k teme chcel by som sa prihlasit asi na medium trat nevedeli by ste mi ju nejak popisat ?

Pozri si príspevky asi od 10.1.2008. Píše sa tam aj o prejazde častí trate 30 km trasy. Keďže asi bude časom záujemcov viac, mám 2 riešenia. Keď bude terén prejazdný, tak sa tam môžeme vybrať vrámci tréningu. Pre cezpoľných by som nemal mať problém nafotiť časti trate a poslať im to e-mailom. Stačí prejaviť záujem :D
10.03.2008 - 17:41:42
00
no aj by som siel aspon by som uvidel ci na to mam :roll:
11.03.2008 - 15:04:51
00
no aj by som siel aspon by som uvidel ci na to mam :roll:


Čauko...
Myslím že trať Mediano je stredne náročná a je určená aj pre žený takže je volená stredná obtiažnosť. Pozri si profil Mediana na http://wdr.sk/cyklopozitiv/index.php?op ... &Itemid=48
Treba niečo natrenovať a bude to v pohode. :wink:
11.03.2008 - 18:21:33
00
ok uz zacinam trenovat :D
11.03.2008 - 19:12:00
00
ok uz zacinam trenovat :D

A kde začínaš? Práve tieto dni sa už nedá do prírody po lesných a poľných cestách, takže som prešiel na hradské cesty a asfaltky.
Pozeral som predpoveď na víkend. Ak by to bola pravda čo hovoria a trošička by primrzlo, dalo by sa v sobotu ráno až doobeda spraviť Ža - vodné dielo - Strečno - lanodráha Polom - Stráňavy - Višňové - vleky - Višňové - Rosina - Ža. Časť Strečno-Višňové je úsek z 30 km trasy. Tento víkend nám ale musí pomôcť príroda...
11.03.2008 - 20:15:17
00
a co tak rohac a patuch?


a keby daco doma na trenazery :wink:
11.03.2008 - 20:19:28
00
Pozri si aj fórum Žilina a okolie. S Majom sme sme chceli ísť z Podhoria do Roháčskeho sedla. Skončili sme tesne za dedinou a nedalo sa ísť ani o krok ďalej - blato, bahno, rozritá cesta. Patúch to je iná pesnička - tam áno z Babkovskej tiesňavy, ale kam ďalej? Cesta do Zbýňova je rozbitá a Súľov je ešte ďalej pre návrat domov. :oops:
11.03.2008 - 20:32:44
00
smerom lietavska lucka z patucha dole :roll:

ja to nepoznam po nazvoch ale viem kade uz :wink:

ale rohac pri zapade slnka je nadhera :wink:
12.03.2008 - 12:38:44
00
Súhlasím, ale aj na trase Dema fatranského maratónu sú nádherné miesta - cesta okolo minikaplnky v Stráňavách, sedlo Javorina a Polom, rýchly zjazd do Strečna a prenádherný výhľad na východ slnka na celej vrútockej strane - treba zažiť :D
12.03.2008 - 18:44:22
00
tak asi sobotu by som tam siel podla pocasia :roll:
12.03.2008 - 18:48:51
00
V piatok k večeru budeme múdrejší, nemalo by pršať - viď meteo.sk, budem vo fóre.
12.03.2008 - 18:57:57
00
tak asi sobotu by som tam siel podla pocasia :roll:

Dnes som si spravil trasu Ža-vodné dielo-Strečno-Koliba-dopravník-Stráňavy-Višňové-Rosina-lesopark Ža. Dĺžka 40 km. Počasie - zubaté slnko :) , dážď :? , sneženie :( . Neodporúčam, ak nie ste fanatici alebo nie ste poriadne nabudení. Ja som toto aprílové počasie chytil na trase a priznám sa, že som aj jedno aj druhé, takže som to okamžite domov neotáčal. Na trase Dema fatranského maratónu na úseku Strečno, Stráňavy a Višňové je aktuálne to, že neprejazdné sú iba poľné úseky. Bike je okamžete jedna blatová guľa! Ostatné cesty sú mokré s kalužami po posledných dažďoch, ale v pohode prejazdné. Oblečenie doma však skončí určite v praní a umyť treba aj bike.
13.03.2008 - 20:06:32
00
na Polom sa dá krásne výsť. je tam ok. sneh je až na Šaračníkoch (zel tur. značka) nad sedlom Javorina.
toto fórum ma začína baviť ako malého chlapca. možno preto, že mám 3+3 čo je 6 a nie 33.
:P :wink:
17.03.2008 - 23:06:41
00
na Polom sa dá krásne výsť. je tam ok. sneh je až na Šaračníkoch (zel tur. značka) nad sedlom Javorina.
toto fórum ma začína baviť ako malého chlapca.
:P :wink:

Krásny víkend za nami - cyklopozitívne naladení bikeri si s chuťou zatrénovali. Na trase Dema fatranského maratónu som v sobotu s mladým Filipom zo Soliniek ale aj sám prešiel Višňovskú dolinu až pod vleky. Keďže neprituhlo, cesta bola blatistá až rozbahnená, ale dala sa prejsť. Stále prebieha ťažba. Kto má kondičku, tak si môže vyskúšať krásne a dlhé stúpanie po trávičke od vlekov po zjazdovke na vrch k modrej značke. terén je mäkší, ale v pohode prvýkrát v tejto zime prejazdný! Zjazd do Višňového okolo Bukovca bol za odmenu. Najkrajší úsek v tomto období na bikovanie je od kríža s lipami na konci Višňového okolo Hoblíka v smere trasy maratónu - tvrdý lesný podklad a trochu lístia z jesene, paráda... :D
19.03.2008 - 06:10:11
00
no to listie je tam stale :P no skoda tie defekty :( no ale uz viem trasu a mozem zacat trenovat :wink:
19.03.2008 - 12:34:13
00
keyboard_arrow_up