Tak tentoraz bez mojej malickosti...padol odvoz :swear:

Ved nemusim byt vsade ... :rofl: :rofl:
25.09.2009 - 23:32:16
00
Tak Imroman is rolling :ninja: :muscle: Ukecal som mamu :rofl:
26.09.2009 - 00:36:26
00
tak kto nakoniec bol, ja som si dal vyslap na Skalku z BB a tiez som si to celkom uzil, ludi bolo na maraton celkom poskromne okrem pretekarov takmer ziadny "civil", taka komorna atmosfera, moderator mi pripadal ako by bol pod nejakymi narkotikami, jedine pozitivum bolo to pocasie, pomerne sucho svietilo slniecko ale nejaky velky vypek nebol
26.09.2009 - 20:58:53
00
ja som sa zucastnil - pocasie fakt ukazkove, len sa tak prasilo na tej trati :) aj trat pekna, celkom mi vyhovovala taka vyrovnanejsia. ale na to ze to boli majstrovstva SR - mal som trosku vacsie ocakavania so zabezpecenim trate - uz som to pisal aj ku clanku, dost ludi bludilo kvoli nedostatocnemu znaceniu
26.09.2009 - 21:10:16
00
ja som tiez bol...pocasie dokonale...trat prekrasna...znacenie trate katastrofa...bol som v skupinke ktora pobludila...a ked sa na to pozeram spatne je zazrak ze nepobludilo viac ludi...viem ze organizacia takehoto preteku nie je jednoducha ale par ludi ktorych by postavili na krizovatky mohli zohnat...inak islo sa mi suprovo ale po tom bludeni ma presla chut a po 25 km som to zabalil co ja nerobim...no snad sa organizator pouci a na buduce to bude na 100%
26.09.2009 - 22:21:53
00
tak uz som doma v teple, vykupkany napapany..aj vydezinfikovany nejakou tou slivovickou! :D
dnesok mal vsetky stranky ...krasne pocasie,aj ked podla mna uz kosa-a teraz citim hrdlo, aj nos...ale dalo sa aj nakratko :) ...pekna trat a pre mna aj dost tazka, a hlavne velmi rychla, takze som sa odpalil prakticky hned nazaciatku,kedze na dlhu startovalo len do 20 jazdcov-s toho väcsina elitaci a okrem nich ja , imroman,kamos laco a este asi 1-2 +3 baby-elitacky samozrejme 8) ..takze moje umiestnenie mi bolo od zaciatku viacmenej jasne- 1x som bol posledny! :lol: :$ ..vsak aj to musi byt :P
mozem vsak povedat, ze aj napriek dlhsej krize a hlavne uplne naprd znaceniu som si to uzil ! :*
ked sme vystartovali prislo pre mna 1 prekvapenie v podobe prudkeho a velmi hrbolateho (po trave) stupania...samozrejme s nechutnym tempom od zaciatku....takze s milej rovienky sa hned saltrovalo na mensie pily, rajdy na rajdoch sa tych par pretekarov vtlacilo do trailu a bolo jasne ako to bude vyzerat zachvilu...takze RomanB mal pravdu velmi rychlo sa to rozhadzalo a zjazd ktory nasledoval to este dorazil...inak mne sa velmi lubil :devil: a epicovi tiez 8) ...
zachvilu prisla prva odbocka vlavo, ktoru som kvoli znaceniu prepasol a asi 100m valil dalej az na mna zakricali aby som siel spät...zachvilu na stupani ma uz obiehali ti "zo zadu" napr. Janka Stefkova, imroman,..a iny...takze som sa ocitol sam v lese...ale len nachvilu, lebo uz som pocul funenie prvych s kratkej... potom to islo v pohode az po skoro koniec prveho kola,kde nastala na jednom kopci kuriozna situacia, ked som v skupinke asi 20 typkov s 45ky neodbocil (sipky ako vzdy malicke niekde.. |( ) ale sme valili po zjazde v riadnej rychlosti dalej do kopca, ktory sa v tom momente zalomil do poriadnej sutrakovej stojky, kde asi po 100metroch väcsina zosadla a tlacila,ale nikoho nenapadlo,ze ideme zle-ved to tak ani nevyzeralo-zvaznica ako zvaznica-a aj tato bola tazka a prudka, az na kopci som si vsimol typka na wilieri ako ide z druhej strany kopca..ale nejak mi nedoslo, ze on ide dobre, skor som si myslel, ze si zabehol... ;)
ale ked sa zrazu pri mne zjavil kamos laco tak uz som sa cudoval co tu robi, ved musel byt aspon 10-20 minut predomnou... on na to , ze sa kdesi stratil aj s malou skupinkou a dali si tak 10 km naviac :o ..na to nas obiehala aj Janka S. to bolo uz ale divne.. po asi 4km nas dobehol fernet, ktory mal byt s istotou vpredu niekde...a hovoril mi, ze asi som si to skratil..ja som ale netusil kde, ved cely cas som isiel s 45...ale potom v 2kole som zistil kde, co a ako sa stalo...my sme mali odbocit vpravo do lesa kde bol vyrub a miesto s doskami cez brutalne bahnisko...popravde som rad, ze som tadial isiel iba raz! ]:)
po preleteni cez ciel/start do 2kola sa mi uz islo horsie a hlavne o dost pomalsie do stupania,ale aj do nasledneho zjazdu...ale laco isiel somnou tak sa islo lepsie...v stupani zvaznicou nas dorazil aj imroman, ktoreho som tiez "obehol" vdaka nechcenej skratke...a odfujazdil s lacom svojskym tempom..ja uz som nemohol, trebalo mi zvolnit, lebo take tempo od zaciatku to sa u mna hned prejavi..takze som zostal az skoro do konca sam...prisla nutena zastavka-servis kosiku, ktoreho sroby sa asi silnymi otrasmi v zjazdoch po sutrakoch uvolnili...ked som nasadol po malom oddychu zacal som valit do zjazdu...a nevsimol si nenapadnu odbocku do lesa, ale pokracoval po zvaznici co bola vyjazdena...a ocitol sa v uz znamom zjazde..a znova na tej istej stupavej zvaznici kde som bol prechvilou aj s lacom a imrom..takze som si to dal 2x! :@ ...myslel som , ze ma j.bne ..uz aj tak som mal riadne nakupene..a este toto ca. 8km navyse :tmi:
no potom uz som hladel na zem cely cas, aby som nemusel 3x...!
uz som mlel s posledneho a to ma cakalo este asi 25-30 km..po prichode na tzv. 3 obcerstvovacku som nasiel uz len par poslednych kolacov, banany pod stolom, a hrniec s vodou=vyzrate a zrusene..... :o :finger: zjety a hladny...no co uz zjedol som co sa dalo, kamos mi medzitym nabral jontak s kadesi a isiel som dalej....asi 13km pred cielom na lukach som postretol juliu, ktora tlacila=bezala vedla bajku s defektom, kedze nemala paky...a tak sme to opravili-kedze ja mam sikovnu pumpu s pakami :rock: ..a isli sme az do ciela spolu...viacmenej...ja uz som umieral a ona este vladala takze prisla chvilku predomnou...
prechod cielom bol uzasny..konecne koniec martyria-posledne zjazdy som mal totiz pocit, ze mam dolamane prsty, tak boli vytrasene, strasna bolest aku som este asi nezazil..naozaj problem zabrzdit ci cokolvek... taky rozbity som nebol ani po sulove a ani po dubnicaku...toto boli majstrovske vykony-pre mna :$ 8) ..presiel som a nevzdal som-aj ked som mal 100chuti po 1 kole!
predposledna klobasa sa mi usla a ktomu mala(! :^) ) kofola...hm...za 15eciek startgeld fakt nix :doh: ..nix na starte a skoronix v cieli.. :( hold kriza je asi vsade... :worried:
ale aj tak bolo fajn a som rad, ze som to zazil...aj ked neviem ako sa budem citit rano :lol:

Prílohy:

DSC09586.JPG
DSC09586.JPG 317.96 KiB thumb_up0thumb_down

DSC09588.JPG
DSC09588.JPG 385.33 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: aj taketo pekne vyhlady boli
DSC09589.JPG
DSC09589.JPG 487.89 KiB thumb_up0thumb_down

26.09.2009 - 22:50:16
00
btw. kde najdem vysledky? ;)
26.09.2009 - 22:53:01
00
btw. kde najdem vysledky? ;)

vysledky na http://www.vos-tpk.sk
26.09.2009 - 23:06:40
00
nevie niekto co je s tym chalaniskom co ho odviezol vrtulnik???dufam ze je v poriadku....
27.09.2009 - 17:17:09
00
Už je s ním lepšie, volal som s ním aj s jeho priateľkou, je v BB, Je na pozorovaní, našťastie nieje dolámaný. viac sa nejdem vyjadrovať k tejto veci, nehodí sa to, je to dosť osobné. O tom by mal napísať len on. Nehodí sa to. Som rád že komunikuje ,nedopadlo to horšie a že to neovplivní jeho šport.kariéru.
27.09.2009 - 17:34:28
00
http://www.youtube.com/watch?v=m-QQmvfPvxs
27.09.2009 - 20:40:07
00
akurat som pozeral svoj cas..dal som si ciel prejst to do 1:30 hod po prvom...a keby som nezabludil, ked oditam ca.15 min. co som opravoval julii defekt...aj by som to splnil :( ...nuz nabuduce...
ale 10 miesto na majstrovstvach-ked si odmyslim, ze som bol posledny :rofl: ..je pekne.. :muscle: :ninja: ...

inak niekto tam aj fotil..budu niekde zavesene fotky? :?:


Naposledy upravil shickmomber dňa 27.09.2009 - 21:33:50, celkovo upravené 1 krát.

27.09.2009 - 21:33:08
00
A neviete kde by sa dali nájsť foto z preteku ? ;)
27.09.2009 - 21:33:19
00
http://www.youtube.com/watch?v=m-QQmvfPvxs

to co je za video..akoze obliekanie dresu...zeny..koniec..he? :tmi: :lol:
27.09.2009 - 21:35:45
00
No dnes som sa vratil z chaty tak napisem svoj nazor. Je tu taky paradox...zajazdil som si dobre, ale organizacia teda vazne nic moc. Ked to porovnam s inymi maratonmi u nas, tak toto vazne bola bieda. Ako ludia sa snazili, to je pekne, ale Majstrovstva SR si to nezasluzia :^) A pritom stacilo tak malo, kludne ozeliem nejake darceky v igelitke pri prezentacii...pre mna je hlavne, aby bola dobre zabezpecena trasa, teda znacenie a obcerstvovacky. Znacenie pekne naprd, v tej rychlosti si clovek tazko vsimne nieco nacmarane na hline, pripadne ceste. Sak tam stacilo dat poriadne pasky na par miestach a bolo by vybavene, kedze sa chodilo vlastne iba po zvazniciach. Ja som sice bezabludil a nemal problemy, ale nebolo to dobre spravene.(vid shickmov prispevok) Jedla teda mohlo byt tiez viacej...ale to uz nechajme tak. V ciely ziadna voda....to sa proste nerobi.
K trati len tolko, bola to taka dupanica, ziadne technicke useky. V zjazde to bolo len o tom, kto to viacej pusti...Povazujem sa za zdatneho v technike, ale priznam sa, ze tu som mal v zjazdoch vazne strach...zvaznica nutila ist rychlo ale miestami trcali take skaly a pod. ze ak by som to chytil, tak koniec. Proste ziadny usek, ktory by ma nadchol ako napr. na Sudetoch alebo v Polsku...
So svojim vykonom som ale spokojny, siel som si pekne tempicko, vyrovnane kola, ziadne problemy, dokonca to druhe kolo sa mi slo lepsie ako prve...nakoniec 5. miesto

V cieli taka pohodicka, stretol som zname tvare, pokecal...inak ten spiker bol vazne hrozny :n: Naopak live kapela hrala velmi prijemne :y:

Takze zajazdil som si super :muscle: , pocasie uplne idealne :sun: , organizacia bohuzial slaba (opakujem stacilo fakt malo, na 3 miestach poriadne znacenie paskou a lepsie obcerstvovacky...)
Na "domacu" akciu by to mozno stacilo, ale na majstrak ucrite nie.

Takze do buduce roka by to chcelo par "vylepseni", drzim palce ;)
27.09.2009 - 22:36:57
00
keyboard_arrow_up