Máš kus pravdy, v prvom rade zväz potrebuje zabespečiť repre a to tých, ktorí zbierajú body po sveťákoch, potom CTM centrá talent. mládeže, potom ostáva až na činnosť a príspevky na preteky . Ato zas z hora. Majstraky, Slov.pohár keď zostane a potom ::::::::::? situácia je v P.

Dá sa potom cez rôzne projekty, ako majú žiaci dotáciu NCS, národná cyklistická súťaž. Na MSR v MTB maratóne dostanem od SZC MTB XC a MX dotáciu dresy pre 4 hlavné kat, + necelých 200€, a ostatné je na organizátorovi.
Smutná bilancia.
Jazdilo sa aj v kat masters ale len XC pohár. aj to mal šéf komisie XC MTB v tom dosť svojích financíí.

Na túto tému sa ťažko píše, lebo potrebujú všetky disciplíny a tam sa nedá dohodnúť, stále sa to mení na základe rôzných kritérii.
17.09.2009 - 10:50:00
00
to RBpro...
Je to už značené?
Rád by som sa zučastnil a treningovo si to prešiel avšak z tej mapy mi nie je jasný ani smer jazdy. :headbang:
Predpokladam ze ten start pojde ako biela stopa avsak od vysielaca dole tou novou zvažnicou smer na Gergeliho tunel.....oprav ma ak je to inak.Dík :y:
18.09.2009 - 09:44:12
00
vcera doobeda som sa prihlasil aj odoslal platbu v ramci csob, nemal by prist nejaky potvrdzujuci e-mail? alebo da sa niekde zobrazit zoznam prihlasenych na kontrolu ci je to v poriadku?
18.09.2009 - 09:48:56
00
to RBpro...
Je to už značené?
Rád by som sa zučastnil a treningovo si to prešiel avšak z tej mapy mi nie je jasný ani smer jazdy. :headbang:
Predpokladam ze ten start pojde ako biela stopa avsak od vysielaca dole tou novou zvažnicou smer na Gergeliho tunel.....oprav ma ak je to inak.Dík :y:


Nazdar,
Nieje to ešte značené, ale ide sa tak ako hovoríš, a potom okolo vlčieho vrchu a cez zjazdovky krížom na západ smer Krahule a odtiaľ na Grošové lúky, odkiaľ po červenej na Skalku. potom pred halu relax a pokračuje sa po južnom ,smer hostinec ,Tri kríže a odbočka v pravo po červenej, potom v ľavo hore a napojí sa nad tromi krížmi na južný a po hrebeni na Skalku. tam cez štadión ,potom ešte raz.
18.09.2009 - 14:18:13
00
vcera doobeda som sa prihlasil aj odoslal platbu v ramci csob, nemal by prist nejaky potvrdzujuci e-mail? alebo da sa niekde zobrazit zoznam prihlasenych na kontrolu ci je to v poriadku?
[/quote]
Nazdar ,
Pokiaľ chceš vedieť či si prihlásenýtak sa môžeš informovať na mtbpravenec@szm.sk a uveď meno, lebo z tohto niku to neviem. kontrola platby to si odkontrolujeme výpisom vo štvrtok a nakoniec máš doklad o zaplatení. takže pokiaľ bolo poukázané na účet , malo by to byť ok. ale ozvi sa a dám Ťi vedieť. môžeš aj telefonicky, kontakty sú na tejto stránke v odkaze
http://cyklistika-sk.com/cykloklub/index.php?option=com_content&task=view&id=30&Itemid=19
18.09.2009 - 15:00:39
00
Ahoj Roman, ake je prevysenie trate na jeden okruch (45km)? mozes potvrdit udaj 1072 m, ktory je na fore? Dik.
20.09.2009 - 21:58:31
00
Nazdar bikeri,
Je to nastúpané okolo 1065 - 1070 m . takto mi to ukázal computer a mapa v cykloserveri. + - pár metrov. na okruh 45 km.
21.09.2009 - 07:35:58
00
Noo, mne EDGE 705 ukazal 46,5 km a 1265 nastupanych v.m. :o
Kedze trasa este nie je znacena, tak moze byt, ze som nesiel presne po trase. Z Troch krizov na Skalku som siel presne po cervenej po hrebeni, tam sa da nejaky v.m. nabrat navyse, ale inac neviem kde som taky rozdiel spravil. S tymto GPS som zatial nemal nikdy problemy s nastupanymi v.m.
21.09.2009 - 16:36:53
00
Zdravím Roman. Koľko máte prihlásených na polovičnú trať?
21.09.2009 - 22:22:46
00
Cauko Roman:)))) nechystas sa teraz cez tyzden do PD do Di pietra,by sme hodili rec...potrebujem niekoho kto ma zlomi:))))
22.09.2009 - 14:06:38
00
Cauko Roman:)))) nechystas sa teraz cez tyzden do PD do Di pietra,by sme hodili rec...potrebujem niekoho kto ma zlomi:))))


zajtra rano, o 10:00, volaj mi 0918196680 RB , ináč už si nalomený. tak ku... ideme !!!!
22.09.2009 - 15:36:15
00
Je už trať označená? :nod: alebo :shake:
23.09.2009 - 07:22:56
00
Trať nieje označená, značenie bude v priebehu štvrtka a v piatok na hotovo. Nemáme s tým dobré skusenosti ,pokiaľ vyznačíme týždeň dopredu. Preznačenie, odtrhnutie šípiek, zasypanie šípky na zemi atd. Štadión vylajnujeme až v piatok. Neznačili sme aj z dôvodu že na Skalke bola cez víkend akcia a plietlo by sa značenie. Musíme mať odlišné, a nebolo jasné akým spôsobom označia svoje preteky.
23.09.2009 - 07:43:28
00
Kto má zaujem z okolia Velké Ripňany,PN ? Jedno miesto v aute mám volné! Odchádzam v sobotu skoro ráno,bo do Kremnice cesta je dalekáááá!
23.09.2009 - 10:54:22
00
Roman prosim ta mohol by si tu/mi hodit nejaku strucnu charakteristiku trate?! :clap: teda mam na mysli aka je povrchovo-ci su tam dost znacne technicke pasaze-kolko asi,alebo je to lesno-sutrovy povrch po zvaznicach a lesnych cestach...? s pocutia viem, ze kremnicke vrchy ponukaju velmi kvalitne technicke traily, len neviem ako je to pri tomto zavode-kedze asi majstrovsky titul nieje zadarmo :D ...da sa to s nejakym maratonom porovnat-napr,-zvolen,ci skor horal..greenbike to asi nebude :devil: ..skus to nejak popisat..viacero ludi sa ma na to pytalo,len ja to vobec nepoznam, tak tu si to mozu precitat..do soboty casu dost! diky! ;) :handshake:
dufam, ze tn "teamu" vsetko vyjde a prideme!..zatial jeden leader odpadol-zlomena ruka ;( ...
ale inak vsetko v poriadku :) ..
23.09.2009 - 21:36:05
00
keyboard_arrow_up