie kategorie veď mi to nešlo do hlavy keď minulý rok boli a tento rok nie :mrgreen: .
24.06.2009 - 14:34:28
00
Ak sa riadite tym, ze: Robime vsetko pre vas a pre vasu spokojnost, pravom si kralovsky zasluzite byt. Vdaka.
24.06.2009 - 14:39:56
00
No podla vysledku zo stupavskeho by som sa mozno aj pridala, pripadne, kto by tam siel, ze by sme sli viaceri v aute a tak..A kolko je tam startovne?
24.06.2009 - 20:27:39
00
No podla vysledku zo stupavskeho by som sa mozno aj pridala, pripadne, kto by tam siel, ze by sme sli viaceri v aute a tak..A kolko je tam startovne?

Milá Kefrin štartovné je do konca júna 8 eurov,ale to si nájdeš na office stránke.Dondzi neobanuješ
24.06.2009 - 22:03:16
00
Milá Kefrin štartovné je do konca júna 8 eurov,ale to si nájdeš na office stránke.Dondzi neobanuješ


hmm na tej stranke sa mi nejako nepodarilo najst, ze kolko je startovne...no len kustok daleko to je a samej hmmm...uvidime, ale znie to super ... :D
24.06.2009 - 22:11:15
00
Nazdar bikeri,

dostali sme viacero podnetov a otázok, prečo sme nezaradili na Kráľovský MTB maratón kadetov a juniorov na strednej trati. Na fóre sa dokonca objavil názor, že je to jediná vec, ktorá sa maratónu dá vytknúť :D . Dôvodom boli obavy o bezpečnosť mladých pretekárov.

Zvážili sme to a dospeli sme k názoru, že umožníme štart kadetov aj juniorov na strednej trati.
Zmena je už uvednená v propozíciách (http://www.kralovskymaraton.sk) aj v on-line prihlasovacom systéme.

Keďže niektoré úseky trate považujeme za technicky náročné a bezpečnosť pretekárov je pre nás prvoradá, chcem upozorniť na tento odstavec v propozíciách: U prihlásených mladších ako 18 rokov sa vyžaduje písomný súhlas zákonného zástupcu. Toto budeme striktne vyžadovať.

Pegas
Pegas & spol dokazujete, ze kde je vôľa je aj cesta. Je to super pristup k sportu ako takemu. Fandim vam a drzim palce a samozrejme rad sa zucastnim aj s kadetom :wink: A ako pisal Jfab, nazov Kralovsky maraton nie je len nazov.


Naposledy upravil drotar dňa 25.06.2009 - 15:39:00, celkovo upravené 1 krát.

25.06.2009 - 06:27:29
00
Mňa to aj minulý rok lákalo na tento pretek,no nemal som s kým ísť..Snáď to tento rok bude inak. :wink: a srdce mi piští po výlete za krásami ďalekého Spiša :roll:
25.06.2009 - 15:16:06
00
a srdce mi piští po výlete za krásami ďalekého Spiša :roll:
Tak sa prihlas na Cyklo Camp Poráčska dolina 2009 info na www.mtbclubspis.estranky.sk
25.06.2009 - 15:40:30
00
Obcas sa nieco aj nepodari, pred chvilou mi doslo:
Vazeny sportovy priatel, obdrzali sme aj Vase Startovne vo vyske 98 EUR.
Ja som posielal iba 8. Prosim ten zbytok vratit :D.

EDIT o 5 min. Oni sa dnes asi opili :)
Vazeny sportovy priatel, obdrzali sme aj Vase Startovne vo vyske 0 EUR.

EDIT o dalsie 3 min. Hura, podarilo sa :)
Vazeny sportovy priatel, obdrzali sme aj Vase Startovne vo vyske 8 EUR.

Len preco je startovne s velkym S? Ked uz rypem, tak poriadne :).
25.06.2009 - 20:18:04
00
Mňa to aj minulý rok lákalo na tento pretek,no nemal som s kým ísť..Snáď to tento rok bude inak. :wink: a srdce mi piští po výlete za krásami ďalekého Spiša :roll:

..tak to hádam tento rok nejako zbúchame.. :wink:
26.06.2009 - 09:52:51
00
to jfab : mne tiež prišli 3 správy po zaplatení štartovného na 1kbm. Prvá správna po zaplatení. A asi po mesiaci dalšie 2 s bludnými údajmi. Dúfam, že pri prezentácii bude všetko ok :roll:
26.06.2009 - 10:24:32
00
Nazdar bikeri,

vidím, že prihlasovanie na maratón sa rozbieha a postrehy z nekorektnej notifikácie sa hneď objavili na fóre :D .
Mali sme drobný technický problém, ale týkal sa len notifikácií po zaplatení štartovného. Všetky doposiaľ zaslané platby boli prijaté v poriadku.
Vďaka za upozornenie, problém by už mal byť odstránený.

Pegas
26.06.2009 - 12:22:12
00
..tak to hádam tento rok nejako zbúchame.. :wink:

No tak to som zvedavy precedo :wink: ..inak asi by som mal uhradit startovne..cas tlaci :mrgreen:
27.06.2009 - 01:43:14
00
keyboard_arrow_up