Priznám sa očakával som takúto trať, drvivú väčšinu trate tvoria široké zvažnice, ale v danej lokalite je naozaj ťažké vymyslieť niečo iné :? necháme sa každopádne prekvapiť 8) ak nebudú iné povinnosti, rád sa zúčastním


Máš pravdu že vzhľadom k novým zákonom sa už nedá až tak experimentovať a sme radi že máme schválene povolenia od lesov. Na trati nájdete všetky povrchy a možnosti vyblazniť sa ale je tam cca 70% zvážnic hlavne pri zjazdoch čo je v pohode.

...nemate v plane nechat niektore rampy zatvorene? :wink:


Dam prikaz tratovym kontrolam nech pred tebov zopar rámp zatvoria ak je to tvoje zelanie. Chceme aby sa vsetci citili co najlepsie... :lol:
16.12.2007 - 10:34:21
00
Prihlášky on-line na stranke www.cyklo-pozitiv.sk spustené
07.01.2008 - 14:51:35
00
v sobotu Fatranský
v nedeľu Pravenec
v pondelok Dovolenka :wink:
07.01.2008 - 16:47:17
00
v sobotu Fatranský
v nedeľu Pravenec
v pondelok Dovolenka :wink:

v sobotu kral sumavy v nedelu pravenec v pondelok dovolenka si chcela napisat ;)
07.01.2008 - 19:10:53
00
v sobotu Fatranský
v nedeľu Pravenec
v pondelok Dovolenka :wink:


saldi na ktory ides ty???, hmmm
07.01.2008 - 19:29:06
00
Ved na ten pondelnajsi, nie? :twisted:
07.01.2008 - 19:56:42
00
ja ze je kral sumavy 25.maja hned po maratone v Partizanskom (nie je) tak chlapci, sorry..
07.01.2008 - 21:12:08
00
Nechcem vrtat, ale keby ste to potiahli cez z Visnoveho cez Martinske hole po cervenej do Strecna, tak to by bolo Brutale. Niekto by tlacil 50 % trate, no som si isty, ze vacsina by tlacila takmer 100 % trate.

Len tym chcem poukazat na to, ze mnohe novovzniknute maratony neobsahuju na najtazsej trase nejake technicke useky. Netvrdim, ze to musi byt vacsina trate, ale aspon nejaka ta ceresnicka na torte by tam mohla byt.
07.01.2008 - 22:20:47
00
:shock: videl by som to na tískanie veľkej časti trate :P
07.01.2008 - 22:42:42
00
Nechcem vrtat, ale keby ste to potiahli cez z Visnoveho cez Martinske hole po cervenej do Strecna, tak to by bolo Brutale. Niekto by tlacil 50 % trate, no som si isty, ze vacsina by tlacila takmer 100 % trate.

Len tym chcem poukazat na to, ze mnohe novovzniknute maratony neobsahuju na najtazsej trase nejake technicke useky. Netvrdim, ze to musi byt vacsina trate, ale aspon nejaka ta ceresnicka na torte by tam mohla byt.


:roll: :roll: :roll: :roll: :cry: :cry: :cry: :cry:

no comment :!:


Naposledy upravil katko dňa 08.01.2008 - 13:00:11, celkovo upravené 1 krát.

08.01.2008 - 08:04:56
00
Nechcem vrtat, ale keby ste to potiahli cez z Visnoveho cez Martinske hole po cervenej do Strecna, tak to by bolo Brutale. Niekto by tlacil 50 % trate, no som si isty, ze vacsina by tlacila takmer 100 % trate.

Len tym chcem poukazat na to, ze mnohe novovzniknute maratony neobsahuju na najtazsej trase nejake technicke useky. Netvrdim, ze to musi byt vacsina trate, ale aspon nejaka ta ceresnicka na torte by tam mohla byt.


Je to prvy rok na tejto trati, uvidime ake budu ohlasy po preteku a mozno to na buduci rok pustime tade ak to bude mozne... Len sa bojim aby ludia moc nenadavali na to "ceresnickove" tlacenie.
Inak na to ze ako bydlisko udavas Presov sa mi zda ze to tu nejako poznas...
08.01.2008 - 12:26:56
00
Nuz poznam to preto, ze minuly rok sme tam mali s chalanmi zo ZA AMEN. Fakt super trasa, ibaze na niektorych miestach som mal co robit. Vtedy som tam jazdil HT, tak som zvedavy ako to pojde na FS biku. Uz si robim miesto na bike na intraku :)
08.01.2008 - 13:42:14
00
Trať "žilinského" maratónu je vybraná veľmi zodpovedne.
Ťahať niečo vyššie na Martinské hole je brutale-mortale. Vždy nadávam. Začína to pekne, ale hore pod Martinkami som išiel žihľavou po plecia. Tlačenie biku je normál, nosenie na pleci alebo vlečenie cez balvany a stromy tiež. Raz som dokonca z Kuneradu do Maríkovského sedla aj vďaka tomuto a strmému mokrému chodníku svoj bike ani nevyniesol na hrebeň. Rád si spravím takúto túru, pretože výhľad z hrebeňa je fantastický, ale potom dlho, dlho v roku nič. Mám proste rád trasy, kde sa dá ísť šľapaním do pedálov...
09.01.2008 - 18:36:30
00
Ono na hole by sa dalo, ale co potom... z toho visnoveho, alebo napriklad zo strecna cez polom na martinky, to by sa dalo, ale trasa by musela viest bud po asfaltke na hole a potom po starej dole alebo naopak, lebo si neviem predstavit, aby si isiel hore a potom aj dole po tej istej trase...
09.01.2008 - 20:39:12
00
Ono na hole by sa dalo, ale co potom... z toho visnoveho, alebo napriklad zo strecna cez polom na martinky, to by sa dalo, ale trasa by musela viest bud po asfaltke na hole a potom po starej dole alebo naopak, lebo si neviem predstavit, aby si isiel hore a potom aj dole po tej istej trase...


Pravda pravda tak tak
09.01.2008 - 20:53:07
00
keyboard_arrow_up