2jaroza: kedze minuly vikend sa dalo dostat z vrickeho sedla na fackove sedlo, tak som si tento vikend zaumienil ze dam trasu A okolo martinskych holi a cestou kuknem trasu visnove-javorina-vrutky. ale iba som dosiel do vrickeho sedla, tak som s polutovanim zistil, ze tam kde ninuly tyzden bolo sucho, tak teraz tam bolo 15cm snehu. takze nasledovala otocka :cry:

takze budem si musiet este chvilu pockat kym sa pocasie umudri a bude sa dat prejist trasa fatranskeho cyklomaratonu...

charlie, som rád, že si sa aspoň pokúsil prejsť martinsko-vrútockú stranu.
charlie, terry - dá sa, dá sa, :D :P :lol: :D 15 a 30 km už sú prejazdné!!! Dnes som prešiel úsek Ža - Stráňavy - trasa Dema fatranského maratónu - Strečno - Ža, dĺžka 32 km. Časť Stráňavy - Strečno bola kvôli blatistým poľným cestám doteraz neprejazdná. Sú stále mokré, ale ide to, ide to! Na tréning to nie je najvhodnejšie, ale fanatici ako ja sa vždy nájdu. Dnes som chcel využiť čiastočne zamrznutý alebo aspoň stuhnutý terén. Predpoveď o tom hovorila. Neplatilo to. Blato a sneh boli ale únosné a išlo to. Počasie sa v priebehu dňa menilo k lepšiemu. Vyzerá to na slušný víkend.
Fotiek z úseku Strečno - Stráňavy mám asi 85. Táto je asi zo strednej časti a maratón pôjde po trávnatej ceste okolo posedu a šikmo sa tiahne stále okolo lesa smerom na Polom.

Prílohy:

Posed Strečno-Stráňavy.jpg
Posed Strečno-Stráňavy.jpg 207.83 KiB thumb_up0thumb_down

27.03.2008 - 18:17:24
00
2jaroza: ked uz bude sucho, tak sa niekedy s tebou vyberiem po trase, ak ti to nebude vadit. rad by som si ju par krat presiel :wink:

ohladom tych tretier, clovece to ti je bohovina, uz davno som ich mal mat :)
27.03.2008 - 18:48:42
00
2jaroza: ked uz bude sucho, tak sa niekedy s tebou vyberiem po trase, ak ti to nebude vadit. rad by som si ju par krat presiel :wink:

Teším sa, s Tebou pôjdem rád. Ale nie som nejaký rýchlik :lol:
27.03.2008 - 19:41:11
00
jaroza a charlie,
hlavne to naplánujte v miernom tempe nech sa môžem pridať :P
27.03.2008 - 19:52:10
00
jaroza a charlie,
hlavne to naplánujte v miernom tempe nech sa môžem pridať :P

Paráda, máme tretieho do mariášu :D :D :D
27.03.2008 - 19:57:32
00
Teším sa, s Tebou pôjdem rád. Ale nie som nejaký rýchlik :lol:

ok, uz teraz sa tesim :wink:

kiriho pribalim do batoha :lol:
27.03.2008 - 20:18:00
00
Aj ja sa pridávam :D
27.03.2008 - 20:43:38
00
Aj ja sa pridávam :D


Tak keď SKICOOL tak aj ja nemôžem chýbať aspoň Vám úkážem celú trať. 8)
28.03.2008 - 12:57:47
00
to chcete ísť akože BEZO MŇA? :shock: :(
aj JA aj JAAA! cem ísť!!!
28.03.2008 - 13:58:28
00
Paráda, pôjde celý pelotón :P už len počasie keby vydržalo :roll:
28.03.2008 - 14:27:13
00
2jaroza: kedze minuly vikend sa dalo dostat z vrickeho sedla na fackove sedlo, tak som si tento vikend zaumienil ze dam trasu A okolo martinskych holi a cestou kuknem trasu visnove-javorina-vrutky. ale iba som dosiel do vrickeho sedla, tak som s polutovanim zistil, ze tam kde ninuly tyzden bolo sucho, tak teraz tam bolo 15cm snehu. takze nasledovala otocka :cry:

takze budem si musiet este chvilu pockat kym sa pocasie umudri a bude sa dat prejist trasa fatranskeho cyklomaratonu...

Múdre a prorocké slová. Nedal som si dnes povedať, sadol na čistučký a vymastený bike a hor sa do hôr. Chcel som ísť do sedla Javorina, ale tam sa chystá Lord Klaymen. Otočil som to do Višňovskej doliny, ale skončil som po pár sto metroch, viď foto. Zima sa vrátila do hôr. Prebehol som teda aspoň trasu Višňové - Stráňavy - Višňové a frnk domov. Na ceste bolo toľko kaluží a blata, že som prišiel špinavý ako divá sviňa. :( :x :roll:
Stretnutie a tréningy platia. Chystám podrobne textom a fotografiami spracované trasy, aby si to prípadný záujemca mohol kedykoľvek nezávisle prejsť. :!: :idea: Bude to na stránke www.cyklo-pozitiv.sk alebo to môžem s kvalitnými fotkami poslať záujemcom e-mailom.

Prílohy:

Nedá sa.jpg
Nedá sa.jpg 43.08 KiB thumb_up0thumb_down

28.03.2008 - 19:22:19
00
uz som sa zlakol, ze tam u vas v ziline nemate sneh, ale hned mi na "dusi odlahlo" ked som videl ten sneh...

tak, tak budeme si musiet este chvilu pockat :(
28.03.2008 - 20:05:40
00
no skoda ale to midava len cas si dat bike do poriadku :) rad by som sa pridal len berte na mna ohlad jaroza vie o com je rec :lol:
29.03.2008 - 12:13:06
00
no skoda ale to midava len cas si dat bike do poriadku :) rad by som sa pridal len berte na mna ohlad jaroza vie o com je rec :lol:

Kopti, popracuj trochu na kondičke, urob si aspoň 5 koliečok v lesoparku, to je 5x2= 10 km približne. Keď pôjdeš v ostrom tempe, tak Ti musí stačiť 30 minút. Daj si to každý druhý alebo tretí deň a uvidíš rozdiel. A hlavne si kvalitne namasti reťaz! :lol:
29.03.2008 - 12:28:51
00
no dik za radu 8) ale kedy sa to pojde bo mam sa mi spic vytrhol z rafika a potrebujem to nejak dat do kopi :wink:
29.03.2008 - 12:32:55
00
keyboard_arrow_up