LAPIERRE Fatranský MTB maratón

05.06.2010
2. kolo - Valašsko-Považská séria
5. kolo - Cyklomaratónska séria
MTB maratón
Stráňavy pri Žiline (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Reportáže, Foto
Zúčastnených bikerov (20)
CraObsGreywolfGwendolynInstinctmorgenJaniakkirikubasLakynoMarianSUPmilsuoborRaverrichardleRoanLVSp4joStictritolunigenaVALE 46vankes
bike nepojazdny po zrazke z autom, poskodeny bowden radenia..a 8 na kolesach.inac bez vaznejsich skod...az na mna, zodraty laket a narazena panvova kost a stehno :doh:
zaver: som rad ze som sa zucastnil... organizacia super, ludia tiez. na buduce som tam zas :)


ty kokos, tak teba zrazi auto, bike mas nepojazdny a ty chvalis organizaciu? Kde bol usporiadatel, ked ta zrazilo auto?[/quote]

Barbibike ! Súhlasím s tebou. Asi bol ze Žiliny ,alebo sú to jeho kamoši.


Naposledy upravil mtbbb dňa 06.06.2010 - 09:27:24, celkovo upravené 1 krát.

06.06.2010 - 09:23:09
00
No ako? Kde su vysledky...dufam ze ste spokojne pojazdili a aj tombola bola stedra ;)


Moderátor MTBIKER si takúto akciu nechal újsť ? a údajne ze žiliny.
06.06.2010 - 09:25:39
00
zrazilo ho kúsok pred cielom, v dedine už.. tam to fakt nikto nečakal :whew:
okrem toho teta odignorovala stopku aj so zrkadlom..
06.06.2010 - 09:29:37
00
Moderátor MTBIKER si takúto akciu nechal újsť ? a údajne ze žiliny.

Skús si prečítať niečo o Beskidy MTB Trophy a uvidíš, kde bol moderátor ;)
06.06.2010 - 09:30:57
00
Skús si prečítať niečo o Beskidy MTB Trophy a uvidíš, kde bol moderátor ;)


prečítam, dúfam že tam to bolo o dosť lepšie. Jedine tá príroda ktorej som si neužil je na fatre krásna, ale tam pojdem inokedy ,za sucha a 20€ miniem niekde v okolí.
06.06.2010 - 09:34:24
00
prečítam, dúfam že tam to bolo o dosť lepšie. Jedine tá príroda ktorej som si neužil je na fatre krásna, ale tam pojdem inokedy ,za sucha a 20€ miniem niekde v okolí.



Kvôli tomuto maratónu som sa dnes po 1x zaregistroval, aby som sa mohol k nemu vyjadriť. Z mojej strany (idem od začiatku):
- parkovanie 1,5 km od štartu. Tam som hľadal, že tam niekde nájdem prezentáciu, ale márne. Až na opýtanie sa, kde je, ma poslali vyššie. Žiadne dobré označenie. :n:
- prezentácia prebehla dobre :y:
- trať- celkom slušná, počasie nikedo neovplyvní :handshake:
- občerstvovačky- nič neštandartné :handshake:
- chaos v cieli, nezvádnutie dojazdu do cieľa, auto predomnou zrazilo pretekára :n:
-wapky- neoznačené iba podľa množstva ľudí som vedel, kde sa umývajú bike, na 700 ľudí 2 wapky to je otrasne málo. Malo by tam byť minimálne 4 až 5 wapiek. :n:
- toalety pri tej wapke- na grcanie :smoke: :n:
- sprchy som nevedel nájsť. Hľadal som ich ako blbý, tak nakoniec som sa okúpal v potoku. Keby nebolo teplo, tak neviem. Keď som sa pekne okúpkal v tej ľadovej vode, dozvedel som sa, že sprchy su niekde v nejakej škole, či kde. :n: :rain:
- dával som si bezmäsité jedlo rizotko, moja sestra čo nevie variť by ho uvarila lepšie.Pochutnal som si iba na pivku. :n: :y:
- tombola neviem, lebo som sa pobral domov, aby som sa pekne vykúpal v teplej vode a znechutený z celého preteku, kedže som od neho očakával oveľa ale naozaj oveľa viac.

Moj celkový dojem je na 3.
06.06.2010 - 10:01:57
00
zrazilo ho kúsok pred cielom, v dedine už.. tam to fakt nikto nečakal :whew:
okrem toho teta odignorovala stopku aj so zrkadlom..



Aj tam by mal stat usporiadatel, kedze sa ide za plnej prevadzky, nemyslis? Ty by si sa ako tvaril keby ta preslo auto? Urcite by si nechvalil...
06.06.2010 - 10:09:56
00
parkovanie a prezentácia bola vysvetlená v propozíciách, ale vlani keď som tam bol prvý krát som sa tiež o... :) asi to treba dať na úvod s výkričníkom..
termálne kúpalisko so sprchami bolo tiež v propozíciách, že máme vstup zdarma ;-)


tie wapky tento rok boli fakt zlé. vlani kludne stačili 2, ale to sa len oplachoval prach, teraz kým sa poumývalo to blato nechutné to trvalo


barbiebike: no mal.. hej mal, ale to je vždy ťažko keď sa ide cez dedinu.. z každého jedného dvora sa ti môže dostať auto na trať, to nezabezpečíš, musíš tak trochu dúfať v ohladuplnosť a rozum občanov :( hlavne že je mišo ok až na pár škrabancov
06.06.2010 - 10:17:26
00
dufam, ze policia uznala tu <|> vinnou. A z jej zakonnej ti pekne zaplatia bolestne a skody na bajku....ci ?
06.06.2010 - 10:24:48
00
Presne ako napísal Miro, jednoducho nie je možnosť spraviť dojazd mimo obec, a tam sa to nedá uregulovať. Platí tam predsa zákon o cestnej premávke, že ho vodička nerešpektovala je už záležitosťou polície.
06.06.2010 - 10:30:48
00
tak ma napadá možnosť urobiť "afterpárty" na kúpalisku by nešlo? :P či tam vzadu nebol tak velký plac na pódium a prepráky?
lebo člapkať sa pri vyhlasovaní tomboly v bazéne sa nedá nikde inde :rock:
06.06.2010 - 10:34:44
00
velmi pekne zorganizovane preteky, pekna trat, spokojnost s obcerstvovackami aj s organizaciou v cieli (aj ta uschovna na batoh a na bike boli dobry napad) + velka vdaka technikom v tom servisnom stanku, ktory mi este 5 minut pred startom opravili prehadzovacku :y:
nehodu som nevidel ale fakt je ze v obci by musel stat nejaky clovek kazdych 5 m aby to bolo 100% bezpecne...a niektori ludia za volantom su fakt nevyspytatelni
06.06.2010 - 10:41:43
00
haha som sa zasmial na tej mocke , tiez sa mi to bahno zdalo ako u nas doma hnoj :rofl:
06.06.2010 - 10:46:06
00
Tak ja som spokojny...cakat po 3 tyzdnoch dazdov suchu trat navyse ked je polka Slovenska pod vodou mohol asi len blazon. Samozrejme prvych 15 km po tych lukach bolo nahovno ale potom to bola paradicka. Navyse vsetko fungovalo na biku tak ako malo, ani tie nanosy blaty nevadili pri radeni. Aj ten prvy brod stal za to, hned kompletka nohy mokre :clap: S Icemanom sme sa vkuse motali okolo seba a tak bolo o zabavu postarene...vzdy som mu do kopca plachol a vzdy ma potom dobehol :D Bol ako kliest, az v tom poslednom dlhom stupani som mu dostatocne odskocil...

Inak organizacne podla mna super, akurat viac wapiek by sa urcite hodilo. S tym cyklistom je to naozaj neprijemne ale ako tu odznelo, neda sa ustrazit cela dedina a vzdy sa najde daky debil...v tomto pripade 3 dedinske truby co nevedie ani do 10 naratat. Ked som ich tam videl ja tam sedia mal som chut im jednu :ninja: Predsa ked vidim, ze je cela dedina plna cyklistov tak nebudem davat zakruty smykom :swear: :fubar:
06.06.2010 - 10:47:48
00
par fotiek najdete tu: http://picasaweb.google.com/drotovan.pavol/LapierreFatranskyMTB#, hadam aspon rozvodneny potok zaujme :)
06.06.2010 - 10:48:03
00
keyboard_arrow_up