je to normálny turistický chodník označený dokonca modrým C


Neviem ci sa tu terry ukaze, ale ak nie informujem ho o tvojom napade. Ja som na tejto trati este ani nebol takze ti neviem povedat preco zvolili alternativu po zjazdovke, mozno kvoli obtiaznosti... V kazdom pripade diky za radu a pozrieme na to.


Ja to tu sledujem Yombayz nemusíš mať boja. Inak dáme hlavy dohromady a poradime sa so SKYCOOLOM a Duškom.


Dufam, ze pri tom spajani hlav nebudem bo by ma zase bolela hlava rano... A nemam boja, len na teba davam pozor.... :lol:
11.01.2008 - 12:21:08
00
Terry, pri pohľade na mapu som si všimol, že vo Višňovom pri vlekoch ide trať hore zjazdovkou. Nebolo by lepšie tento úsek vynechať a viesť trať pekným singletrackom, ktorý začína v pravej dolnej časti zjazdovky a napája sa na modrú značku? Podľa mňa je to najlepšia pasáž na bike v celej Višňovskej doline. Je tam len jedna väčšia skala, ktorá sa dá hravo obísť peši. Čo ty na to? Jedná sa o červenou vybodkovanú trasu na obrázku.


Dík už teraz viem o čom presne píšeš. Drobné korektúry sa dajú spraviť vždy. A myslím že tých stúpaní je tam ešte aj tak dosť. Ešte raz vďaka a ak ťa ešte niečo napadne tak sa ozvy.
11.01.2008 - 12:23:58
00
Dufam, ze pri tom spajani hlav nebudem bo by ma zase bolela hlava rano... A nemam boja, len na teba davam pozor.... :lol:


Ale budeš to ti nespravím aby si sa vyhol ťažkemu ránu!!! :oops:
11.01.2008 - 12:27:11
00
Terry, vďaka za upresnenie, ak bude takáto zima, pôjdem si to zo Strečna do Stráňav prejsť.
11.01.2008 - 13:06:05
00
Terry, vďaka za upresnenie, ak bude takáto zima, pôjdem si to zo Strečna do Stráňav prejsť.


Jarko ja som o tom vôbec nepochyboval však už ťa nejaký ten rok poznam aj keď na biku si dosť krátko. Ale hlavne sa najskôr vylieč lebo z dobrých zdrojov viem že si chorý...Caf
11.01.2008 - 13:21:30
00
Charlie, pripomenul si mi výbornú akciu maratón Okolo Martinských holí z 15.9. Išiel som trasu A 120 km v druhej polovičke zo študentami, pamätám si, že "fyzikus" mal problémy a potom sme sa stretli aj na cyklojazde v Žiline. Mne sa páčili úseky lesom ponad Vrútky, Martin až pod Kľak. Keby sa mala trasa Fatranského maratónu niekedy meniť alebo predlžovať, tak najzaujímavejšia je práve martinká strana.
11.01.2008 - 13:49:18
00
Charlie, pripomenul si mi výbornú akciu maratón Okolo Martinských holí z 15.9. Išiel som trasu A 120 km v druhej polovičke zo študentami, pamätám si, že "fyzikus" mal problémy a potom sme sa stretli aj na cyklojazde v Žiline. Mne sa páčili úseky lesom ponad Vrútky, Martin až pod Kľak. Keby sa mala trasa Fatranského maratónu niekedy meniť alebo predlžovať, tak najzaujímavejšia je práve martinká strana.


Uplne s tebou súhlasim a pokiaľ budeme robiť zmeny tak to skúsime. Aj mne sa to tam páčilo. Akurát velke nároky na usporiadateľov. Niečo mám vymyslené a ak to bude čo len trošku zrealizovateľné tak to v 2009 spravíme.
11.01.2008 - 15:52:15
00
Nikde na nete neviem najst dake info z minulych rocnikov tohto maratonu? Ako to? Chystame sa na tento maraton a chceli by sme dake info z minulych rocnikov.
14.01.2008 - 20:29:22
00
ak by si čítal od začiatku témy, ľahko by si našiel odkaz www.cyklo-pozitiv.sk . predchodcom bol Dema Cyklosummit, ktorý sa konal v Rajeckej Lesnej, avšak pre určité problémy s lokalitou bol presunutý do Stráňav. => táto trať bude mať premiéru :oops:
14.01.2008 - 20:47:03
00
ak by si čítal od začiatku témy, ľahko by si našiel odkaz www.cyklo-pozitiv.sk . predchodcom bol Dema Cyklosummit, ktorý sa konal v Rajeckej Lesnej, avšak pre určité problémy s lokalitou bol presunutý do Stráňav. => táto trať bude mať premiéru :oops:


Katko dakujem za zastúpenie počas mojej neučasti. :D
15.01.2008 - 08:11:29
00
V pripade nefunkcnosti stranky www.cyklo-pozitiv.sk (z dovodov cisto technickych) najdete podrobne informacie o Dema Fatranskom MTB maratone 2008 ako aj o jeho predchodcovi Dema Cyklosummite 2007 na http://wdr.sk/cyklopozitiv/
15.01.2008 - 15:22:16
00
Mike7400, zdravím Prievidzu a okolie. Ak nezískaš dostatočné info na Dema fatranský maratón, napíš mi. Okrem výsledkov Ti pošlem trate 2007 a aj nejaké fotky. Trochu poznám aj trate 2008, môžeme dať pokec. Športu zdar a pretekárom zvlášť :D
16.01.2008 - 15:13:44
00
Nikde na nete neviem najst dake info z minulych rocnikov tohto maratonu? Ako to? Chystame sa na tento maraton a chceli by sme dake info z minulych rocnikov.


Nejake informacie o predchodcovi Fatranskeho maratonu 08 - Cyklosummite 07 aj s nejakymi fotkami som dal minuly rok aj na tento portal na forum na linku:
http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?t=13267 , tak ak chcete kuknite tam...
16.01.2008 - 15:41:12
00
Vie mi niekto poradiť kvalitne web stranky týkajúce sa MTB resp. maratonov v Polsku ?
21.01.2008 - 12:28:11
00
http://www.mtbmarathon.com/
21.01.2008 - 13:25:15
00
keyboard_arrow_up